عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه چهار فصل

نمایش 1–48 از 186 نتیجه

خرید عطر زنانه چهار فصل

عطرها بسیار متنوع هستند؛ اما در قدم اوا می‌توان آن‌ها را به نوع زنانه و مردانه تقسیم کرد. عطرهای زنانه نیز دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن‌ها معمولا در فصل گرما و برخی در فصل سرما کاربرد دارند. اما برخی از عطرهای زنانه نیز چهار فصل هستند و در هر موقع از سال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند عطر زنانه چهار فصل بخرند و استفاده کنند تا دیگر نیازی به خرید چند عطر برای فصول مختلف نداشته باشند. در ادامه با نکات خرید عطر چهار فصل زنانه و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

نکات خرید عطر زنانه چهار فصل

برای خرید هر محصول به ویژه عطر که تاثیر بسیاری بر استایل شما دارد، باید دقت کرد. علاوه بر این دیگران شما را با رایحه عطتان به خاطر می‌آورند؛ بنابراین نباید عطر را سر سری انتخاب کرد. در این قسمت به چند نکته اشاره خواهیم کرد که برای انتخاب و خرید عطر زنانه چهار فصل به شما کمک می‌کند.

عطر را بر روی پوست امتحان کنید

 اگر می‌خواهید رایحه اصلی عطر را متوجه شوید باید آن را بر روی پوست خود امتحان کنید؛ نه بر روی لباس. در واقع عطر با قرار گرفتن در معرض گرما و سطح اسیدی پوست واکنش نشان می‌دهد و رایحه‌ای متفاوت به وجود می‌آورد. پیش از خرید لازم است بدانید که رایحه اصلی عطر چیست و آیا مورد علاقه شما هست یا نه.

ماندگاری عطر را بررسی کنید

 برای این کار عطر زنانه چهار فصل را بر روی پوست اسپری و مدتی صبر کنید تا نتیجه را ببینید. بهترین قسمت‌های پوست برای امتحان کردن عطر، نبض، مچ دست و پشت گردن است؛ چرا که عطر بر روی این قسمت‌ها ماندگاری بیشتر دارد.

شخصا عطر را انتخاب کنید و بخرید

همان‌طور که گفته شد عطر ابر گرما و سطح اسیدی پوست واکنش نشان می‌دهد و این دو ویژگی در هر فرد متفاوت است بنابراین رایحه‌ای که عطر بر روی پوست شما به وجود می‌آورد ممکن است با دیگری متفاوت باشد. از طرفی انتخاب عطر مناسب بسیار سلیقه‌ای بوده و سلیقه افراد در این زمینه بسیار متفاوت است.

با حوصله عطر انتخاب کنید

 برای خرید عطر زنانه چهار فصل وقت کافی بزارید و با حوصله عطرها را بررسی کنید. اگر با عجله خرید کنید و همزمان چندین مدل عطر را ببویید، نمی‌توانید تشخیص دهید که هر عطر دقیقا چه رایحه‌ای دارد و دچار سردرگمی خواهید شد. از پرسیدن سوال و درخواست راهنمایی از فروشندگان خجالت نکشید و با دقت دست به انتخاب بزنید.

به برند عطر توجه کنید

 تعداد برندهای موجود در جهان که عطر و ادکلن زنانه چهار فصل تولید می‌کنند، بسیار زیاد است. برخی از آن‌ها در زمینه تولید عطر و ادکلن سابقه طولانی‌تری دارند و شهرتشان بیشتر است. معمولا این برندها عطرهای باکیفیت‌‌تری تولید می‌کنند تا از اعتبار برند خود محافظت کنند. به همین دلیل خرید عطر از برندهای شناخته شده را به شما توصیه می‌کنیم.

از قهوه برای پاکسازی شامه استفاده نکنید

در بعضی فروشگاه‌های عطر، برای پاکسازی شامه پس از بو کردن چندین عطر، پیشنهاد می‌شود که قهوه را بو کنید. در حالی که این کار باعث می‌شود مولکول‌های بودار و سنگین قهوه سنسورهای بویایی شما را ضعیف کند. در عوض بخشی از پوست خود را که عطر نزده‌اید ببویید تا شامه شما پاک شود.

قیمت خرید عطر زنانه چهار فصل

عطرها با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند؛ برخی از آن‌ها بسیار ارزان و برخی به شدت گران هستند. به همین دلیل نمی‌توان گفت به طور دقیق برای خرید عطر زنانه چهار فصل باید چه مقدار هزینه کرد. با این حال می‌توان عواملی که بر قیمت این محصول تاثیر دارند را شناخت و هزینه‌ای که ممکن است برای خرید یک عطر متحمل شوید چه میزان خواهد بود. در ادامه این عوامل را معرفی می‌کنیم.

برند محصول یکی از فاکتورهای مهم در خریخریدد آن به شمار می‌آید. البته این موضوع بر قیمت عطرهای چهار فصل زنانه نیز موثر است. اگر شما از میان محصولات یک برند معروف و با سابقه دست به انتخاب بزنید باید هزینه بیشتری نسبت به خرید عطر از یک برند کم‌تر شناخته شده بپردازید. البته با خرید یک محصول برند تنها نام آن را خریداری نمی‌کنید، بلکه شما برای کیفیت این محصول نیز هزینه می‌کنید. در واقع عطرهای برند بسیار مرغوب‌تر هستند.

عامل دیگری که بر قیمت عطرها تاثیر می‌گذارد، ماندگاری آن است‌. ماندگاری هر عطر با دیگری متفاوت است. هر چه این ویژگی عطر قوی‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. از طرفی با استفاده از بهترين عطر زنانه چهار فصل با ماندگاری بالا، شما نیازی به استفاده مداوم از آن نخواهید داشت و تا مدت‌ها رایحه آن بر روی پوست و لباس شما باقی خواهد ماند. عامل مهم دیگر پخش بو یا خط بو است که می‌تواند تعیین کننده قیمت عطرها باشد‌. زمانی که شما از یک مکان عبور می‌کنید، رایحه عطر شما در آن فضا باقی می‌ماند که به این ویژگی، پخش بو می‌گویند. اگر این ویژگی در یک عطر قوی‌تر باشد، شما باید هزینه بیشتری برای خرید آن بپردازید.

بهترین مارک های عطر زنانه چهار فصل

همان‌طور که گفتیم باید هنگام خرید عطر به مارک یا برند تولید کننده آن توجه کنید. دلیل آن هم این است که مارک محصول به شما می‌گوید که کیفیت محصول در چه سطحی قرار دارد و ماندگاری و پخش بوی عطر به چه میزان است. معمولا بهترین مارک‌های عطر زنانه چهار فصل، مارک‌هایی هستند که چندین سال در این زمینه فعالیت کرده و توانسته‌اند در سراسر جهان، شهرت و اعتبار خوبی کسب کنند. در ادامه این مارک‌ها را معرفی می‌کنیم.

  • عطر شنل چنس او تندر ادو پرفیوم
  • عطر نارسیسو رودریگز نارسیسو ادو پرفیوم امبر
  • عطر شنل کوکو مادمازل اینتنس
  • عطر تروساردی سنت آف گلد
  • عطر پلیس تو بی د کوئین زنانه