عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه با بوی گل مریم

نمایش دادن همه 39 نتیجه

خرید عطر زنانه با بوی گل مریم

اگر کمی جستجو کنید، عطرهای زنانه با انواع رایحه‌های میوه، گل و… مشاهده می‌کنید که خریداران بسیاری دارند. یکی از این رایحه‌های پرطرف‌دار بوی گل مریم است. عطر زنانه با بوی گل مریم رایحه‌ای ملایم و بسیار خوشایند دارد. اگر شما نیز مایل به خرید عطر زنانه که بوی گل مریم میده هستید بهتر است به مواردی که در این مقاله اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید.

نکات خرید بهترین ادکلن زنانه با بوی گل مریم

ادکلن و عطرها تنوع بسیار زیادی دارند. اختلاف آن‌ها هم در ساختار، هم رایحه و هم ماندگاری آن‌ها است. به دلیل همین تنوع انتخاب ادکلن ممکن است کمی دشوار باشد. البته اگر به نکاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید می‌توانید راحت‌تر عطر زنانه با رایحه گل مریم که برای شما مناسب‌تر است را تهیه کنید.

شخصاً برای خرید عطر اقدام کنید

سپردن انتخاب و خرید عطر به فرد دیگر تصمیم درستی نیست؛ چرا که هر چه قدر هم سلیقه‌ها به یکدیگر نزدیک باشند، تفاوت‌هایی میان آن‌ها وجود دارد. علاوه بر این عطرها بر روی بدن هر فرد تاثیر متفاوتی دارد و رایحه به خصوصی ایجاد می‌کنند. در نتیجه ممکن است رایحه‌ای که مورد پسند شخص دیگر بوده برای شما مطلوب نباشد.

مارک عطر را بررسی کنید

برند تولید کننده هر محصول از مهم‌ترین فاکتورهای آن است. در واقع برند یک عطر به شما می‌گوید که کیفیت و ماندگاری آن در چه سطحی است. از آنجایی که برندهای معروف به دلیل کیفیت بالای عطر خود، شناخته شده هستند، انتخاب تولیدات آن‌ها منطقی‌تر است.

عطر را بر روی پوست خود تست کنید

دمای بدن و سطح اسیدی روی آن در هر فردی متفاوت است. از طرفی عصرها به این دما و سطوح اسیدی واکنش نشان می‌دهند؛ بنابراین با اسپری کردن عطر بر روی پوست، رایحه آن تغییر می‌کند. به همین دلیل برای انتخاب درست عطر گل مریم زنانه، آن را نه بر روی لباس، بلکه بر روی پوست خود تست کنید.

عطر را بر روی نقاط خاصی از پوست اسپری کنید

اگر می‌خواهی بدانید که ماندگاری عطر زنانه با بوی گل مریم دقیقاً به چه اندازه است باید آن را بر روی نبض، پشت گردن یا مچ دست اسپری کنید. این موضوع به دلیل ماندگاری بالاتر عطرها در نقاط ذکر شده از پوست است.

برای خرید عطر عجله نکنید

عطر از وسایلی نیست که بتوان به سرعت آن را انتخاب کرد و خرید. در واقع عطر باید چند ساعتی بر روی پوست بنشیند تا رایحه واقعی آن مشخص شود؛ بنابراین توصیه می‌شود با آرامش و دقت عطرها را بررسی کنید. فراموش نکنید کسانی که در حد فروشی حضور دارند موظف به راهنمایی شما هستند بنابراین در صورت نیاز به کمک یا راهنمایی حتما آن‌ها را در جریان قرار دهید و از این بابت خجالت نکشید.

قیمت عطر زنانه با بوی گل مریم

قیمت از فاکتورهای مهم در خرید هر محصول به حساب می‌آید. عطر زنانه با بوی گل مریم با تنوع بسیار در بازار وجود دارد. تفاوت قیمت این عطر نیز به دلیل تفاوت‌هایی است که میان هر یک از انواع آن وجود دارد. در واقع قیمت این محصول تحت تاثیر چند عامل بوده که یکی از آن‌ها حجم عطر است. همان‌طور که می‌دانید شیشه‌های عطر به یک اندازه و شکل نیستند. برخی از شیشه‌ها ابعاد بزرگ‌تری دارند و به همین دلیل حجم بیشتری عطر در آنها جای می‌گیرد؛ از همین رو قیمت این محصولات بالاتر است.

عامل دیگری که بر قیمت عطر زنانه تاثیر دارد برند تولید کننده آن است. برندهایی که در حوزه تولید عطر و ادکلن زنانه با بوی عطر گل مریم فعالیت می‌کنند کم نیستند. هر کدام از این برندها شیوه مخصوصی برای تولید این عطر دارند که همین موضوع باعث تفاوت قیمت آن‌ها شده است. فراموش نکنید خط بو یا پخش بوی یک عطر از فاکتورهای مهم آن است و بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. این ویژگی عطر باعث می‌شود با عبور شما از یک مکان، رایحه عطرتان در آن فضا بماند. طبیعتا هر چه عطر خط بوی قوی‌تری داشته باشد، گران‌تر است.

انواع عطر زنانه با رایحه گل مریم

عطر زنانه با رایحه گل مریم انواع مختلفی دارد. با وجود شباهت میان آن‌ها، هر عطر از نظر رایحه متفاوت است. علاوه بر این ساختار این عطرها نیز متفاوت است؛ چرا که هر شرکت از ترکیبات به خصوصی در تولید عطرهای خود استفاده می‌کند. از طرفی غلظت انواع ادکلن زنانه با بوی گل مریم هم متفاوت است. برخی از آن‌ها دارای غلظت ۱ درصد و برخی ۳۰ درصد هستند.

بهترین مارک های ادکلن زنانه با بوی گل مریم

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم توجه به مارک ادکلن و عطر بسیار مهم است؛ چرا که نشان می‌دهد کیفیت عطر مورد نظر چه مقدار است. به همین دلیل توصیه می‌شود که پیش از انتخاب و خرید عطر زنانه بهترین برندها را بشناسید و سعی کنید از میان آن‌ها دست به انتخاب بزنید.

  1. کرید اونتوس
  2. جیورجیو آرمانی
  3. بلو شنل
  4. ژیوانشی
  5. زرجوف کازاموراتی