عطر نیش » عطر مردانه

نمایش 1–48 از 538 نتیجه

خرید عطر مردانه

معمولاً عطرها به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم می‌شوند؛ اما هم خانم‌ها و هم آقایان عطر مردانه می‌خرند. در واقع عطر می‌تواند یک کادو جذاب باشد؛ به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها آن را برای هدیه دادن انتخاب می‌کنند. اما همان‌طور که در خرید عطر زنانه باید دقت شود، دقت و توجه در هنگام خرید ادکلن مردانه نیز لازم است. در ادامه نکاتی که به شما در انتخاب یک عطر مردانه اصل کمک می‌کند را آورده‌ایم.

نکات خرید ادکلن مردانه

ادکلن و عطر می‌تواند مانند سایر عناصر ظاهری شما، پیام‌های بسیاری به مخاطب بدهد. رایحه‌ای که انتخاب می‌کنید می‌تواند نشان‌دهنده سلیقه و روحیات شما باشد؛ به همین دلیل باید در خرید این محصول بسیار دقت کرد و ادکلنی خرید که بیشترین تناسب را باشخصیت ما داشته باشد که این هم درباره عطر زنانه و هم عطر مردانه صدق می‌کند. نکات دیگری نیز در رابطه با خرید ادکلن مردانه وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

عطر را خودتان امتحان کنید

سطوح اسیدی و دمای بدن هر فرد باعث می‌شود عطر به آن واکنش نشان دهد که به دلیل تفاوت میان افراد، واکنش عطر نیز بر هر بدن متفاوت خواهد بود؛ به همین دلیل رایحه‌ای که یک عطر بر بدن یک فرد ایجاد می‌کند ممکن است با رایحه ایجاد شده بر بدن فرد دیگر یکسان نباشد. از همین رو توصیه می‌شود هر قدر که به سلیقه دیگران اعتماد داشته باشید، بهتر است خود عطر را امتحان کنید و در صورت رضایت آن را بخرید.

با آرامش و دقت عطر را خریداری کنید

برای خرید عطر مردانه مناسب نباید سریع تصمیم بگیرید. شاید این‌طور شنیده باشید که با اسپری‌کردن عطر بر روی دست می‌توان آن را تست کرد؛ اما برای پی‌بردن به مناسب بودن یا نبودن عطر باید چند ساعتی صبر کنید و مجدداً آن را بو کنید. دلیل این موضوع این است که عطرها واکنش یکسانی نسبت به پوست‌های مختلف ندارند. بعضی از آن‌ها بوی مطبوع خود را حفظ می‌کنند؛ در حالی که برخی به بویی نامطبوع تبدیل می‌شوند. در نتیجه اوقات فراغت خود را به خرید عطر اختصاص دهید نه هنگامی که عجله دارید.

به سلیقه خودآگاه باشید

عطرها تنوع بسیار بالایی دارند. آن‌ها با اسانس‌های مختلف میوه‌ها، گل‌ها، چوب، صابون، شکلات، عود و… تولید می‌شوند؛ بنابراین ممکن است انتخاب از میان آن‌ها کار آسانی برای شما نباشد. از همین رو توصیه می‌شود پیش از خرید به سلیقه خودآگاهی داشته باشید.

عطر را بر روی پوست خود امتحان کنید

برای اینکه به بوی واقعی عطر پس از تماس با پوست بدنتان پی ببرید، هنگام امتحان کردن آن، عطر را به پوست خود بزنید؛ نه لباستان. سپس مدتی صبر کنید. بدین صورت پوست، عطر را جذب می‌کند و بویی متفاوت به وجود می‌آورد.

عطر را به نقاط مشخصی از بدن بزنید

ماندگاری عطر بر روی برخی از قسمت‌های بدن از جمله مچ دست، پشت گردن و قسمت نبض بیشتر است. به همین دلیل برای اطلاع پیدا کردن از مقدار ماندگاری عطر، آن را بر روی این نقاط بزنید.

سؤال کنید

انتخاب عطر مردانه موضوع بسیار مهمی است و نباید به‌سادگی از آن گذشت. اگر سؤالی برایتان پیش آمد حتماً از کسانی که در عطرفروشی حضور دارند بپرسید و از پرسیدن هراس نداشته باشید. اگر درباره یک عطر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، سؤال کنید و اگر می‌خواهید نمونه‌های بیشتری از یک برند یا مشابه یک عطر را امتحان کنید، درخواست خود را مطرح کنید.

با توجه به نیاز خود خرید کنید

عطرها انواع گوناگونی دارند که مدت‌زمان باقی‌ماندن بوی آن متفاوت است. برخی از انواع عطرها عبارت‌اند از ادکلن، ادوتویلت، پرفیوم و ادو پرفیوم. اگر شما به عطری نیاز دارید که پخش بوی آن زیاد باشد و در طول روز بر روی بدن شما باقی بماند، بهتر است عطرهای ادو پرفیوم و پرفیوم را خریداری کنید. اگر هم قصد خرید عطری با چند ساعت دوام را دارید، بهتر است عطرهای ادوتویلت را انتخاب کنید.

قیمت عطر مردانه

عطرها بسیار متنوع هستند و از چند نظر با هم تفاوت دارند. همین تفاوت‌ها باعث می‌شود قیمت آن‌ها یکسان نباشد. این موضوع به شما امکان خرید عطر مردانه با بودجه‌های متفاوت را می‌دهد. اما عواملی که بر قیمت عطر حرفه ای مردانه تأثیر گذارند، شامل چه مواردی می‌شود؟

یکی از این عوامل، حجم عطر است. طبیعتاً هر چه حجم عطر بیشتر و بسته آن بزرگ‌تر باشد، هزینه بیشتری برای خرید آن باید پرداخت شود. عامل دیگری که می‌توان به آن شاره کرد، برند تولیدکننده عطر است. برخی برندها در سراسر جهان شناخته شده هستند و سابقه طولانی‌تری در زمینه تولید عطر و ادکلن مردانه دارند. شهرت و خوش‌نامی این برندها باعث گران‌تر بودن محصولات آن شده است. همچنین معمولاً عطرهای برندهای خارجی نسبت به نمونه‌های داخلی گران‌تر هستند. این موضوع هم به دلیل تفاوت رایحه، کیفیت و هم هزینه‌های واردات عطرهای خارجی است.

پخش بو، خط بو یا سیاژ عامل دیگری است که بر قیمت عطر مردانه تأثیر می‌گذارد. خط بو همان رایحه‌ای از عطر ما است که پس از عبور از جایی، در فضا باقی می‌ماند. در واقع این رایحه همان بویی است که اطرافیان از ما دریافت می‌کنند. برخی از عطرها خط بوی قوی‌تری دارند که مسلماً قیمت آن‌ها بیشتر است. پیشنهاد می‌شود پیش از خرید نگاهی به لیست قیمت عطر مردانه بیندازید تا یک ایده کلی نسبت به قیمت این محصول به دست آورید.

انواع عطر مردانه

عطرهای مردانه دارای انواع مختلف است که هر فرد با توجه به سلیقه خود از میان آن‌ها دست به انتخاب می‌زند. بیشتر تفاوت انواع عطر مردانه مربوط به رایحه آن می‌شود. رایحه‌های بی‌شماری در جهان وجود دارند؛ بنابراین تنوع عطرها از این نظر نامحدود است. عطرها از نظر غلظت نیز دارای انواع مختلفی هستند. در واقع غلظت عطرها از 30 درصد شروع می‌شود و تا کم‌ترین مقدار غلظت یعنی 1 درصد نیز ادامه دارند. غلظت عطر باعث می‌شود میزان ماندگاری آن نیز متفاوت باشد. عامل دیگری که باعث تنوع ادکلن مردانه می‌شود، ساختار آن است. برای ساخت هر عطری از ترکیبات گوناگون استفاده می‌شود که ساختار آن را می‌سازند. به همین دلیل ساختار هر عطر با دیگری متفاوت است.

بهترین مارک های عطر و ادکلن مردانه

برندهای تولید عطر و ادکلن مردانه در جهان بسیار زیاد هستند و حتی تعداد آن‌ها در ایران نیز بالا است؛ به همین دلیل کار ما برای انتخاب عطر و ادکلن مناسب آسان نیست. برای راحت‌تر شدن انتخاب، بهتر است بهترین مارک‌های عطر و ادکلن مردانه که از دید مشتریان محصولات جذاب‌تری را تولید می‌کنند، آشنا شوید. بدین صورت می‌توانید بر تعداد محدودتری برند تمرکز کنید و از میان عطرهای آن‌ها دست به انتخاب بزنید. در ادامه 5 مورد از بهترین مارک‌هایی که عطر مردانه تولید می‌کنند را معرفی می‌کنیم.

  1. کرید اونتوس
  2. جیورجیو آرمانی
  3. بلو شنل
  4. ژیوانشی
  5. زرجوف کازاموراتی