عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه تابستانی

نمایش 1–48 از 133 نتیجه

خرید عطر مردانه تابستانی

در فصول گرم سال بهترین عطر برای خرید، عطرهایی هستند که رایحه‌ای خنک و مطبوع دارند؛ به طوری که استشمام آن احساس سرزندگی را در انسان به وجود آورد. خرید عطر مردانه تابستانی هم به شما و هم اطرافیانتان حس مثبت منتقل می‌کند؛ البته درصورتی‌که عطر را به درستی انتخاب کرده باشید. اگر نمی‌دانید که چه عطری مناسب شما است و چگونه باید بهترین عطر مردانه تابستانی را انتخاب بکنید، نکاتی که در ادامه آمده است را بخوانید.

نکات خرید عطر مردانه تابستانه

عطر به عنوان یکی از اجزای استایل شما تأثیر بسیاری هم بر روحیات خود و هم تصور دیگران از شما دارد. به همین دلیل نمی‌توان سرسری عطر مناسبی را انتخاب کرد. برای آسان‌تر شدن کار شما، در این قسمت نکاتی که لازم است در خصوص انتخاب عطر در نظر داشته باشید را آورده‌ایم.

عطر را بر روی پوست خود امتحان کنید

 می‌دانید که حرارت پوست هر فرد متفاوت بوده و همچنین پوست دارای سطحی اسیدی است. این دو عامل باعث واکنش عطر می‌شود تا رایحه‌ای ویژه به وجود بیاورد. به همین دلیل عطر با تماس یا پوست بدن هر فرد بویی متفاوت به وجود می‌آورد. در نتیجه برای دانستن رایحه اصلی عطر مردانه تابستانی باید آن را بر روی پوست امتحان کرد.

عطر را بر روی قسمت‌های مخصوصی از پوست امتحان کنید

 بخش‌هایی از بز مانند پشت گردن، نبض و مچ دست برای امتحان کردن رایحه عطر مناسب‌تر هستند؛ زیرا ماندگاری عطر بر روی این قسمت‌ها بالاتر است. به همین دلیل برای دانستن مقدار ماندگاری عطر آن را بر روی این بخش‌ها اسپری کنید.

در انتخاب عطر عجله نداشته باشید

 همان‌طور که بیان کردیم عطر باید بر روی پوست امتحان و چند ساعت به آن زمان داده شود تا بتوان درباره کیفیتش نظر داد؛ بنابراین زمان کافی به جستجو و انتخاب عطر مردانه تابستانی اختصاص دهید.

از راهنمایی فروشندگان استفاده کنید

فروشندگان عطر رایحه‌ای‌های گوناگون عطرها را بهتر می‌شناساند و با برترین عطرهای تابستانی مردانه آشنا هستند؛ بنابراین از کمک و راهنمایی آنها استفاده کنید و در صورت مواجهه با پرسش از مطرح‌کردن آن خجالت نکشید.

به مارک عطر دقت کنید

همان‌طور که نمی‌توان دیگر محصولات را با هر مارک و برندی تهیه کرد، نباید عطری را که مارک ناشناس دارد خرید. در واقع این برند محصول است که نشان می‌دهد که کیفیت یک عطر تا چه میزانی است و آیا متناسب با قیمتی که برای آن تعیین شده هست یا خیر.

خودتان عطر را انتخاب کنید

 حتی اگر به سلیقه شخصی اطمینان کامل دارید، بهتر است خودتان برای انتخاب ادکلن مردانه تابستانی حضور داشته باشید. همان‌طور که بیان کردیم عطرها واکنش متفاوتی نسبت به حرارت و سطح اسیدی پوست هر فرد دارند؛ بنابراین رایحه‌ای که بر روی پوست یک فرد به وجود می‌آید با نفر دیگر یکسان نیست.

عطر شیرین و گرم انتخاب نکنید

عطرهای شیرین گرم، برای استفاده از در فصل تابستان مناسب نیستند. این نوع عطرها هم شما و هم اطرافیانتان را آزار خواهد داد. همچنین بهتر است برای خرید عطر مردانه مناسب تابستان، به دنبال عطرهای سنگین، چرمی، تلخ، ادویه‌ای و چوبی نباشید.

قیمت عطر مردانه تابستانی

نمی‌توان برای تمام عطر های مردانه تابستانی قیمتی یکسان بیان کرد. در واقع عطرها از چندین جهت با یکدیگر متفاوت هستند و به روش‌های مختلفی تولید شده‌اند. به همین دلیل قیمت متفاوتی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. اما چه عواملی بر قیمت خرید عطر مردانه تابستانی تأثیرگذار هستند؟

یکی از این عوامل حجم عطر مردانه تابستانه است. بسته‌بندی‌هایی که عطرها در آن به فروش می‌رسند از لحاظ ابعاد و گنجایش متفاوت هستند. به همین دلیل حجم عطر درون آنها یکسان نیست و باعث تفاوت قیمت آن‌ها می‌شود. عامل دیگر نوع رایحه و ساختار عطر است. هر عطر از ساختار به خصوصی تشکیل شده و رایحه خاصی دارد. برخی از عطرهای مردانه تابستانی بوی تند و برخی ملایم‌تری دارند. این عوامل نیز بر قیمت عطرها تأثیرگذار است.

برند تولیدکننده عطر نیز از جمله موارد مؤثر بر قیمت عطر تابستانی به شمار می‌آید. هر برند با توجه به روش تولید و متریال مورد استفاده، قیمت متفاوتی بر محصولات خود می‌گذارد؛ به همین دلیل شما قیمت دو عطری که توسط برندهای مختلف تولید شده‌اند را یکسان نمی‌بینید. همچنین خط بو یا پخش بو عطر هم از عوامل تعیین کننده قیمت آن است. پخش بو همان ویژگی عطر است که باعث می‌شود رایحه آن برای مدتی در فضایی که از آن عبور کرده‌اید، بماند.

بهترین مارک های عطر مردانه تابستانی

عطر مردانه تابستانی توسط شرکت‌های بسیاری در جهان تولید می‌شود. بعضی از این شرکت‌ها بسیار خوش‌نام هستند و محصولات آن‌ها در سراسر جهان شناخته شده است. برخی از آن‌ها از چندین سال قبل در این زمینه فعالیت کرده و تخصص دارند. همین مارک می‌تواند تعیین کند قیمت عطر مردانه به چه میزان باشد. اگر تا کنون درباره انواع مارک‌های این نوع عطر تحقیق نکرده‌اید، مارک‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم را بخوانید. این‌ها جزو بهترین مارک‌های عطر مردانه تابستانی به شمار می‌آیند.

  1. شنل
  2. جورجیو آرمانی
  3. ساواج
  4. هرمس