عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه با بوی گل یاس

نمایش 1–48 از 304 نتیجه

خرید عطر زنانه با بوی گل یاس

رایحه یاس یکی از پرطرفدارترین نت‌های پایه در عطرهای مطرح دنیا است. به‌طوری‌که حتی عطرهای مردانه زیادی نیز این نت بی‌نظیر را از طبیعت بکر گل‌ها الهام گرفتند؛ اما ازآنجایی‌که رایحه‌های ملایم و شیرین بیشتر موردپسند بانوان هستند، استفاده از رایحه یاس در عطرهای زنانه رایج‌تر است. به علت اینکه در تهیه این عطرهای پرطرفدار غالباً از یاس سفید یا بنفش استفاده می‌شود، مشخصه بارز عطر زنانه با بوی گل یاس، رنگ بنفش، صورتی یا طلایی ملایم آن‌ها است. گل یاس از جمله گل‌های بهاری با رایحه گرم و بسیار شیرین است؛ بنابراین به نظر می‌رسد عطرهایی بر پایه آن موردپسند بانوانی باشد که شیفته نت‌های شیرین و جذب‌کننده هستند.

نکات خرید بهترین ادکلن زنانه با بوی گل یاس

همان‌طور که می‌دانید خرید عطر مناسب بدون اطلاع از بایدها و نبایدها ممکن نیست؛ بنابراین اگر تصمیم دارید این بار کمی جدی‌تر و البته با تأمل بیشتر این کار را انجام دهید نکات زیر ممکن است کمک بزرگی برای شما باشند.

همان‌طور که پیش‌تر هم به آن اشاره کردیم خرید عطر زنانه با رایحه گل یاس در واقع انتخاب عطری بسیار شیرین و پرحرارت است. به همین خاطر پیش از انتخاب ادکلن یک شیشه کامل از آن بهتر است از دکانت آن را تهیه کنید، علی‌الخصوص اگر برای اولین‌بار قرار است از آن استفاده کنید استفاده کنید. دکانت عطرها معمولاً حجمی بین ۱۰-۲ میل دارند و در تست رایحه موردنظر برای بار اول بهترین پیشنهاد هستند.

توصیه ما به افرادی که پیش‌تر هم از عطرهایی با رایحه یاس استفاده کرده‌اند آن است که: برای فصول گرم سال گزینه سبک و یا حتی خنک‌تری را انتخاب کند، به این خاطر که شیرینی بیش از حد نت یاس در گرمای هوا ممکن است چندان خوشایند نباشد. البته این نکته درباره تمامی انواع عطر زنانه با بوی گل یاس صدق نمی‌کند چرا که ترکیبات و غلظت‌ها متفاوت در نمونه‌های مختلف، متفاوت هستند!
مسئله بعدی، تهیه ادکلن زنانه با بوی عطر گل یاس از فروشگاه‌های معتبر و قابل‌اطمینان است. البته این مسئله برای خرید سایر عطرها نیز صادق است، چرا که این روزها عطرهای فیک بسیار دست‌به‌دست می‌شوند! این عطرها معمولاً شکل و شمایل شبیه به نمونه‌های اصلی دارند؛ اما با کمی توجه می‌توانید متوجه فیک بودن آنها شوید. اگر در تشخیص عطرها از هم خیلی ماهر نیستید دو راه بیشتر ندارید؛ یا اینکه از فروشگاه و فروشنده‌های قابل‌اطمینان خرید کنید و یا اینکه حتماً فردی آشنا را با خود همراه کنید.

قیمت عطر زنانه با بوی گل یاس

 به‌طورکلی عوامل زیادی روی قیمت عطرهای زنانه یا مردان مؤثر هستند. در خصوص قیمت عطرهای برپایی نت یاس نیز این مسئله صادق است. در ادامه مطلب به شرح این موارد خواهیم پرداخت:

  • شیوه تولید عطر زنانه با رایحه گل یاس یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت محصول نهایی است. فراموش نکنید تمایز عطرهای زنانه از یکدیگر و تولید رایحه‌های گوناگون و بی‌نظیر ماحصل شیوه تولید به خصوصی هستند که هر کسی از عهده آن بر نمی‌آید!
  • پارامتر مؤثر بعدی در تعیین قیمت عطر زنانه با رایحه یاس برند آن است. شاید برای برخی از افراد خرید عطر از برندی خاص اهمیت نداشته باشد؛ اما در مقابل کسانی هستند که به‌رسم عادت و یا حتی به علت پیروی از مد، برند خاصی از عطر را خریداری می‌کنند. به نظر می‌رسد تفاوت قیمت برندهای مختلف نیز بر اساس عوامل مؤثری همچون: هزینه تبلیغات، پیشینه و سابقه، کیفیت بهتر و… باشد.
  • بسته‌بندی و شکل ظاهری عطر زنانه با بوی یاس یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند روی قیمت اثر بگذارد. برندهای مطرح دنیا معمولاً برای تمامی محصولات تولیدی خود طراحی و بسته‌بندی به خصوصی را در نظر می‌گیرند که استفاده از کریستال باکارات برای تولید شیشه‌های عطر، تنها یکی از این موارد است.

انواع عطر زنانه با رایحه گل یاس

همان‌طور که می‌دانید عطرهای زنانه با رایحه گل یاس ترکیباتی به جز نت گل یاس نیز دارند، ترکیباتی که سبب ایجاد انواع متعددی از عطر زنانه با بوی گل یاس می‌شود. نت‌های میوه، گیاهان، وانیل و حتی چوب از جمله مواردی هستند که از آن‌ها در تهیه این عطرها استفاده می‌گردد. ترکیب مقادیر مختلف این نت‌ها با یکدیگر، رایحه‌های گوناگونی را تولید می‌کند که بتواند طیف گسترده‌ای از افراد را تحت‌تأثیر قرار بدهد!

بهترین مارک‌های ادکلن زنانه با بوی گل یاس

“عطر زنانه که بوی گل یاس میده” عبارتی که شاید بارها آن را شنیده باشید. عبارتی که نشان می‌دهد بانوان خوش‌سلیقه زیادی در پی یافتن عطری با رایحه دلنشین یاس هستند. ازاین‌رو در ادامه مطلب به ۵ نمونه پرطرفدار از عطر زنانه با بوی گل یاس اشاره خواهیم کرد:

  1. لانکوم لاوی بل (محصول ۲۰۱۲ فرانسه)
  2. جاسمین نویر (محصول ۲۰۰۸ ایتالیا)
  3. شنل جنس (محصول ۲۰۰۳ فرانسه)
  4. ویکتوریا سکرت) محصول ۲۰۱۰ آمریکا)
  5. گوچی بلوم (محصول ۲۰۱۷ ایتالیا)