عطر نیش » عطر مردانه » عطر مردانه با بوی قهوه

نمایش دادن همه 16 نتیجه

خرید عطر مردانه با بوی قهوه

عطرهای مردانه بسیار متنوع هستند؛ اما برخی از رایحه‌های آن‌ها طرف‌داران و خریداران بیشتری دارند. عطر مردانه که بوی قهوه میده، یکی از این موارد است. نه تنها مردان بلکه بسیاری از خانم‌ها نیز عطرهایی با بوی قهوه را می‌پسندند و آنها را به عنوان کادو خریداری می‌کنند. اگر شما نیز به عطر مردانه با بوی قهوه علاقه‌مند هستید و قصد خرید آن را دارید، این مقاله را مطالعه کنید تا نکات ذکر شده به شما در انتخاب بهتر کمک کند.

نکات خرید بهترین ادکلن مردانه با بوی قهوه

انتخاب عطر کار ساده‌ای نیست. در واقع عطر می‌تواند بر روحیه و انرژی شما تاثیرگذار باشد و هم تاثیری ویژه در ذهن اطرافیان بگذارد. به همین دلیل توصیه می‌شود عطر و ادکلن را با دقت انتخاب بکنید تا حتما با شخصیت و استایل شما تناسب داشته باشد. برای خرید بهترین ادکلن مردانه با بوی قهوه چند نکته وجود دارد که در ادامه آن‌ها را آورده‌ایم.

بهترین برندها را بشناسید

پیش از اینکه دست به خرید عطر مردانه با بوی قهوه بزنید بهتر است با کمی جستجو پرسش و پاسخ بهترین برندهایی که ادکلن بوی قهوه مردانه تولید می‌کنند را شناسایی کنید. این کار می‌تواند هم شما را از سردرگمی نجات دهد و هم باعث صرفه جویی در وقت و انرژی بابت انتخاب ادکلن شود. معمولاً نظر مصرف کنندگان می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

امتحان و انتخاب عطر را به دیگری نسپارید

انتخاب عطر نه تنها سلیقه‌ای است، بلکه رایحه آن بر پوست بدن فرد با دیگری متفاوت است. در واقع دمای بدن افراد و سطوح اسیدی روی آن موجب می‌شود واکنش عطر به آن متفاوت باشد. این واکنش رایحه‌ای را به وجود می‌آورد که با هر نوع بوی دیگر متفاوت است. به همین دلیل توصیه می‌شود عطر حتماً توسط خودتان امتحان و خریداری شود.

تست عطر بر روی پوست را فراموش نکنید

برای امتحان کردن عطر و ادکلن به اسپری کردن آن بر روی لباس قناعت نکنید و حتماً آن را بر روی پوست خود نیز بزنید. این به دلیل تاثیری است که پوست انسان می‌تواند بر رایحه ادکلن مردانه با بوی قهوه داشته باشد.

در پیدا کردن رایحه مناسب، مصمم باشید

کسانی که در عطر نیش حضور دارند برای راهنمایی شما آماده هستند؛ بنابراین هر سوال و راهنمایی برای خرید عطر مردانه با بوی قهوه نیاز داشتید می‌توانید از ما بپرسید.

در خرید عطر عجله نکنید

انتخاب سریع عطر با بوی قهوه مردانه ممکن است باعث شود رایحه‌های دیگری که ممکن بود برای شما دلپذیرتر باشد را از دست بدهید و یا پس از خرید متوجه شوید که آن ادکلن همان چیزی که می‌خواستید نبوده است. به همین خاطر لازم است که با آرامش و دقت عطرها را امتحان کنید و‌ پس از اسپری کردن آن بر روی پوست دست، چند ساعتی صبر کنید تا رایحه نهایی را پیدا کنید. اگر پس از چند ساعت رایحه آن مطلوب بود، می‌توانید دست به خرید بزنید.

عطر را بر روی نقاط خاصی از پوست امتحان کنید

مقدار ماندگاری عطر بر قسمت‌های مختلف پوست متفاوت است. اگر عطر بر روی نبض، پشت گردن و مچ دست اسپری شود، برای مدت بیشتر باقی می‌ماند. به همین دلیل برای دانستن میزان ماندگاری یک عطر آن را بر روی نقاط ذکر شده اسپری کنید.

قیمت عطر مردانه با بوی قهوه

قیمت عطرها بسیار متنوع هستند. شما می‌توانید با بودجه‌های مختلف عطر مردانه با بوی قهوه پیدا کنید؛ البته می‌دانید که آن‌ها نه فقط از نظر قیمت بلکه از دیگر جهات نیز با یکدیگر متفاوت هستند. دانستن عواملی که بر قیمت عطر تاثیر می‌گذارند به شما کمک می‌کند، در انتخاب خود دقیق‌تر باشید و ویژگی‌های ادکلن مورد نظر خود را بهتر بررسی کنید.

یکی از ویژگی‌های مهم هر عطر، پخش بو، خط بو یا سیاژ آن است. این ویژگی باعث می‌شود رایحه عطر در فضای اطراف پخش شود و باقی بماند. به عنوان مثال زمانی که از مکانی عبور می‌کنید، بوی عطر شما در آن فضا پخش می‌شود و برای مدت کوتاهی باقی می‌ماند که به آن خط بو می‌گویند. هر چه این ویژگی در یک عطر مردانه با بوی قهوه بهتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

از عوامل دیگری که بر قیمت بر تمام عطرها تاثیر می‌گذارد، برند تولید کننده آن است. در واقع در سراسر جهان شرکت‌های بسیاری وجود دارد که هر یک با فرمولاسیون خاص مشغول تولید عطر و ادکلن مردانه هستند. برخی از این برندها سابقه طولانی‌تری دارند و برخی نیز بسیار شناخته شده هستند. همین موضوعات باعث شده قیمت عطرهای مردانه به نسبت هر برند متفاوت باشد. عامل دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، حجم عطر و ادکلن است. حتماً عطرهایی را که در بسته بندی‌های متفاوت عرضه می‌شوند را دیده‌اید. طبیعتاً هر چه حجم عطر بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای خرید ان باید پرداخت شود.

انواع عطر با بوی قهوه مردانه

عطرهای مردانه با بوی قهوه انواع مختلفی دارند. خصوصیات متفاوتی که در آن‌ها وجود دارد موجب ایجاد تنوع می‌شود. به عنوان مثال این محصولات از نظر غلظت تفاوت زیادی دارند؛ به طوری که برخی از عطرها دارای 30 درصد غلظت و برخی حتی 1 درصد غلظت هستند. عطرهایی که رایحه قهوه دارند، هم به صورت رقیق و هم غلیظ به تولید می‌رسند؛ چرا که سلیقه افراد در خرید آن‌ها متفاوت است. همچنین عطرها از نظر رایحه نیز متفاوت‌ هستند. شاید فکر کنید که تمام عطرها با بوی قهوه، رایحه یکسانی دارند؛ اما تفاوت‌های کوچکی می‌توان میان آن‌ها دید. عطرها از نظر ساختار نیز مختلف هستند؛ چراکه ترکیباتی که در آن‌ها به کار می‌رود متفاوت است.

بهترین مارک های عطر مردانه با بوی قهوه

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم تعداد برندهایی که عطر مردانه تولید می‌کنند، بسیار است. تمام این مارک‌ها به یک اندازه اعتبار ندارند. اگر قصد دارید عطر مردانه با بوی قهوه بخرید، فراموش نکنید که مارک عطر بسیار مهم است. توصیه می‌شود برندهایی که جزو بهترین تولید کنندگان عطر به شمار می‌آیند را بشناسید تا از میان آن‌ها دست به انتخاب بزنید؛ البته اگر به کیفیت عطر خود اهمیت می‌دهید. در ادامه با 5 مورد از بهترین مارک‌های عطر مردانه با بوی قهوه آشنا می‌شوید.

  1. تیری موگلر
  2. کارولینا هررا
  3. ولنتینو
  4. دی کی ان وای
  5. آمواژ