عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه بالای 5 میلیون

نمایش 1–48 از 245 نتیجه

خرید عطر مردانه بالای 5 میلیون

عطرها از جمله محصولات بسیار متنوع هستند که با رایحه‌های گوناگون، ماندگاری متفاوت و قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسند. معمولا عطرهایی که کیفیت بالاتری دارند، گران‌تر هستند؛ به همین دلیل بهتر است برای خرید این محصول بودجه معقولی در نظر بگیرید. اگر این بودجه بیشتر از ۵ میلیون تومان است، شما می‌توانید عطرهای بهتری خریداری کنید. برای اینکه در خرید عطر مردانه بالای 5 میلیون دچار مشکل نشوید و راحت‌تر بتوانید انتخاب کنید، مقاله حاضر را آماده کرده‌ایم.

نکات خرید عطر مردانه ۵ میلیون به بالا

تنوع عطر مردانه بالای 5 میلیون بسیار زیاد است؛ به طوری که شما می‌توانید عطرهایی با رایحه‌های گوناگون و سطح کیفیت‌ متفاوت پیدا کنید. البته هر چه بودجه‌ای که به خرید عطر اختصاص داده‌اید بیشتر باشد، دست شما برای انتخاب این محصول بازتر است. این موضوع ممکن است انتخاب و خرید عطر را برای شما دشوار کند. با این حال اگر نکاتی که در ادامه گفته می‌شود را در نظر داشته باشید خرید شما به صرفه‌تر خواهد بود.

به مارک عطر توجه کنید

مارک عطر می‌تواند نشان دهد که کیفیت عطر در چه سطحی است. معمولا عطرهایی که بهترین کیفیت را دارند، توسط مارک‌های معروف جهانی تولید شده‌اند. توجه داشته باشید که قیمت عطر مردانه به شدت تحت تاثیر شرکت تولید کننده آن است.

شخصا عطر انتخاب کنید

ممکن است از کسی بخواهید که عطری را برای شما انتخاب کند و حتی به سلیقه آن شخص کاملاً اطمینان داشته باشید؛ اما احتمال اینکه رایحه مورد پسند آن شخص با شما متفاوت باشد بسیار بالاست. از طرفی عطر بر روی پوست بدن هر فرد رایحه‌ متفاوتی ایجاد می‌کند؛ بنابراین بهتر است خودتان عطر را انتخاب و خریداری کنید.

ماندگاری عطر را تست کنید

میزان ماندگاری عطر بسیار مهم است و همه به دنبال خرید عطری هستند که ماندگاری بالاتری داشته باشد‌. پیش از خرید این ویژگی عطر را بررسی و آن را بر روی پوست خود اسپری کنید. برای این کار بهتر است عطر مردانه بالای 5 میلیون را بر روی مچ دست، پشت گردن و قسمت نبض خود اسپری کنید. سپس مدتی صبر کنید تا میزان ماندگاری عطر مشخص شود.

به خط بوی عطر توجه کنید

یکی دیگر از فاکتورهای مهم عطرها خط بوی آن‌ها است. خط بو همان ویژگی است که باعث می‌شود پس از گذشتن از یک مکان، رایحه عطر ما در آن فضا باقی بماند. قیمت عطر و قدرت خط بوی آن رابطه مستقیمی با هم دارند.

عطر را حتما به پوست خود بزنید

پوست هر فرد دارای میزان حرارت و سطح اسیدی متفاوتی است. این دو ویژگی باعث واکنش متفاوت عطر می‌شود و نتیجه آن ایجاد راحه متفاوت است. به همین دلیل بهتر است برای تست کردن عطر مردانه ۵ میلیون به بالا آن را بر روی پوست خود اسپری کنید.

در انتخاب عطر عجله نکنید

همان‌طور که گفته شد تنوع عطرها بسیار بالا است؛ بنابراین نمی‌توان در مدت زمان کوتاهی عطر مناسب را انتخاب کرد. زمانی به خرید عطر مردانه ۵ میلیون تومان به بالا بروید که وقت کافی داشته باشید. همچنین از کمک‌هایی که فروشنده می‌تواند به شما بکند غافل نشوید و هر سوالی که داشتید مطرح کنید.

بهترین مارک های ادکلن مردانه ۵ میلیون تومان به بالا

همان‌طور که اشاره کردیم شرکت‌های زیادی در جهان وجود دارند که در حوزه تولید عطر و ادکلن فعالیت دارند. نمی‌توان تمام این مارک‌ها را معرفی کرد و شناخت. اما شما می‌توانید بهترین مارک‌هایی که عطر مردانه ۵ میلیون به بالا تولید می‌کنند را بشناسید و حتی الامکان از میان محصولات آن مارک‌ها دست به انتخاب بزنید. در ادامه به معرفی بهترین مارک‌ها می‌پردازیم.

  1. جورجیو آرمانی
  2. کارولینا هررا
  3. ولنتینو
  4. دی کی ان وای
  5. آمواژ