عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه با بوی سیگار

نمایش یک نتیجه

خرید عطر مردانه با بوی سیگار

اسانس عطرها و ادکلن‌ها از گیاهان مختلف گرفته می‌شوند، گیاهانی همچون توتون و تنباکو نیز از جمله گیاهانی هستند که علاوه بر تولید سیگار جهت ساخت عطر مردانه با بوی سیگار مورد استفاده قرار می گیرند. این عطرها طرفداران زیادی در میان آقایان و حتی بانوان دارند، چرا که موجب دادن حس صمیمیت، اعتماد به نفس و قدرت به آنها می‌گردد. از این رو خرید عطر مردانه با بوی سیگار توجه بسیاری از آقایان را به خود جلب کرده است و امروزه به شیوه‌های گوناگونی صورت می‌گیرد.

نکات خرید بهترین ادکلن مردانه با بوی سیگار

عطر مردانه که بوی سیگار میده بسیار موردپسند آقایان قرار گرفته چرا که رایحه‌های دودی که در ساخت این عطرها استفاده شده عطر تنشان را جذاب‌تر می‌کند. همچنین توجه به نکات خرید بهترین ادکلن مردانه با بوی سیگار به آقایان کمک می‌کند تا در میان انواع این عطرها بتوانند بهترین‌ها را انتخاب کنند، برخی از این نکات به شرح زیر هستند:

 • توجه به ماندگاری و پخش بو عطر مردانه با بوی سیگار: یکی از مهمترین موارد که جهت خرید عطر به آن توجه می‌شود، میزان روغن معطر و پخش بو این محصول است. هر چقدر روغن معطر عطر با بوی سیگار بیشتر باشد، ماندگاری آن نیز بیشتر است.
 • توجه به شخصیت خود: آقایان به هنگام خرید ادکلن مردانه با بوی عطر سیگار باید شخصیت خود را در نظر بگیرند و سپس به انتخاب نوع رایحه این ادکلن‌های مردانه بپردازند. امروزه انواع عطرها با بوی سیگار وجود دارد که متناسب با شخصیت‌های آرام، پرشور، احساسی، شجاع و… تولید می‌گردند.
 • انتخاب عطر با توجه به سن: معمولا آقایان کم سن به انتخاب عطرهای دودی یا تنباکوی با طبع گرمتر می‌پردازند، بخصوص اگر سیگار هم بکشند به انتخاب عطر سیگار پرداخته به طوری که بوی مانده از کشیدن سیگار بر لباسشان را محو کند. خیلی از آقایان با سن بالاتر طرفدار عطر کلاسیک با رایحه سیگار هستند.
 • انتخاب عطر با بوی سیگار با توجه به رایحه: خیلی از عطرهای سیگاری با رایحه‌های دیگری همچون قهوه، چوبی، چرم، تلخ، تنباکویی، دودی و… ترکیب می‌شوند و تنوعی از رایحه‌ها را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند.
 • توجه به نوع برند سازنده: امروزه انواع عطرها با رایحه سیگار توسط برندهای زیادی تولید می‌شوند، اما به هنگام خرید آنها باید این محصولات را از برندهای اصلی انتخاب کرد.

قیمت عطر مردانه با بوی سیگار

استفاده از ادکلن مردانه با رایحه سیگار موجب جذاب‌تر کردن شخصیت آقایان می‌شود. از این رو بسیاری از آقایان پرانرژی و شجاع طرفدار این عطرهای گرم هستند. البته قیمت عطر مردانه با بوی سیگار در محدوده‌های مشخصی قرار دارد تا آقایان بتوانند به انتخاب این عطرها مطابق با بودجه خود بپردازند. برخی از عوامل دخیل بر قیمت این عطرها به قرار زیر هستند:

 • نوع برند سازنده عطر با بوی سیگار
 • نحوه خرید و فروش انواع این عطرهای جذاب
 • نوسانات بازار ارز
 • میزان ماندگاری و پخش بوی عطر با رایحه سیگار
 • حجم محصول
 • نوع بسته‌بندی انواع عطرها با رایحه سیگار

انواع عطر مردانه با بوی سیگار

معمولا بسیاری از آقایان بخصوص آن دسته از آقایانی که سیگار می‌کشند، به دنبال عطری هستند که بوی سیگار را پنهان کند، برخی از آقایان نیز دوست دارند در کنار بوی سیگار موجود بر روی لباسهایشان رایحه تلخ به مشامشان برسد، از این رو به انتخاب انواع عطر مردانه با بوی سیگار می‌پردازند. می‌توان گفت ساختار عطرهای مردانه با بوی سیگار از سه نت، اولیه، پایه و میانی ساخته می‌شود. میزان ماندگاری انواع این عطرها نیز با توجه به نوع آنها تعیین می‌گردد. عطرها ادوپرفیوم مردانه با بوی سیگار از روغن معطر ملایم‌تری نسبت به نوع پرفیوم برخوردار است.

 عطر ادوتویلت مردانه با بوی سیگار سبکی بیشتری دارد، چرا که میزان الکل آن نسبت به مواد روغنی معطرش بیشتر است، این عطرها برای مکان‌های رسمی مناسب هستند. مصرف ادکلن مردانه با بوی سیگار در میان آقایان بسیار متداول است، ادکلن‌ها میزان بالایی الکل دارند، اما بسیار سبک هستند و عطر تن آقایان را خوشبو می‌کنند، این عطرها هر دو ساعت یکبار باید تمدید گردند.

بهترین مارک های ادکلن مردانه با بوی سیگار

با توجه به وجود انواع عطرهای تقلبی در بازار، بسیاری از آقایان به هنگام خرید عطر مردانه با رایحه سیگار به دنبال مارک‌های اصل آن هستند تا خیالشان از کیفیت و پخش بوی عطر راحت باشد. برخی از بهترین مارک های ادکلن مردانه با بوی سیگار که توسط مراکز و سایت‌های معتبر عرضه می‌گردند به شرح زیر هستند:

 1. تام فورد توباکو وانیل
 2. ویکتور اند رولف اسپایس بامب اکستریم
 3. کلوین کلاین وان شوک فور هیم
 4. پرفیومز د مارلی هرود
 5. رالف لورن پولو سبز