عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه پاییزی

نمایش 1–48 از 72 نتیجه

خرید عطر زنانه پاییزی

عطرها از جمله اکسسوری‌های جذابی و پراستفاده‌ی هستند که طبع آن‌ها، مخالف فصل استفاده‌شان می‌باشد. از این رو عطر زنانه پاییزه هم طبع گرم و غلظت بالایی دارد، به همین جهت ماندگاری آن در سرما و خنکای فصل پاییز فوق‌العاده است. با آمدن فصل پاییز خانم‌های شیک‌پوش به دنبال خرید عطر زنانه پاییزی باکیفیت بالا هستند. عطر نیش از جمله برندهای عرضه‌کننده انواع عطر پاییزی زنانه است که رایحه‌های مختلف این عطرها را با کیفیت بی‌نظیرشان به صورت‌های مختلفی عرضه می‌کند. از جمله روش‌های توزیع این عطرهای زنانه توسط برند عطر نیش می‌توان به روش‌های حضوری و اینترنتی اشاره نمود.

نکات خرید عطر زنانه پاییزه

احتمالاً خانم‌های حساس و خوش سلیقه در فصل پاییز بی‌هوا به انتخاب ادکلن زنانه پاییزی نمی‌پردازند، معمولاً آن‌ها جهت انتخاب و خرید این عطرها به بررسی نکات مختلفی می‌پردازند؛ بنابراین می‌توان مهم‌ترین نکات خرید عطر زنانه پاییزه را این چنین شرح داد.

تمرکز خانم‌ها بر روی رایحه‌های سنگین این عطرها

فصل پاییز از جمله فصل‌های است که خانم‌ها لباس‌های تیره و ضخیم‌تری می‌پوشند و آرایششان نیز سنگین‌تر می‌گردد. عطر زنانه مناسب پاییز نیز همین ویژگی را دارد؛ یعنی از رنگی تیره و غلظت زیادی برخوردار است و میزان ماندگاری عطر نیز خیلی بالا می‌باشد. فصل پاییز تأثیر فراوانی بر خشکی پوست بدن دارد، ازاین‌رو اگر از عطرهای سبک استفاده شود، خانم‌ها متوجه ماندگاری کم آنها خواهند شد.

انتخاب عطر به جای ادوتویلت و ادکلن

تفاوت اصلی میان عطرهای پاییزه زنانه با ادکلن، ادوتویلت و… را می‌توان در میزان روغن استفاده شده در ساخت این عطرها دانست. عطرها نسبت به سایر گزینه‌ها از ترکیبات غلیظ‌تری برخوردار هستند، بنابراین استفاده از عطر زنانه پاییزی در روزهای سرد سال ماندگاری بالاتری دارد، چرا که سرمای پاییزی دیگر رایحه‌های موجود در ادوکلن، ادوتویلت، پرفیوم و… را محو می‌کند.

توجه به نت‌های پایانی در عطر زنانه پاییزی

همه عطرها از نت‌های اولیه، میانی و پایانی برخوردار هستند، معمولاً بهترین عطر زنانه پاییزی از نت‌های پاییزی سنگین‌تری برخوردار است که اغلب این نت‌ها شامل نعناع هندی، وانیل، چوب صندل و… هستند.

انتخاب رایحه‌های شیرین توسط خانم‌ها در فصل پاییز

خانم‌های زیادی علاقه به استفاده از عطرهای شیرین و به اصطلاح خودمانی عطرهای خوش طعم دارند. بوی این عطرها بسیار شبیه به بوی شکلات، کارامل، شیرینی و… می‌باشد.

انتخاب عطرها با رایحه‌های چوبی و خاکی

بسیاری از خانم‌ها به هنگام خرید برترین عطرهای پاییزی زنانه به انتخاب آنها با رایحه‌های چوبی و خاکی می‌پردازند. از آنجایی که این رایحه‌ها به آنها این حس را می‌بخشد که انگار در جنگل و در حال راه رفتن هستند و بوی آتش، برگ‌ها و.. را با استفاده از این عطرها حس می‌کنند. نت‌های ترنج، بلوط و نعناع هندی از معروف‌ترین نت‌های عطر پاییزی زنانه به شمار می‌آید.

قیمت خرید عطر زنانه پاییزی

قیمت عطر زنانه یکی از موارد مهمی است که خانم‌ها باید مطابق با آن به انتخاب عطر زنانه پاییزه، مناسب با بودجه‌شان بپردازند. معمولاً قیمت خرید عطر زنانه پاییزی باتوجه‌به عوامل متعددی تعیین می‌گردد که مهم‌ترین و موثرترین این عوامل را می‌توان این طور بیان کرد:

 • میزان ماندگاری و غلظت عطر
 • ایرانی یا خارجی بودن برند سازنده عطر پاییزی
 • نوسانات بازار ارز
 • نحوه خرید این عطرها
 • حجم و نوع بسته بندی عطر
 • خط بو و سیاژ عطر

بهترین مارک های عطر زنانه پاییزی

امروزه برندهای مختلفی به ساخت انواع عطرهای زنانه پاییزی می‌پردازند، ماندگاری عطر زنانه پاییزه، حس ملایمت و گرمای که به خانم‌ها می‌بخشد و… همگی باعث شده تا خانم‌ها در فصل پاییز نیز عطر مخصوص این فصل را استفاده نمایند. برخی از بهترین مارک‌های عطر زنانه پاییزی را می‌توان این چنین معرفی کرد:

 1. عطر زنانه مایکل کورس سوپر جورجیوس پاییزی
 2. عطر میسون مارتین مارژیلا اوتم وایبز زنانه پاییزی
 3. عطر تیفانی اند کو رز گلد زنانه پاییزی
 4. عطر لانکوم لانویت ترزو
 5. عطر زنانه کارولینا هررا گود گرل پاییزی
 6. عطر تام فورد بلک ارکید