عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه با بوی نارگیل

نمایش دادن همه 13 نتیجه

خرید عطر مردانه با بوی نارگیل

بوی میوه‌ها، به ویژه نارگیل یکی از رایحه‌های مورد علاقه بسیاری از انسان‌ها است. به همین دلیل عطر مردانه که بوی نارگیل میده تولید شده‌ است. این عطرها خریداران بسیاری هم در سراسر جهان دارد. برای خرید عطر مردانه با بوی نارگیل نیاز است که چند نکته را بدانید. اگر به انتخاب عطر خود اهمیت زیادی می‌دهید، نکاتی که در ادامه آورده‌ایم به شما کمک می‌کنند.

نکات خرید بهترین ادکلن مردانه با بوی نارگیل

عطر تاثیر بسیاری بر استایل شما دارد. دیگران می‌توانند پیام به خصوصی از بوی عطر شما دریافت کنند. به همین دلیل دقت بالا در خردی این محصول ضرورت دارد. برای خرید عطر مردانه با بوی نارگیل نیاز است که چند نکته را بدانید. این نکات را در ادامه برای شما آورده‌ایم.

به برند محصول توجه کنید

همانند هر محصول دیگر، عطر نیز توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. اگر به دنبال خرید عطری باکیفیت و با رایحه مطلوب هستید، نباید به برند آن بی توجه باشید. برخی از آن‌ها به دلیل کیفیت بسیار بالای خود شناخته شده‌تر هستند که پیشنهاد ما نیز خرید محصولات این برندها است. البته بودجه بیشتری برای خرید آن‌ها مورد نیاز خواهد بود.

برای امتحان کردن عطر، آن را به پوست خود بزنید

امتحان کردن عطر مردانه با بوی نارگیل بر روی لباس ایده خوبی نیست؛ چرا که رایحه واقعی عطر زمانی مشخص می‌شود که بر روی پوست بنشیند. در واقع عطر در صورت تماس با حرارت پوست و سطح اسیدی آن به یک واکنش منتهی می‌شود که این واکنش، رایحه آن را تغییر می‌دهد. به همین خاطر برای پیدا کردن رایحه واقعی عطر با بوی نارگیل باید حتما آن را بر روی پوست اسپری کنید.

با عجله خرید نکنید

پس از اسپری کردن عطر بر روی پوست باید چند ساعت بعد آن را بو کنید تا بتوانید رایحه واقعی آن را حس کنید. همچنین اگر سوالی برایتان پیش آمد، بدون خجالت آن را مطرح کنید و از عطرفروشان راهنمایی بگیرید.

خودتان برای امتحان کردن عطر حاضر باشید

به هیچ عنوان از شخص دیگری نخواهید که ادکلن مردانه با بوی نارگیل را به جای شما امتحان کند و بخرد؛ چرا که عطر بر روی پوست هر فرد رایحه‌ای متفاوت به وجود می‌آورد. بدین صورت ممکن است شما همان عطری که از نظر فرد دیگر خوش بو بوده را بر روی پوست خود امتحان و بوی نامطلوبی حس کنید و از خرید ادکلن خود پشیمان شوید.

قیمت عطر مردانه با بوی نارگیل

شما می‌توانید با مقدار بودجه‌های متفاوت عطر مردانه با بوی نارگیل خریداری کنید. در واقع عطرها از نظر قیمت تنوع بالایی دارند که البته این تفاوت قیمت ادکلن بی دلیل نیست. قیمت هر محصول متناسب با ویژگی‌هایی که دارد تعیین می‌شود. در ادامه عواملی که بر قیمت این محصول اثر می‌گذارد را بیان می‌کنیم؛ با دانستن این عوامل می‌توانید قیمت عطرها را بهتر ارزیابی کنید.

مارک ادکلن مردانه با بوی عطر نارگیل از عواملی است که قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ به این معنا که هر برند روش خاص خود را برای تولید عطر دارد که به همین دلیل هزینه تمام شده تولید محصولات آن متفاوت است. از همین رو شما عطرها را در قیمت‌های مختلف می‌بینید.

عامل دیگری که می‌خواهیم به آن اشاره کنیم، خط بو یا پخش بوی عطر است. حتما تا کنون متوجه رایحه عطر فردی که از کنار شما گذر کرده شده‌اید. حتی ممکن است تا چند لحظه آن بو را حس کنید. به این ویژگی عطر، خط بو می‌گویند. عطرهایی که خط بوی قوی‌تری دارند، گران‌تر هستند. حتما می‌دانید که حجم عطر نیز بر قیمت آن موثر است. در واقع اگر شیشه عطر بزرگ‌تر باشد و مقدار عطر بیشتری در خود جای دهد، قیمت بیشتری نسبت به نمونه کوچک‌تر خواهد داشت.

انواع عطر با بوی نارگیل مردانه

خوشبختانه در بازار انواع عطر مردانه با بوی نارگیل وجود دارد. این موضوع موجب می‌شود تمام افراد با سلایق مختلف بتوانند رایحه‌ای که دوست دارند را تهیه کنند. جالب است بدانید که عطرهایی که بوی نارگیل دارند، از نظر رایحه کاملا یکسان نیستند؛ به ویژه اگر توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بدین صورت دما و سطح اسیدی پوست رایحه مخصوص ایجاد می‌کند. ساختار عطرها با بوی نارگیل نیز متنوع هستند. ساختار هر عطر وابسته به ترکیباتی است که در تولید آن به کار می‌رود. تفاوت غلظت عطر نیز موجب تنوع آن شده است. غلظت یک عطر ممکن است ۲۵ درصد باشد؛ اما غلظت عطر دیگر ۲ درصد.

بهترین مارک های ادکلن مردانه با بوی عطر نارگیل

تعداد زیاد مارک‌های عطر مردانه با رایحه نارگیل ممکن است انتخاب و خرید را برای شما دشوار کند. همچنین خرید بدون توجه به مارک هم کار عاقلانه‌ای نیست. از همین رو توصیه می‌شود با کمی جستجو بهترین مارک‌هایی که در زمینه تولید این محصول فعالیت می‌کنند را پیدا کنید. البته ما این کار را انجام داده‌ایم و در ادامه بهترین آن را آورده‌ایم.

  1. بلو شنل
  2. ژیوانشی
  3. کرید اونتوس
  4. جیورجیو آرمانی
  5. زرجوف کازاموراتی