قوانین بازگشت کالا و تعویض در فروشگاه اینترنتی عطر نیش به شرح زیر هستند:

  • در صورتی که از خرید خود منصرف شدید، در صورتی که کالا ارسال نشده باشد، با کسر مالیات تراکنش، الباقی مبلغ تا سه روز کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد. نکته مهم در اینجا این است که چنانچه کالای مورد نظر در انبار عطر نیش موجود نباشد و از شرکت پخش تأمین شود، خریدار حق انصراف را ندارد، مگر اینکه کالا ایراد فنی داشته و شرایط مرجوعی داشته باشد.
  • اگر خریدار از ایراد کالای خریداری شده مطمئن است، می‌تواند کالا را با هماهنگی با واحد پشتیبانی مرجوع کند. ارجاع کالا حتماً باید با پست جمهوری اسلامی ایران برای شهرستان‌ها و هماهنگی با واحد پشتیبانی برای ارسال پیک برای تهران صورت پذیرد. همچنین تمام اقلام همراه کالا نظیر هدیه یا فاکتور و غیره نیز باید مرجوع شود. در این مرحله، کارشناسان عطر نیش به بررسی محصول ارجاعی پرداخته و در صورت تأیید، محصول تعویض خواهد شد. در غیر این صورت، مشتری می‌تواند تا سه روز کاری برای بازگرداندن محصول خریداری شده خود اقدام کند. بدیهی است که هزینه‌های جابجایی و عودت به عهده خود مشتری خواهد بود و پس از سه روز، عطر نیش هیچ مسئولیتی در قبال سفارش مشتری ندارد.
  • در مورد محصولات با گارانتی شرکتی، در صورت بروز مشکل، خریدار باید به شرکت گارانتی‌کننده مراجعه نماید.
  • معایب مربوط به مشخصات فنی و عدم تطبیق با کالای سفارش داده شده تنها تا هفت روز قابل پیگیری هستند و پس از این موعد، عطر نیش هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
  • در صورت هماهنگی جهت عودت کالا، خریدار باید در نظر داشته باشد که بسته‌بندی در شرایط اولیه بدون هیچ آسیب و برچسب و نوشته اضافه، بازگردانده شود. از این رو، قبل از بازکردن، تمام مشخصات کالا را چک کنید. چرا که در غیر این صورت، از سرویس مرجوعی خارج است و عطر نیش مسئولیتی در قبال بازگشت وجه یا تعویض نخواهد داشت.
  • از بازپس‌گیری کالا با دلایلی چون تولید کشور خاص و بسته‌بندی خاص معذوریم. مگر اینکه مشتری اطمینان داشته باشد که کالا ایراد دارد. در این صورت، کارشناسان عطر نیش این مورد را بررسی و نتیجه را اطلاع خواهند داد. که در صورت اشتباه مشتری، عطر نیش در قبال جابجایی کالا یا بازگشت وجه مسئول نخواهد بود.
  • شرکت حمل‌ونقل برای هر محصول بارنامه‌ای تعریف کرده است. در صورت بروز حادثه در هنگام حمل‌ونقل، مشتری باید با مشخصات ارسالی با شرکت حمل‌ونقل ارتباط برقرار کند و خسارت خود را بازپس بگیرد. بدیهی است که تأمین خسارت به عهده شرکت حمل‌ونقل خواهد بود.
  • در صورتی که آسیب‌های ناشی از حمل‌ونقل در هنگام تحویل کالا قابل رویت بود، از تحویل محصول خودداری کنید تا محصول توسط پیک عودت داده شود و اقدامات لازم صورت گیرد.
  • به هیچ عنوان بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش کالا، کالایی را عودت ندهید.