عطر ورساچه

عطر نیش » عطر ورساچه

نمایش دادن همه 31 نتیجه

خرید عطر ورساچه اصل

ورساچه بعد پیشرفت‌های شگفت‌انگیزش در طراحی لباس، عطر ورساچه را نیز به طرفدارنش در تمام دنیای عطر و ادکلن معرفی کرد. ادکلن ورساچه در دو جنسیت زنانه و مردانه و با انواع روایح تولید و به بازار عرضه می‌شود. شما می‌تواند خرید عطر ورساچه را که یکی از عطرهای با اصالت و با کیفیت دنیا محسوب می‌شود در سایت ما یعنی عطر نیش تجربه کنید.

جیانی ورساچه یا شوالیه هنر ایتالیا یکی از محبوبترین اشخاص دنیای هنر و مد است که توانست با خلاقیت و مهارت خود دنیای جدیدی را به روی صنعت مد باز کند. ورساچه از یک بوتیک کوچک در میلان به یک خانه مد بزرگ و معروف رسید که شعبه‌هایش نه تنها در کشور ایتالیا بلکه در آمریکا نیز گسترش یافته است.

کیفیت و ویژگی های عطر ورساچه

ورساچه یکی از بزرگترین کمپانی‌های دنیای مد است که حتی مرگ جیانی ورساچه نیز از محبوبیت روزافزون آن کم نکرد. این کمپانی در تولید تمام محصولات خود کیفیت را در اولویت قرار می‌دهد و همواره از اجناس اولیه درجه یک استفاده می‌کند. ادکلن ورساچه اصل می‌تواند توقعات شما را از هر لحاظ برآورده کند. نت‌های ابتدایی، میانی و پایانی اکثر عطرهای ورساچه با دقت و زیرکی فراوان انتخاب شده به نحوی که بعد از استفاده از آن در یک سیر داستانی فرو می‌روید که آغاز و پایان بی‌نظیری دارد.

بطری عطر versace نیز به زیبایی هرچه تمام‌تر طراحی و انتخاب می‌شود، به نحوی که زیبایی، اصالت و کیفیت عطر را از ظاهر آن نیز می‌توان قضاوت کرد. این عطرها ماندگاری و پخش بوی خوبی نیز دارند، به نحوی که رد پای عطر شما ممکن است تا چند متر دورتر از شما را نیز معطر سازد و باقی اطرافیانتان را از این رایحه سرمست‌ کنند.

قیمت عطر ورساچه اصل

قیمت ادکلن مردانه و زنانه ورساچه مانند هر ادکلن برند و لوکس دیگری کمی بالا است که البته یکی از دلایل اصلی آن قیمت ارز و نرخ صادرات در ایران است. اما اگر ویژگی‌های مختلف ادکلن ورساچه اورجینال را کنارهم بگذاریم قطعا به این نتیجه خواهیم رسید که هزینه‌ی پرداختی در قبال این عطر کاملاً معقول و به جا است؛ زیرا با وجود ماندگاری بالای آن‌ می‌توانید تا ماه‌ها از آن استفاده نمایید. همچنین باید توجه داشته باشید که در عطر نیش می‌توانید حجم‌های متفاوتی از عطر ورساچه را خریداری نمایید. این مورد سبب می‌شود با بودجه های متفاوت، توانایی خرید این عطر با کیفیت را داشته باشید.

خوشبوترین عطرهای ورساچه

عطر ورساچه می‌تواند یک شخصیت جذاب و کارزیماتیک به شما بدهد. عطرهای تولیدی این برند اعم از عطر مردانه و زنانه دارای رایحه‌های متفاوتی هستند که می‌توانند انواع سلایق را در بر بگیرند و به برند ثابت عطر شما تبدیل بشوند. تمام عطرهای تولیدی این برند به شکل و شمایل خاص خود جذاب و متفاوت هستند اما در ادامه برخی از بهترین عطرهای تولیدی ورساچه اشاره می‌کنیم:

  •  اروس
  • پور فمه دیلن بلو
  •  بلو جینز
  •  دریمر