عطر نوزگسم

عطر نیش » عطر نوزگسم

نمایش دادن همه 5 نتیجه

خرید عطر نوزگسم

یکی از برندهایی که به تازگی وارد دنیای شگفت‌انگیز و خوش بوی عطرها شده است، برند نوزگسم است. این برند یک برند انگلیسی است که از سال 2020 شروع به کار کرده است. عطر نوزگسم در 60 رایحه متفاوت منتشر شده است که از تمامی آن‌ها در همان سال اول رونمایی شد و رایحه‌ خوش بو و شگفت‌انگیز آن‌‌ها به صورت یکجا به جمع بهترین رایحه‌های موجود در جهان پیوست.‌

در عطر نیش سعی کردیم انواع ادکلن نوزگسم را موجود کنیم تا بتوانید بوی خوش این ادکلن‌ها را به خود هدیه دهید و به خاص‌ترین حالت ممکن در بین باقی افراد بدرخشید. در سایت ما قادر خواهید بود تمامی این عطرها را از لحاظ نت اولیه، میانی و پایانی بررسی کنید و دقیقا عطر مدنظر خود را با رایحه‌ای که می‌پسندید خریداری نمایید.

کیفیت و ویژگی های عطر نوزگسم

انگلستان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه تولید انواع عطر و ادکلن محسوب می‌شود. برند نوزگسم نیز یک برند انگلیسی است که با وجود عطار سرشناسی به نام میشل بوادی می‌توان کیفیت قابل قبولی را از آن انتظار داشت. عطر nosegasm در روایح مختلفی تولید می‌شود که با بررسی نت‌های مختلف آن‌ها می‌توانیم خلاقیت عطار را در ترکیب بهترین نت‌ها حس کنیم، به نحوی که هرکدام از این عطرها می‌توانند دریچه‌ای برای ورود به یک دنیای شگفت انگیز باشند.

در بین این عطرها می‌توان عطرهای گلی فراوانی دید که با ترکیب با سایر نت ها به ملایمت خوبی رسیده اند و می‌توانند مناسب برای افراد علاقه‌مند به عطرهای گلی باشند. همچنین این عطرها از پخش بو و ماندگاری نسبتا خوبی نیز برخوردارند که می‌توانند تا چند ساعت شما را خوشبو و معطر نگه دارند به طوری که از استشمام بوی خود تا ساعت‌ها بتوانید لذت ببرید.

به غیر از بحث رایحه‌های موجود در ادکلن نوزگسم اورجینال، در این قسمت باید به بسته‌بندی خاص و زیبای این عطرها نیز اشاره کنیم. تمامی عطرهای نوزگسم در یک بسته‌بندی زیبا و با کیفیت ارائه می‌شوند. شکل ظاهری این برند نیز خاص بودن آن را یادآوری می‌کند، به طوری که این بار شاید بتوان از ظاهر نیز به قضاوت این عطر پرداخت.

قیمت عطر نوزگسم اصل

منطقی است که قیمت ادکلن مردانه و زنانه‌ای که از خارج از مرزهای کشور وارد می‌شوند بیشتر از عطرهای ساخته شده در کشور خودمان باشند این مورد در ادکلن برند نوزگسم اصل نیز صدق می‌کند. به طور کلی عوامل مختلفی چون نوسانات قیمت ارز، هزینه واردات، هزینه بسته‌بندی، کیفیت بالای عطرها و… بر قیمت این عطرها تاثیر می‌گذارد. اما اگر در مجموع کیفیتی که این عطر می‌دهد را با قیمت آن مقایسه کنیم، قطعا به مقرون به صرفه بودن آن پی خواهیم برد.

خوشبوترین عطرهای نوزگسم

عطر نوزگسم 60 رایحه متفاوت دارد و هرکدام از نت‌های موجود در این عطر از دل طبیعت برآمده و می‌تواند شما را تا اوج رویا ببرد. انتخاب در بین تمام عطرهای این برند کار سختی است زیرا هر فردی سلیقه‌ای خاص در انتخاب عطر دارد و نمی‌توان خوب بودن یک عطر را به تمامی افراد ثابت کرد. اما در ادامه چند مورد از عطرهای نوزگسم را که کمی رایحه‌ای خاص‌تر دارند را معرفی می‌کنیم. این موارد عبارت‌اند از:

  • نوزگسم ولکری رز
  • نوزگسم فوربیدن رز
  • نوزگسم وایکینگ رز
  • نوزگسم واناهیم رز