ادکلن اونتوس

عطر نیش » عطر کرید » ادکلن اونتوس

نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید ادکلن اونتوس

برند کرید یک کمپانی کالای لوکس فرانسوی است که از سال 1760 در حال تولید محصولات مختلفی چون عطر، ادکلن، لوازم آرایشی و… است. یکی از عطرهای تولیدی این برند عطر اونتوس  است که در همان ابتدای معرفی به دلیل رایحه شگفت انگیزی که داشت با اقبال بی نظیری رو به رو شد.

عطر aventus می‌تواند به کمک تمام کسانی بیاید که به دنبال یک رایحه خاص و حیرت آور می‌گردند، کسانی که به دنبال عطرهایی هستند که در عین داشتن قدرت، لطافت دارند و مرزی از زیبایی می‌سازند. در عطر نیش انواع ادکلن اونتوس اورجینال را گردآوری کردیم تا بتوانید به ادکلن مدنظر خود دسترسی داشته باشید و با بالاترین کیفیت آن را خریداری نمایید.

کیفیت و یژگی های عطر اونتوس

در سال 2011 عطر اونتوس مردانه توسط کمپانی عطر کرید به بازار معرفی شد. این عطر با الهام از یک شخصیت خاص به نام ناپلئون ساخته شده است؛ به همین دلیل می‌تواند حس مرد جنگجویی را که در عین حال دنبال صلح و آرامش است به شما بدهد. این عطر یک رایحه تلخ در عین حال خنک دارد، به همین دلیل می‌تواند باب طبع بسیاری از افراد قرار گیرد.  عطر کرید اونتوس می‌تواند یک حس سلطنتی و پادشاهی را به شما ارزانی بدارد و استایل شما را به زیباترین حالت ممکن تکمیل نماید.

کرید پس از محبوبیتی که در بازار توسط ادکلن اونتوس بدست آورد به فکر ساخت مدل زنانه آن افتاد. به همین دلیل، اونتوس زنانه با یک رایحه و لطافت خاص در سال 2016 به بازار معرفی شد. این عطر شباهت بسیار کمی با مدل مردانه آن دارد اما از لحاظ شگفت انگیزی می‌تواند با آن برابری کند. ادکلن اونتوس اصل زنانه جمعی از ظرافت‌ها و لطافت‌های زنانه را به نمایش می‌گذارد و می‌تواند با رایحه میوه‌ای مدیترانه ای که دارد شما را تا اعماق رویا فرو ببرد.

همچنین در خصوص ویژگی‌های این طرها باید بگوییم که هردو ادکلن برند اونتوس اصل از ماندگاری بالایی برخوردارند و به دلیل پخش بوی بالایی که دارند، توانسته‌اند نظر بسیاری از دوستداران عطر را به سمت خود جلب کنند.

قیمت ادکلن اونتوس اصل

قیمت ادکلن مردانه و زنانه اونتوس باتوجه به برند کرید که یک برند سلطنتی و لوکس محسوب می‌شود به نسبت عطرها و ادکلن‌های معمولی کمی بالاتر است. اما به طور کلی ادکلن اونتوس به دلیل کیفیت بالایی که دارد می‌تواند تا ماه‌ها شما را از خرید عطر بی نیاز کند، به همین دلیل می‌توان قیمت آن را به نسبت رایحه خاص و کیفیتی که ارائه می‌دهد مقرون به صرفه دانست. همچنین اگر از بودجه کمتری برای خرید عطر برخوردارید می‌توانید در عطر نیش انتخاب کنید که عطرهای مدنظر شما در حجم کمتری ارسال شوند تا از هزینه نهایی آن‌ها کاسته شود.

خوشبوترین عطرهای اونتوس

برند کرید همواره در ساخت عطرهای شگفت انگیز و خاص تبحر دارد. به همین دلیل تمام عطرهای تولیدی این برند می‌توانند شما را تا اعماق لذت فرو ببرند و دقیقا همان چیزی باشند که در رویای خود متصور شدید. سری ادکلن اونتوس این برند نیز از این قاعده مستثنا نیست و هر دو عطر تولیدی این سری که شامل عطر کرید اونتوس مردانه و عطر کرید اونتوس زنانه می‌شود از کیفیت خاصی برخوردارند و جز خوشبوترین عطرهای ساخته شده در دنیا محسوب می‌شوند.