عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه شیرین

نمایش دادن همه 21 نتیجه

خرید عطر مردانه شیرین

عطر مردانه شیرین از جمله عطرهای محبوبی است که با استفاده از میوه‌های شیرین، ادویه‌های گرم و عصاره گل‌ها ساخته می‌شود، به طوری که با بوییدن آنها حسی همچون خوردن یک میوه شیرین در ذهن ایجاد می‌گردد. بسیاری از آقایان به استفاده از عطر و ادکلن مردانه شیرین در روزهای سرد سال می‌پردازند، استفاده از این ادکلن مردانه بیشتر در جمع‌های صمیمی و خانوادگی مناسب است. به همین دلیل خرید عطر مردانه شیرین اصل همیشه در میان آقایان پرتقاضا می‌باشد، امروزه این ادکلن مردانه به صورت‌های حضوری و اینترنتی توسط برندهای تولیدی در بازار عرضه می‌شود.

نکات خرید ادکلن مردانه شیرین

انتخاب نوع ادکلن مردانه شیرین به سلیقه آقایان بستگی دارد، اما این عطر با رایحه خنک و دلپذیرش توانسته نظر مساعد بسیاری از آقایان را جلب نماید. معمولاً آقایان به هنگام خرید انواع عطر مردانه شیرین به موارد مختلفی توجه می‌کنند. به همین جهت برخی از مهم‌ترین نکات خرید ادکلن مردانه شیرین را می‌توان این طور ذکر کرد.

 • توجه به غلظت روغن عطر: آقایان به هنگام خرید عطر مردانه بهتر است به میزان غلظت روغن عطر توجه نمایند. در حقیقت میزان غلظت روغن عطر نشان از مدت‌زمان ماندگاری آن دارد، به‌طوری‌که هر چه عطر غلیظ‌تر باشد، ماندگاری عطر بیشتر است. پس یکی از نکات پر اهمیت در خرید عطر شیرین میزان غلظت آن است.
 • توجه به رایحه عطر شیرین: مردان براساس سلیقه‌شان می‌توانند به خرید ادکلن و عطر شیرین دلخواهشان براساس رایحه گیاهان، میوه‌ها، رایحه درخت‌ها و…بپردازند. مثلاً اگر از بوی میوه‌های شیرین همچون موز خوششان می‌آید، انتخاب عطر با رایحه موز یک انتخاب ایده‌آل برای آن ها محسوب می‌گردد.
 • بررسی برند عطر و ادکلن مردانه شیرین: خیلی از مردان به هنگام خرید هر نوع عطری بخصوص عطر حرفه ای مردانه شیرین ابتدا از میزان شهرت تولیدکننده آن اطلاع لازم را بدست می‌آورند.

قیمت عطر مردانه شیرین

بسیاری از آقایان طرفدار عطرهای خنک شیرین هستند، این عطرها مناسب استفاده در فصل‌های سرد سال و دورهمی‌های خودمانی و دوستانه می‌باشند. اما به نظرتان قیمت عطر مردانه شیرین اصیل بر چه اساسی تعیین می‌شود! به طور کلی برخی از عوامل مؤثر بر قیمت ادکلن به قرار زیر هستند:

 • نوع برند سازنده: داخلی یا خارجی بودن برند تولیدکننده عطر مردانه شیرین بر قیمت نهایی آن مؤثر است.
 • حجم عطر و ادکلن شیرین مردانه: میزان بزرگی و کوچکی حجم عطر از موارد مؤثر بر قیمت این محصول است.
 • نوع بسته بندی عطر شیرین مردانه: یکی از عواملی که لیست قیمت عطر مردانه شیرین را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، نوع بسته‌بندی عطر مردانه شیرین می‌باشد. برخی از این عطرها از بسته‌بندی‌های بسیار شکیل شیشه‌ای برخوردار هستند، برخی به صورت مدادی با بسته‌های پلاستیکی یافت می‌شوند، بعضی دیگر از انواع ادکلن‌های مردانه شیرین دارای بسته‌های چوبی و… هستند.
 • میزان پخش بو: قیمت عطر مردانه شیرین وابستگی زیادی به ماندگاری و میزان پخش بوی آن دارد، عطر شیرین مردانه با ماندگاری بالا به طبع قیمت بالایی نیز دارد.

انواع عطر مردانه شیرین

امروزه تولید عطر مردانه شیرین توسط برندهای داخلی و خارجی زیادی صورت می‌گیرد. به همین دلیل انواع عطر مردانه شیرین در غلظت‌ها و رایحه‌های مختلفی تولید می‌گردد؛ به طوری که برخی از عطرهای مردانه شیرین تولید شده از رایحه‌های مرکبات هستند، برخی نیز از ادویه‌ها و عصاره گل‌ها ساخته می‌گردند، زمانی که انسان این بوها را حس می‌کند، نوعی مزه شیرین به فرد القا می‌کند.

درباره میزان غلظت انواع عطر مردانه شیرین می‌توان گفت که برخی از این عطرها از روغن بسیار غلیظی ساخته می‌شوند، این عطرها به عطر پرفیوم مردانه شیرین شهرت دارند و از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.  دسته دیگری از عطرهای شیرین مردانه ادوپرفیوم هستند و میزان ماندگاری آنها با توجه به غلظت مواد روغنیشان که در حدود ۱۵ تا بیست درصد است به حداکثر شش ساعت می‌رسد.  انواع عطر مردانه شیرین ادوتویلت نیز جزء گروهی دیگر از عطرهای سبک مردانه شیرین شناخته می‌شوند که از میزان الکل بالاتری نسبت به دو دسته دیگر برخوردار هستند.

ادکلن مردانه شیرین نیز با داشتن مواد روغنی معطر با غلظت ۲ تا ۴ درصد، به عنوان یکی از پراستفاده‌ترین نمونه‌های عطرهای مردانه شیرین محسوب می‌گردد که در بازار خرید و فروش بالایی دارد. اوفرایش مردانه شیرین هم نوعی عطر مردانه شیرین محسوب می‌گردد که غلظت مواد روغنی معطرش بین یک تا سه درصد است و ماندگاری کوتاهی دارد. این عطر کمترین میزان الکل را دارد چرا که بوسیله آب رقیق شده است.

بهترین مارک های عطر و ادکلن مردانه شیرین

برخلاف تصور بسیاری از افراد، عطرهای شیرین مختص خانم‌ها نیستند، امروزه انواع عطر و ادکلن مردانه شیرین تولید شده است که برخی برای استفاده در فصل تابستان مناسبند، برخی طبع معتدلی دارند و جهت استفاده در چهار فصل به کار آقایان می‌آیند. دسته دیگری از این عطرها نیز مختص استفاده در فصل سرد سال می‌باشند. می‌توان برخی از بهترین مارک‌های عطر و ادکلن مردانه شیرین را این چنین معرفی کرد:

 1.  ورساچه اروس
 2.  آزارو وانتد
 3.  تام فورد نویر
 4.  دیور هوم کلن
 5.  کاپیتان بلک