عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه تابستانی

نمایش 1–48 از 150 نتیجه

خرید عطر زنانه تابستانی

عطر های زنانه تابستانی به دلیل برخورداری از رایحه‌ای خنک و دلنشین بهترین انتخاب برای فصول گرم سال هستند. با خرید عطر زنانه تابستانی علاوه بر اینکه خود از رایحه آن لذت خواهید برد، اطرافیان شما نیز سلیقه شما را تحسین خواهند کرد. برای خرید این نوع عطرها دست شما باز است؛ چرا که عطر زنانه مناسب تابستان با رایحه‌های گوناگون گل‌ها و میوه‌ها تولید می‌شود. اگر قصد خرید آن را دارید، نکاتی باید به آن توجه داشته باشید را در این مقاله بخوانید.

نکات خرید عطر زنانه تابستانه

عطرها زنانه بسیار متنوع هستند و هر یک انواع مختلفی نیز دارد. این موضوع شامل حال عطر زنانه تابستانه میز می‌شود. این عطرها هم از نظر نوع رایحه با یکدیگر تفاوت دارند و هم ساختار و ماندگاری. به همین دلیل ممکن است انتخاب عطر مورد نظر از میان آن‌ها چندان راحت نباشد. در این بخش نکاتی را آورده‌ایم که به شما کمک می‌کند انتخاب آسان‌تری داشته باشید.

از کسی نخواهید به جای شما عطر بخرد

هنگام خرید عطر زنانه تابستانی باید خود شما حضور داشته باشید و عطر را امتحان بکنید. هر چه‌ که سلیقه دو فرد به هم نزدیک باشد، اما نمی‌توان گفت هر دو به طور حتم یک نوع عطر را دوست خواهند داشت. از طرفی رایحه‌ای که عطر بر روی بدن هر فرد از خود به جای می‌گذارد، متفاوت است. به همین دلیل ممکن است آن شخص عطری را خریده باشد که شما اصلا به آن علاقه ندارید.

پیش از خرید عطر آن را بر روی پوست خود اسپری کنید

پوست بدن هر فرد از نظر میزان حرارت و سطح اسیدی که دارد متفاوت است. از طرفی عطرها نسبت به این دو حساس هستند و به آن واکنش نشان می‌دهند. در نتیجه عطری با نشستن بر روی پوست افراد مختلف، رایحه متفاوتی ایجاد می‌کند؛ بنابراین نیاز است که بیش از خرید این رایحه را حتماً استشمام کنید.

به برند تولید کننده عطر توجه کنید

برخی از برندها از دیگر تولید کنندگان عطر مشهورتر هستند و محصولات آن‌ها باکیفیت‌ و دارای ماندگاری بالا دانسته می‌شود. طبیعتاً خرید عطر زنانه تابستانی از این برندها مطمئن‌تر از سایر برندها است. به همین دلیل لازم است که برندهای معروف را بشناسید و به این فاکتور مهم عطر توجه داشته باشید.

ماندگاری عطر را امتحان کنید

عطرها ماندگاری متفاوتی دارند؛ برخی زود و برخی دیرتر رایحه خود را از دست می‌دهند. برای آنکه دقیق متوجه شوید که ماندگاری یک عطر زنانه تابستانی چه قدر است، آن را بر روی پوست پشت گردن و مچ دست اسپری کنید. عطرها بر روی این قسمت از پوست ماندگاری بیشتری دارند.
با آرامش و دقت عطر پیدا کنید. انتخاب و خرید عطر زنانه مناسب تابستان نمی‌تواند به سرعت انجام شود. چرا که باید برای امتحان کردن آن باید چند ساعتی صبر کرد تا عطر رایحه اصلی خود را بر روی پوست نشان دهد و میزان ماندگاری آن مشخص شود.

قیمت خرید عطر زنانه تابستانی

زمانی مه قصد خرید محصولی را داشته باشیم، به قیمت آن دقت می‌کنیم. طبیعتاً قیمت عطر نیز فاکتور بسیار مهمی است. عطر زنانه تابستانی با صورت‌های مختلف و با رایحه‌های متفاوت، تولید می‌شود. تفاوت‌های آن‌ها باعث اختلاف قیمتشان نیز شده است؛ بنابراین نمی‌توان قیمت یکسانی برای این نوع عطر بیان کرد. با این حال عواملی که قیمت عطر زنانه تابستانی اثر دارند را می‌توان شناخت.

یکی از این عوامل حجم عطر است. شیشه‌ها و بسته‌بندی‌هایی که عطر در آن قرار می‌گیرد مختلف هستند. برخی از آن‌ها که بزرگ‌ترند، حجم عطر بیشتر و برخی که کوچک‌ترند، حجم عطر کم‌تری در خود جای می‌دهند. به همین دلیل قیمتشان متفاوت است. عامل دیگر برند تولید کننده محصول است. شرکت‌ها محصولات خود را به طور یکسان تعیین قیمت نمی‌کنند؛ چرا که شیوه تولید عطر و متریالی که به کار می‌برند، یکسان نیست.

عامل دیگر موثر بر قیمت عطر زنانه خط بو یا پخش بو است. خط بو در واقع همان ویژگی عطر است که باعث می‌شود پس از عبور شما از یک مکان، رایحه عطرتان در فضای آن باقی بماند. هر چه عطر با خط بوی قوی‌تری تولید شود، قیمت تعیین شده برای آن بیشتر خواهد بود.

بهترین مارک های عطر زنانه تابستانی

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم برندهای بسیاری در جهان وجود دارند که عطر و ادکلن زنانه تابستانی تولید می‌کنند. البته باید بهترین آن‌ها را بشناسید تا بتوانید عطری با دوام و کیفیت بالا تهیه کنید. نمی‌توان گفت کدام برند از همه بهتر است و بهترین عطرهای تابستانی زنانه کدامند. چرا که سلیقه و استایل هر فرد تعیین می‌کند کدام برند بهترین عطر را تولید می‌کند. با این حال چند مارک پرفروش عطر در جهان وجود دارند که عطرهای زنانه تابستانی آن‌ها بیشتر فروش داشته است. این مارک‌ها عبارت‌اند از:

  1. لانوین
  2. ورساچه
  3. جنیفر لوپز
  4. دیور