عطر جیورجیو آرمانی

عطر نیش » عطر جیورجیو آرمانی

نمایش دادن همه 42 نتیجه

خرید عطر جیورجیو آرمانی

امروزه با گسترش صنعت عطرسازی، پیدا کردن ادکلنی که بتواند کیفیت بالایی را ارائه کند و رایحه خود را در طول روز یکسان نگه دارد، امری دشوار است. در این میان عطر جیورجیو آرمانی، با ارائه رایحه‌های عالی و تکمیل شیمی طبیعی بدن،  بهترین احساس را برای شما و هر کسی که از کنار او بگذرید، ایجاد خواهد کرد. درواقع عطر جیورجیو آرمانی می‌تواند یکی از لوکس‌ترین انتخاب‌ها برای برخورداری از ظرافت و پیچیدگی بی‌نظیر باشد. این برند معروف عطر و ادکلن های خود را با دقت و کیفیت بالایی طراحی و عرضه می‌کند و ترکیبی از هماهنگی و هنر را با محصولات خود به نمایش می‌گذارد.

کیفیت و ویژگی های عطر جیورجیو آرمانی

ادکلن های آرمانی، تجلی اعتبار و تعهد برند به ارائه کیفیت بی‌نظیر و ایجاد تجربه استفاده منحصر به فرد هستند که با ارتقاء سبک شخصی، ظرافت کمیاب و فوق‌العاده را ارائه می‌کنند. به طور کلی برند ادکلن جیورجیو آرمانی توسط طراح مد ایتالیایی با همین نام تأسیس شده است و تا به امروز حدود شصت سال در زمینه طراحی مد و فشن، مشغول بوده است. برند جیورجیو آرمانی، اولین تولیدات عطر و ادکلن خود را در دهه نود میلادی ارائه کرد و ضمن گسترش تدریجی حوزه فعالیت خود، در اواخر دهه نوز میلادی، اقدام به عرضه مجموعه‌ای بی‌نظیر متشکل از دو ادکلن کرد. این مجموعه درواقع شروع روند عرضه ادکلن های دوتایی بود که هنوز با کیفیت بالایی در حال انجام است.

امروزه برند عطر جیورجیو آرمانی، 222 رایحه مختلف را در پایه عطرهای خود ارائه می‌دهد که با همکاری معروف ترین عطرسازان باتجربه جهان، طراحی شده‌اند. هر یک از رایحه‌های ادکلن جیورجیو آرمانی، داستان منحصر به فردی را بیان می‌کنند و موجب برانگیختگی احساست و ایجاد تأثیری ماندگار خواهند شد. رایحه ادکلن های زنانه جیورجیو آرمانی، تلفیقی از مدرنیته و رایحه‌های طبیعی است که ضمن افزایش اعتماد به نفسی بالا به مصرف‌کنندگان، برای هر موقعیتی تناسب ایجاد می‌کنند. همچنین رایحه‌های مردانه ادکلن جیورجیو آرمانی نیز با ترکیب انرژی و رایحه‌های با طراوت طبیعی، به عنوان انتخابی انرژی‌بخش و جذاب برای استفاده روزمره شناخته می‌شوند.

قیمت عطر جیورجیو آرمانی اصل

قیمت ادکلن جیورجیو آرمانی اورجینال، تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله مدل ادکلن، سال ساخت، زمان خرید، حجم، نحوه ارسال و… بستگی دارد. بدین منظور برای اطلاع دقیق از قیمت ادکلن اصل این برند لازم است که ضمن انتخاب ادکلن مورد نظر خود، با مراجعه به مراجع معتبر، قیمت محصول را استعلام بگیرید. در این شرایط فروشگاه عطر نیش به عنوان مرجع تخصصی فروش انواع ادکلن های اصل و باکیفیت، آماده ارائه خدمات خود در حوزه فروش و مشاوره خرید ادکلن آرمانی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها است.

در این شرایط توجه داشته باشید که قیمت عطر Giorgio armani ممکن است نسبت به سایر ادکلن های معمولی، بالاتر باشد. بدین منظور در نظر داشته باشید که به دلیل کیفیت بالایی که در ادکلن های جیورجیو آرمانی ارائه می‌شوند، نیازی به استفاده حجم بالایی از ادکلن به صورت روزانه، وجود ندارد. درواقع این ادکلن ها تا مدت زمان طولانی ماندگاری خود را حفظ خواهند کرد و این ویژگی در کنار طراحی منحصر به فرد بسته‌بندی ادکلن های آرمانی، این محصولات را به انتخابی ایدئال برای خرید ادکلن، تبدیل می‌کند.

خوشبوترین عطرهای جیورجیو آرمانی

زمانی که نوبت به رتبه‌بندی خوشبوترین عطرهای جیورجیو آرمانی می‌رسد، فهرست طولانی برای انتخاب وجود دارد؛ با این حال باید بدانید که  بهترین و خوشبوترین ادکلن برند جیورجیو آرمانی اورجینال با توجه به سلیقه افراد تعیین می‌شود؛ با این وجود بررسی معروف ترین نمونه‌های ادکلن مردانه و زنانه نیز می‌تواند راهنمای شما برای انتخاب ادکلن مناسب باشد. بدین منظور در ادامه به معرفی نمونه‌هایی از خوشبوترین عطرهای برند جیورجیو آرمانی خواهیم پرداخت:

  •  ادکلن جیورجیو آرمانی مدل کد
  •  ادکلن زنانه جیورجیو آرمانی مدل مای وی
  •  ادکلن زنانه جیورجیو آرمانی مدل اس ای
  •  ادکلن مردانه جیورجیو آرمانی مدل آکوا دی جیو
  •  ادکلن زنانه جیورجیو آرمانی مدل اس آی پشن
  •  ادکلن مردانه جیورجیو آرمانی مدل اکوا دی جیو ابسلو
  •  ادکلن زنانه جیورجیو آرمانی مدل اس آی اینتنس