عطر نیش » عطر زنانه » عطر زنانه تا دو میلیون

نمایش 1–48 از 74 نتیجه

خرید عطر زنانه تا دو میلیون

عطرهای زنانه بسیار متنوع هستند و از نظر رایحه، ساختار، ماندگاری، پخش بو… بسیار متفاوت‌اند. همچنین قیمت عطر زنانه نیز یکسان نبوده و از کم‌ترین تا بیشترین بودجه، عطر مناسب در بازار وجود دارد. اگر به دنبال خرید عطر زنانه تا دو میلیون تومان هستید، لازم است چند نکته را در نظر داشته باشید. همچنین باید بدانید که بهترین مارک‌های تولید کننده این نوع عطرها کدام مارک‌ها هستند تا هنگام خرید انتخاب کردن برای شما راحت‌تر شود.

نکات خرید عطر زنانه زیر 2 میلیون

اگر می‌خواهید عطری مناسب انتخاب کنید، باید علاوه بر قیمت عطر، به سایر ویژگی‌های عطر و همچنین نکات مهم در خرید آن توجه کنید. عطرها بخش مهمی از استایل شما را می‌سازند؛ بنابراین انتخاب شما بر روحیات و تصورات دیگران از شما تاثیر می‌گذارد. در ادامه این نکات کاربردی را بیان می‌کنیم.

به میزان ماندگاری عطر توجه کنید

برای اینکه متوجه شوید میزان ماندگاری یک عطر چه قدر است، بهتر است آن را بر روی نبض، مچ دست و پشت گردن خود امتحان کنید. در واقع میزان ماندگاری عطر بر روی این قسمت‌های پوست بیشتر است و ایده بهتری از مقدار دوام عطر به شما می‌دهد.

مارک عطر را بررسی کنید

تفاوتی نمی‌کند که شما چه مقدار پول برای خرید عطر هزینه می‌کنید. شما باید دقت کنید که آن عطر توسط چه برندی تولید شده و کیفیت آن چه مقدار است. مارک عطر زنانه زیر دو میلیون به شما می‌گوید که عطر انتخابی شما چه ویژگی‌هایی دارد. به فیک نبودن عطر نیز حتما توجه کنید.

عطری با خط بوی مناسب خریداری کنید

خط بو یا پخش بو یکی از ویژگی‌های مهم عطر است. زمانی که شما از یک مکانی عبور می‌کنید، رایحه عطر شما برای مدتی در آن غذا باقی می‌ماند که به آن خط بو می‌گویند. در هنگام خرید عطر زنانه تا دو میلیون به این ویژگی آن توجه داشته باشید.

خودتان برای خرید عطر اقدام کنید

انتخاب عطر کاملاً سلیقه‌ای است و می‌توان گفت این غیرممکن است که صد در صد افراد از عطر خوششان بیاید. بنابراین هر قدر هم که یک فرد سلیقه نزدیک به شما دارد، او را برای انتخاب و خرید عطر زنانه زیر 2 میلیون راهی بازار نکنید.

عطر را بر روی پوست خود امتحان کنید

پوست دارای سطحی اسیدی است و حرارت دارد. عطر به این دو فاکتور حساس است و در برابر آن‌ها واکنش نشان می‌دهد. این واکنش باعث می‌شود رایحه‌ای متفاوت بر روی پوست به وجود بیاید. به همین دلیل بهتر است برای امتحان کردن عطر آن را بر روی پوست خود اسپری کنید.

بدون عجله و با تمرکز عطر انتخاب کنید

نمی‌توان سرسری عطری را انتخاب کرد. برای خرید عطر مناسب باید زمان کافی اختصاص دهید و با آرامش آن‌ها را امتحان کنید. شما باید به عطری که امتحان کرده‌اید زمان دهید تا ماندگاری و‌ رایحه اصلی خود را نشان دهد.

از فروشندگان کمک بگیرید

اگر موفق به پیدا کردن عطر مناسب نشدید، می‌توانید بودجه‌ای که می‌خواهید برای خرید عطر هزینه کنید را به فروشندگان بگویید تا آن‌ها عطرهایی با همین مقدار قیمت را برای شما بیاورد.

بهترین مارک های ادکلن زنانه زیر دو میلیون تومان

‌ خوشبختانه عطرهای زیادی در بازار وجود دارند که هزینه خرید آنها کمتر از دو میلیون تومان است. این عطرها از برند و مارک‌های گوناگون هستند؛ البته نباید انتظار داشت که در میان آن‌ها، نام معروف‌ترین و گران‌ترین برندها را ببینید. شناخت بهترین مارک‌های ادکلن زنانه زیر دو میلیون تومان پیش از اقدام به خرید به شما کمک می‌کند در انتخاب عطر راحت‌تر عمل کنید.

  1. ریحانا
  2. اوریفلیم
  3. آنتونیو باندراس
  4. آرماندو باسی این رد