عطر نیش » عطر مردانه » ادو پرفیوم مردانه

نمایش 1–48 از 264 نتیجه

خرید ادو پرفیوم مردانه

همه آقایان از شخصیت و ویژگی‌های یکسان برخوردار نیستند، بنابراین هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. به همین دلیل آقایان با توجه به شخصیت و خصوصیات اخلاقی خود سلایق متنوعی هم دارند، از این رو به خرید ادو پرفیوم مردانه در روایح مختلف نیز می‌پردازند. امروزه برندهای معتبر زیادی به تولید انواع ادکلن ادو پرفیوم مردانه با رایحه‌های گوناگون می‌پردازند، بنابراین آقایان می‌‌توانند کلکسیونی از انواع این عطرها داشته باشند و برای استفاده روزانه در فصول مختلف سال آن ها را به کار ببرند.

آقایان به خوبی می‌دانند زمانی که بدنشان بوی خوش می‌دهد چقدر وقار و شخصیت جذابتری دارند. از این رو همواره در تلاش هستند تا بتوانند به خرید ادکلن خوش رایحه با ماندگاری بالا بپردازند.

نکات خرید ادو پرفیوم مردانه

عطر ادو پرفیوم مردانه از فرمولاسیون ویژه‌ای برخوردار است، به طوری که در تولید آن اسانس روغنی به میزان ۱۵ تا ۲۰ درصد به کار رفته است، از این رو ماندگاری مناسبی دارند که گاهی بوی رایحه‌های این محصول تا یک روز باقی می‌ماند. این عطرها بسیار باکیفیت هستند و آقایان برای خرید عطر مردانه نیاز به پرداخت هزینه معقول‌تری نسبت به مدل‌های پرفیوم دارند، به همین جهت ادکلن ادئوپرفیوم مردانه توانسته توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کند. مشتریان جهت خرید این عطرها نکات مختلفی را در نظر می‌گیرند که این نکات به قرار زیر هستند:

توجه به روحیات

 آقایان باید به هنگام انتخاب بهترین ادو پرفیوم مردانه مورد پسند خود روحیاتشان را در نظر بگیرند. مثلا آقایان رمانتیک و عاشق پیشه به سمت این ادکلن‌ها با رایحه گلی و میوه‌ای می‌روند، آقایان با سمت مدیریت از ادو پرفیوم‌ها با رایحه چرم، توتون و… استفاده نمایند.

توجه به آب و هوا

 بهتر است مردان به هنگام خرید این عطرها به شرایط اقلیمی منطقه خود توجه کنند، مناطقی که رطوبت و آب و هوای گرم دارند، استفاده از ادکلن ادو پرفیوم‌ با رایحه خنک مناسب‌تر است، همچنین در مناطق سردسیر این عطرها را با طبع گرم انتخاب می‌نمایند.‌

توجه به نوع پوست

 آقایان باید به هنگام خرید عطر و ادکلن موردنظرشان نوع پوست خود را در نظر بگیرند. از آنجایی که افرادی که پوست چرب دارند، می‌توانند بوی رایحه این عطرها را تغییر دهند و بهترین گزینه برای آن ها عطرهای میوه‌ای است. افرادی هم که از پوست خشک رنج می‌برند، باید ابتدا خشکی پوست خود را درمان کنند سپس به استفاده از عطر دلخواهشان بپردازند.

توجه به نت‌های ادو پرفیوم

 آقایان به هنگام خرید این رایحه‌ها باید حتما به نت‌های اولیه، میانی و پایانی آن ها توجه کنند و زمان کافی در حدود ۴۵ دقیقه در نظر بگیرند تا محصول باب میلشان را با اشراف کامل بر نت‌هایش خریداری نمایند.

قیمت ادو پرفیوم مردانه

این روزها برندهای زیادی نسبت به تولید عطرهای مردانه مختلفی مشغول به فعالیت هستند، اما همه عطرهای مردانه از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. مسلما قیمت ادو پرفیوم اصل از نمونه‌های تقلبی بالاتر است، چرا که ادو پرفیوم تقلبی از کیفیت مناسبی برخوردار نیست و ماندگاری بالایی ندارد. بنابراین می‌توان برخی از عوامل موثر بر قیمت ادکلن ادو پرفیوم مردانه را این طور بیان کرد:

 • سیاژ و خط بوی این عطرها
 • نوع مواد استفاده شده در تولید این محصول
 • برند سازنده
 • برند توزیع‌کننده
 • نوع بسته‌بندی
 • نوسانات بازار ارز
 • میزان ماندگاری
 • نحوه خرید و فروش این محصول

بهترین مارک های عطر و ادکلن ادو پرفیوم مردانه

اقایان شیک پوش و باسلیقه به تیپ و ظاهر خود توجه زیادی می‌نمایند، آن ها جهت تکمیل استایلشان از ادکلن و عطرهای خوش رایحه استفاده می‌کنند که منجر به جذابیت دو چندانشان می‌گردد. بنابراین به طور کلی می‌توان برخی از بهترین مارک های عطر و ادکلن ادو پرفیوم مردانه را این طور ذکر کرد:

 • عطر ورساچه اروس ادوپرفیوم
 • عطر شنل بلو ادو پرفیوم
 • عطر پارفومز د مارلی کوهویان ادو پرفیوم
 • عطر پافومز د مارلی پگاسوس ادو پرفیوم