عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه زمستانی

نمایش 1–48 از 248 نتیجه

خرید عطر زنانه زمستانی

عطر و ادکلن زنانه همانند لباس شخصیت خانم‌ها را تشکیل می‌دهد. معمولاً در روزهای سرد سال بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند به خرید عطر زنانه زمستانی بپردازند. ازآنجایی‌که این عطرها رایحه‌های گرمی دارند و خانم‌ها با استفاده از این عطرها به ماندگاری بالایشان پی می‌برند.

رایحه‌های پر استفاده در عطر زنانه مناسب زمستان برخی از ادویه‌ها، قهوه، عسل، چوب و… هستند. این رایحه‌ها ازآن‌جهت در عطر زنانه زمستانه به کار می‌روند تا حس نشاط و گرما را در روزهای سرد زمستان در خانم‌ها تقویت کند. بسیاری از برندهای عرضه‌کننده عطرهای زنانه همانند عطر نیش به فروش رایحه‌های مختلف عطر زنانه زمستانی می‌پردازند؛ بنابراین خانم‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت فروش این برندها به خرید عطر با رایحه دلخواهشان بپردازند.

نکات خرید عطر زنانه زمستانه

برخی از خانم‌ها در انتخاب هر چیزی دقت و وسواس فوق‌العاده به کار می‌برند. این موضوع به هنگام انتخاب و خرید عطرهای زنانه زمستانی نیز صادق است. معمولاً آن‌ها به هنگام انتخاب و خرید عطر و ادکلن زنانه زمستانی نکات مختلفی را در نظر می‌گیرند تا بهترین انتخاب را داشته باشند، این نکات به قرار زیر هستند.

انتخاب عطرهای سنگین و گرم

خانم‌ها باید بدانند بهترین عطر زنانه زمستانی از رایحه‌های سنگین و گرم برخوردار هستند، ازآنجایی‌که در زمستان با وجود سردی هوا از میزان ماندگاری عطرها کم می‌شود، از این رو با انتخاب عطر گرم، می‌بینند پوست خشک آن‌ها مرطوب‌تر می‌شود و به همین دلیل ماندگاری عطر هم بیشتر می‌گردد.

توجه به نت‌های عطر زمستانه زنانه

همه عطرهای زنانه از سه نت تشکیل شده‌اند که شامل نت اولیه، نت میانی و نت اصلی هستند. این نت‌ها هر کدام در زمان‌بندی مشخصی به مشام خانم‌ها می‌رسد. اما نت اصلی در برترین عطرهای زمستانی زنانه نسبت به سایر نت‌ها سنگین‌تر است، به همین جهت ماندگاری عطر زمستانه را بالاتر می‌برد. رایحه‌های وانیل و چوب می‌توانند به عنوان نت اصلی به کار گرفته شوند تا عطر زمستانه گرم و خوش‌بوی ایجاد نمایند.

توجه به غلظت ادکلن زمستانی زنانه

خانم ها یک لحظه توجه کنید! به هنگام خرید عطر زنانه زمستانه یادتان نرود میزان غلظت این عطرها را بررسی کنید، عطرهای زنانه زمستانه باید غلظت بالایی داشته باشند تا بوی خوش آن‌ها تا مدت‌ها احساس شود و نیاز به تمدید مجددشان نباشد. ادوپرفیوم‌ها جز بهترین عطرهای زنانه زمستانه به شمار می‌آیند که غلظتی بین ۱۵ تا ۱۸ درصد دارند.

انتخاب عطرهای شیرین

عطر های شیرین می‌توانند به عنوان یکی از بهترین انواع عطر زنانه مناسب زمستان شناخته شوند، این عطرها حس و حال خوبی به خانم‌ها می‌دهند و روحیه آن‌ها را در اوج سرما عوض می‌کنند، تصور کنید در سرما عطر تنتان با بوی کاکائو و شکلات داغ در آمیزد، مسلماً از آن لذت می‌برید!

قیمت خرید عطر زنانه زمستانی

امروزه در بازار انواع عطرهای زنانه زمستانه، تابستانه و … را مشاهده می‌کنید. مسلماً انواع عطر و ادکلن زنانه ویژه زمستان از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. عوامل گوناگونی قیمت عطر زنانه زمستانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، می‌توان برخی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت عطر زمستانی را این طور بیان کرد:

  • نوع برند سازنده عطر زنانه
  • نوع بسته بندی این محصول
  • حجم عطر و خط بوی عطر زنانه
  • میزان غلظت و ماندگاری عطر
  • رایحه‌های متنوع عطر

بهترین مارک های عطر زنانه زمستانی

امروزه برندهای مختلفی به تولید انواع عطرهای زنانه زمستانی می‌پردازند تا با این عطرهای گرم، سوز و سرمای زمستان را کاهش دهند و گرمای وجود بانوان را بیشتر نمایند و جذابیت فوق‌العاده به شخصیت خانم‌ها ببخشند. برخی از بهترین مارک‌های عطر زنانه زمستانی شامل موارد زیر هستند:

  1. عطر زنانه گوچی پریمیر
  2. عطر زمستانه کالوین کلین ایفوریا زنانه
  3. عطر زنانه تیری موگلر الین زمستانه
  4. عطر جیونچی وری ایرسیستیبل زنانه زمستانی
  5. عطر زنانه زمستانه ورساچه یلو دیاموند