عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه پاییزی

نمایش 1–48 از 57 نتیجه

خرید عطر مردانه پاییزی

وقتی هوا کم کم رو به سردی می‌رود و برگ‌های درختان تغییر رنگ می‌دهند، خبر از رسیدن فصل آتشین پاییز می‌رسانند. به همین دلیل می‌بینیم کم کم کمد لباس‌های آقایان نیز پذیرای لباس‌های گرم خواهد شد و اکسسوری‌های آن‌ها نیز حال و هوای پاییزه به خود می‌گیرند. یکی از پرکاربردترین این اکسسوری‌ها عطر مردانه پاییزه می‌باشد.

این عطرها با بوی ماندگار و جذابی که دارند، سرمای روزهای پاییز را کمتر می‌کنند. بنابراین بسیاری از آقایان متقاضی خرید عطر مردانه پاییزی با تنوعی از رایحه‌های همچون رایحه شرقی، چرم، رایحه‌های تند، شیرین، خاک، ادویه‌جات و… هستند. آقایان برای دسترسی به بهترین و اصلی‌ترین عطر و ادکلن مردانه پاییزی می‌توانند به سایت عطر نیش مراجعه کنند و این محصول را با قیمت عالی، کیفیت باورنکردنی و بسته‌بندی جذاب تهیه نمایند.

نکات خرید عطر مردانه پاییزه

عطر مردانه پاییزه حاوی رایحه‌های خوشبوی است به گونه‌ای که انگار بوی پاییز را در خود گنجانده‌اند و با ساطع نمودن نت‌های قوی و گرم آرامش بهتری را در این فصل برای افراد میسر می‌کنند. علاوه بر این پاییز فصل شروع مدارس و دانشگاه‌ها است و به نوعی جامعه را دچار تحرک می‌کند. از این رو بسیاری از آقایان به دنبال خرید عطر مردانه مناسب پاییز هستند. به همین جهت می‌توان برخی از نکات خرید عطر مردانه پاییزه را این چنین بیان کرد:

 • قدرت ماندگاری عطر: ایده‌آل‌ترین عطر های مردانه پاییزی حداقل ۱۲ ساعت ماندگاری دارند، بهترین این عطرها از رایحه بسیار تند یا خیلی ضعیف برخوردار نیستند، این عطرها رایحه‌ ملایم و گرمی دارند که قدرت ماندگاری مناسبی به آنها بخشیده است.
 • توجه به نت بویایی عطر پاییزه: آقایان باید به خوبی نت‌های بویایی مختص فصل پاییز را بشناسند که شامل نت شیرین، نت‌های چوبی، نت‌های تند و ادویه‌ای، نت‌های گرم و چرمی و… هستند.
 • توجه به میزان غلظت عطر مردانه پاییزی: معمولاً برترین عطرهای پاییزی مردانه از فرمولاسیون خاصی برخوردار هستند، به همین جهت در این عطرها میزان عطر خالص و غلظت آن نیز زیادتر است. از این رو انتخاب عطر سنگین و گرم توسط آقایان در فصل پاییز موجب می‌شود، حس بویایی افراد بیشتر تحریک گردد و مخاطبان زیادتری را جذب خود کنند.

قیمت خرید عطر مردانه پاییزی

معمولاً برندهای عطرسازی روز دنیا عطرهای مختلفی را با توجه به دمای هوا و ضخامت لباس‌ها تولید و روانه بازار می‌کند. به همین دلیل قیمت عطرهای مردانه مناسب پاییز هم با یکدیگر تفاوت‌های دارد. می‌توان به طور کلی گفت عوامل مختلفی بر قیمت خرید عطر مردانه پاییزی تاثیر دارند که این عوامل به قرار زیر هستند:

 • میزان غلظت و ماندگاری عطر مردانه پاییزه
 • خط بو یا سیاژ عطر پاییزه مخصوص آقایان
 • میزان حجم این عطرها
 • نوع بسته‌بندی این محصولات
 • نوع برند تولید کننده
 • نحوه خرید حضوری یا اینترنتی عطر مردانه پاییزی

بهترین مارک های عطر مردانه پاییزی

عطرهای مردانه پاییزی همچون سایر عطرها به شخصیت آقایان جذابیت فوق‌العاده‌ای می‌بخشند، علاوه بر این آقایان با استفاده از این عطرها احساس گرما و صمیمیت بیشتری به مخاطب القا می‌کنند. می‌توان برخی از بهترین مارک های ادکلن را این چنین معرفی کرد:

 1. عطر مردانه بلو شنل
 2. عطر مردانه دیور ساواج
 3. عطر مردانه تام فورد توسکان لدر
 4. عطر آمواج اینترلود مردانه پاییزی
 5. عطر مردانه بولگاری