عطر نیش » عطر مردانه » ادوتویلت مردانه

نمایش 1–48 از 263 نتیجه

خرید ادوتویلت مردانه

ادوتویلت یکی از انواع عطرهای پرفروش است که هم نوع زنانه و هم مردانه آن طرفداران بسیاری دارد. این نوع عطرهای سبک و ملایم در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌شوند و برخی آن‌ها به صورت روزانه مصرف می‌کنند؛ بنابراین شما محدودیتی بابت فصل خرید و نحوه استفاده از ادوتویلت مردانه نخواهید داشت. اگر به این نوع عطر و ادکلن‌ها علاقه‌مند هستید، می‌توانید از نکاتی که در ادامه گفته می‌شود استفاده کنید تا انتخاب و خریدی بهتر داشته باشید.

نکات خرید ادوتویلت مردانه

برای خرید عطر مردانه خوشبو نباید کم حوصله باشید و بدون دقت دست به خرید بزنید. عطری که انتخاب می‌کنید همان رایحه‌ای است که دیگران از شما به خاطر خواهند آورد. به همین دلیل است که برای خرید یک عطر بهتر نکاتی را بیان کرده‌اند تا انتخاب برای شما راحت‌تر شود‌. ما در این بخش این نکات را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده‌ایم.

به برند تولید کننده عطر دقت کنید

همان‌طور که در خرید هر محصول دیگر به مارک آن دقت می‌کنید، در خرید عطر نیز نمی‌توانید هر محصولی را با هر برندی خریداری کنید؛ چرا که اصالت و اعتبار آن برند نقش مهمی در کیفیت عطر دارد‌.  گاهی ممکن است عطر فیک را با نام یک برند معتبر به شما معرفی کنند که باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

در حین خرید عجله نکنید

انتخاب عجولانه عطر و ادکلن ادوتویلت مردانه نمی‌تواند یک خرید مناسب به همراه داشته باشد. شما باید با حوصله و آرامش بتوانید عطرهای مختلف را امتحان کنید تا در نهایت عطری که با سلیقه و استایل شما همخوانی دارد را انتخاب کنید. البته به این موضوع نیز توجه داشته باشید که استشمام عجولانه چند عطر به طور همزمان باعث می‌شود شما نتوانید رایحه آن‌ها را به خوبی تشخیص دهید. از کمک و راهنمایی که فروشندگان عطر می‌توانند به شما بکنند غافل نشوید. این کار موجب می‌شود شما بتوانید در زمان نیز صرفه جویی کنید.

برای پاک کردن شامه پوست خود را ببویید

در بسیاری از فروشگاه‌های عطر، برای پاکسازی شام پس از بوییدن چندین عطر، پیشنهاد می‌شود که رایحه قهوه را استشمام کنید. در حالی که مولکول‌های بودار قهوه سنگین هستند و می‌توانند نتیجه عکس داشته باشند. بهترین را برای پاکسازی شامه این است که شما بخشی از پوست خود را که به آن عطر نزده‌اید، بو کنید.

برای امتحان کردن رایحه عطر آن را بر روی پوست اسپری کنید

گاهی اوقات افراد برای بررسی رایحه و خرید ادو تویلت مردانه، آن را بر روی لباس خود اسپری می‌کنند؛ در حالی که عطرها با قرار گرفتن بر روی پوست رایحه متفاوتی تولید می‌کنند. این موضوع به دلیل حرارت پوست و سطح اسیدی آن است که در هر فرد متفاوت است و باعث واکنش عطر می‌شود.

به ماندگاری عطر توجه کنید

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یک عطر میزان ماندگاری آن است. بنابراین باید پیش از خرید این ویژگی را بررسی کنید. برای این کار عطر را به نبض، مچ دست و پشت گردن بزنید و مدتی صبر کنید. ماندگاری عطر بر روی این قسمت‌های پوست بیشتر است.

خودتان عطر مورد نظر را انتخاب کنید

همانطور که گفتیم عطر نسبت به سطح اسیدی پوست واکنش نشان می‌دهد و رایحه متفاوتی به وجود می‌آورد؛ بنابراین رایحه‌ای که از یک عطر بر روی پوست شما ایجاد می‌شود با فرد دیگر متفاوت خواهد بود. از طرفی انتخاب عطر باید کاملا متناسب با سلیقه شما باشد. از همین رو حتما خود عطرتان را انتخاب کنید.

قیمت ادکلن ادوتویلت مردانه

تنوع عطر و ادکلن ادوتویلت مردانه تنها محدود به نوع رایحه و ویژگی‌های آن نمی‌شود؛ بلکه قیمت این محصولات نیز بسیار متنوع است. بعضی ادکلن‌ها بسیار گران قیمت هستند و برخی ارزان که این موضوع دلایلی دارد. در واقع عوامل مختلفی بر قیمت عطر ادوتویلت مردانه تاثیر گذار است. طبیعتا اولین عامل کیفیت عطر است که خود شامل چند فاکتور است.

قیمت ادو تویلت مردانه همانند تمام عطرهای دیگر تحت تاثیر ماندگاری این محصول است. هر فرد می‌خواهد عطری خریداری کند که ماندگاری بالایی دارد تا دیگر نیازی به استفاده مداوم از عطر نباشد. بنابراین هرچه ماندگاری عطر بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. عامل دیگر و موثر در قیمت عطر ، برند تولید کننده این محصول است. برندهای تولید کننده عطر ادوتویلت مردانه کم نیستند و در سراسر جهان چندین شرکت به تولید این نوع عطر مشغول‌اند. بقیه از این شرکت‌ها به دلیل سابقه طولانی‌تر و تولید عطرهای باکیفیت‌تر توانسته‌اند شهرت و محبوبیت بسیاری کسب کنند؛ به همین دلیل محصولات آنها قیمت بیشتری دارند.

قدرت خط بو یا پخش بوی یک عطر نیز باعث می‌شود قیمت آن متفاوت باشد. زمانی که از یک مکان عبور می‌کنید، در آن فضا بخشی از رایحه‌ عطر شما باقی می‌ماند که همان خط بو است. اگر این ویژگی در عطر قوی‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای خرید آن پرداخت کنید. عامل دیگر حجم عطر است که کم یا زیاد بودن آن بر قیمت این محصول تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این نوع بسته بندی و شیشه عطر نیز می‌تواند عامل دیگری در نظر گرفته شود.

بهترین مارک های عطر و ادکلن ادوتویلت مردانه

تا به اینجا اهمیت توجه به مارک عطر و ادکلن را دانستید. اما چگونه می‌توان مارک‌های خوب و بهترین ادو تویلت مردانه  را شناخت. معمولا در این موارد، نظر مصرف کنندگان بسیار کارگشا است و می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد؛ بنابراین اگر می‌خواهید بهترین مارک‌های عطر و ادکلن ادوتویلت مردانه را بشناسید بهتر است از تجربیات خریداران استفاده کنید. در ادامه به لیستی که بر همین اساس به دست آمده را آورده‌ایم.

  • عطر آلفرد دانهیل دیزایر
  • عطر روژا داو روژا
  • عطر روژا داو اوت پرفومری 15 انیورساری
  • عطر آلفرد دانهیل مردانه
  • عطر روژا داو اپکس