عطر کرید

عطر نیش » عطر کرید

نمایش دادن همه 8 نتیجه

خرید عطر کرید

عطر کرید محصول یک خانه لوکس فرانسوی است که بیش از 260 سال در حوزه تولید کالاهای لوکس قدمت دارد. این خانه لوکس توسط James Henry Creed تاسیس شد و بعد از مرگ کرید نسل به نسل مانند یک میراث ارزشمند خانوادگی انتقال یافت تا جایی که در حال حاضر نسل ششم خانواده کرید ریاست آن را برعهده دارد. عطر creed در تمام این سال‌ها مبنای فعالیت خود را بر راضی نگه داشتن خانواده‌های سلطنتی و خاص پسندان گذاشته است به نحوی که پادشاهان مختلف فرانسه از شاه جورج سوم گرفته تا ملکه یوجینی دارای عطری با نام خود در این برند هستند.

این موضوع آنقدر ادامه یافت تا جایی که  برند کرید به عنوان اصلی‌ترین برند تامین کننده عطر و ادکلن دربار اسپانیا نیز شناخته شد. سلطنتی بودن ادکلن کرید یکی از ویژگی‌هایی است که همزمان با انتقال ریاست این برند از نسلی به نسل دیگر انتقال پیدا می‌کند تا جایی که حتی چرچیل، اوباما، جان اف کندی و… نیز از این عطرها استفاده می کردند.

این نبوغ خانواده کرید در ساخت عطرهای خاص، سبب شده تا این برند یک برند جهانی و معرف شود. کرید در تمام این سال‌ها بیش از 200 رایحه مختلف و اعجاب‌انگیز را تولید کرده است. در عطر نیش می‌توانید خرید ادکلن زنانه و مردانه کرید را تجربه کنید و استایل خود را به سلطنتی‌ترین حالت ممکن تکمیل نمایید.

کیفیت و ویژگی های عطر کرید

اینکه بخواهیم کیفیت عطر و ادکلن برند کرید را اثبات کنیم کمی غیر منطقی به نظر می‌رسد زیرا پشتوانه 250 ساله آن‌ها بیانگر همه چیز خواهد بود. اما می توانیم تا سال‌ها در خصوص ویژگی‌های عطرهای تولیدی این برند صحبت کنیم. برند کرید به لطف مشتری‌های سفارشی و خاص خود در ابداع انواع عطرهای خاص، نبوغ بی‌نظیری دارد. به همین دلیل این برند یکی از بهترین برندهای جهان برای افرادی است که سلیقه‌ای خاص دارند و می‌خواهند به محض ورودشان در جمع تمام سرها به سمتشان بازگردد. عطرهای کرید همانند دیگر عطرهای فرانسوی از متریال درجه یک ساخته می‌شوند به همین دلیل انتظار می‌رود ماندگاری و پخش بوی خوبی نیز داشته باشند.

قیمت عطر کرید اصل

قیمت ادکلن و عطر کرید همانطور که بعد از بیان تمام مطالب بالا انتظار می‌رود کمی بالا است. این ادکلن‌ها هنوزهم جز ادکلن‌های سلطنتی محسوب می‌شوند و همین موضوع سبب می‌شود قیمت آن‌ها کمی از دیگر عطرها بالاتر باشد. در کنار این موارد این عطر از مهد عطرسازی جهان یعنی فرانسه وارد کشور ما می‌شود و همین نکته کوتاه نیز قیمت آن را از سطح عادی بالاتر نگه می‌دارد، چه برسد به اینکه نوسانات قیمت ارز و هزینه واردات نیز به قیمت نهایی افزوده می‌شود. اما در کل اگر قیمت آن را در کنار بی‌همتا بودن رایحه آن بگذاریم متوجه خواهیم شد که در نهایت خرید آن از جنبه‌های مختلفی به صرفه خواهد بود.

خوشبوترین عطرهای کرید

کافی است نظر کسانی را که سال‌هاست از عطرهای کرید استفاده می‌کنند در خصوص رایحه عطرشان بپرسیم تا ببینیم چه شاعرانه در خصوص آن صحبت می‌کنند. در انتخاب نت‌های مختلف عطرهای این برند ذوقی سرشار وجود دارد که تنها نفسی عمیق می‌طلبد تا بتوان آن را با تمام وجود حس کرد. در ادامه به چند مورد از عطرهای این برند که بوی خاصی دارند اشاره می کنیم. (البته توجه داشته باشید سلیقه بویایی هرکس با دیگری متفاوت است به همین دلیل ممکن است عطرهای دیگری از این برند مورد پسند شما باشد)

  • کرید رویال واتر
  • کرید اونتوس
  •  love in Black
  • کرید وایت آمبر