عطر زارا

عطر نیش » عطر زارا

نمایش دادن همه 17 نتیجه

خرید عطر زارا

با خرید عطر زارا، می‌توانید یک رایحه خاص داشته باشید که معرف هویت و انعکاس حضور شما باشد. این مجموعه از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین کمپانی‌هایی است که با هولدینگ Inditex کار می‌کند. برند زارا سال هاست در زمینه مد فعالیت می کند. ‌مشهورترین تجارت‌های این برند، تولید عطر و ادکلن است. این برند با تولید محصولات خاص با فرمولاسیون‌های شگفت‌انگیز، همچنان در لیست بهترین برندهای تولید عطر و ادکلن قرار می‌گیرد.

ادکلن زارا اصالتی اسپانیایی دارد. این برند از سال 1975 به دست دو شخص با نام‌های rosala mera و amancio Ortega  پایه گزاری شد و در سال 1998، برند زارا متولد شد. ابتدا این پروژه با همکاری شرکت پوییگ استارت خورد و بعد این روند ادامه پیدا کرد. این برند تا به امروز بیش از 200 رایحه را به بازار عرضه کرده است و در 88 کشور جهان، 2100 شعبه دارد.

کیفیت و ویژگی های عطر زارا

اگر ادکلن زارا اورجینال را تهیه کنید، می‌توانید مطمئن باشید که تاثیر فوق‌العاده‌ای روی استایل شما دارد. فرمول انواع عطرهای زارا به شکلی ساخته شده‌ است که با همه پوست ها سازگار باشد و حساسیتی ایجاد نکند.

همچنین در عین سادگی و خاص بودن، این رایحه‌ها بسیار اغواگر و تاثیرگذار هستند و تنوع آن‌ها آنقدر زیاد است که می‌توانید با هر سلیقه ای و در هر موقعیتی از یکی از آن‌ها استفاده کنید.

رایحه‌هایی که زارا ارائه می‌کند، هم مدرن هستند و هم اصالت یونیک و خاص بودنشان را حفظ کرده‌اند. منشا الهام فرمول‌های زارا، طبیعت است و اکثر رایحه‌ها، رد پایی از طبیعت را به دنبال دارند. همچنین نتیجه نهایی بسیار منحصر به فرد و خاص خواهد بود. شما می‌توانید انواع ادکلن زنانه و مردانه را با رایحه‌های تلخ، شیرین، گرم و خنک در بین محصولات زارا ببینید.

قیمت عطر  زارا اصل

قیمت این عطرها با توجه به نکات مختلف، متفاوت است. عطر زارا اصل از محصولات واردتی محسوب می‌شود و کارایی بسیاری در مواقع مختلف دارد. شما می‌توانید عطرهای زارا را هم به عنوان یک عطر روزانه و هم یک محصول خاص برای موقعیت های ویژه استفاده کنید. با این حال مواردی مانند حجم عطر، اصل یا فیک بودن، نوسانات بازار، کشور ارائه کننده و موارد دیگر روی قیمت نهایی اثر می‌گذارند.

خوشبوترین عطرهای  زارا

عطر زارا در 200 نوع رایحه مختلف ارائه می‌شود و قطعا این حجم از تنوع، می‌تواند هر سلیقه‌ای را راضی نگهدارد. با این حال بعضی از عطر ها طرفداران بیشتری دارند و به همین دلیل شهرت جهانی پیدا کرده‌اند. در این بخش به خوش‌بوترین عطرهای این برند اشاره می‌کنیم:

  • عطر زارا واندر رز
  • عطر زارا ارکید
  • عطر زارا اورینتال
  • عطر زارا اپل جویس
  • عطر زارا اورنج هانی
  • عطر زارا توباکو
  • عطر زارا دیپ گاردن