عطر هوگو بوس

عطر نیش » عطر هوگو بوس

نمایش دادن همه 6 نتیجه

خرید عطر هوگو بوس

هوگو بوس یک خانه مد آلمانی است که از سال 1924 تا کنون در صنعت مد و تولید کالاهای لوکس فعالیت می‌کند. این برند در طول یک قرن فعالیت خود همواره خوش درخشیده  است، به نحوی که امروزه محدودیت فعالیت این برند  محدود به کشور آلمان نمی‌شود و صادرات محصولات هوگو بوس به اکثر کشورهای جهان در حال انجام است. هوگو بوس محصولات مختلفی چون لباس، اکسسوری و.. تولید می‌کند اما در میان تمام کالاهای تولیدی این برند عطر و ادکلن آن کیفیت خاص خودشان را دارند.

امروزه، عطر هوگو بوس با رایحه‌های خاص و شگفت انگیزش طرفداران زیادی در تمام دنیا دارد. در سایت ما یعنی عطر نیش می‌توانید به سادگی عطر یا ادکلن هوگو بوس مورد علاقه خود را بخرید و استایل خود را به زیباترین شکل ممکن تکمیل نمایید.

کیفیت و ویژگی‌های عطر هوگو بوس

ادکلن هوگو بوس اصل از کیفیت ویژه‌ای برخوردار است، چراکه این برند در طول سال‌ها فعالیت خود با عطرسازهای نام آشنایی همکاری داشته و همواره کیفیت عطرهای تولیدی خود را در اولویت قرار داده است. در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌‌های این عطرها اشاره می‌کنیم.

ماندگاری عطر

ماندگاری عطر hugo boss مانند دیگر عطرها به عوامل مختلفی چون آب‌‌ و هوا، دما، فصل و.. بستگی دارد، اما اگر بخواهیم به طورکلی در خصوص آن نظر دهیم باید ماندگاری نسبتا خوبی را برای آن در نظر بگیریم، به نحوی که این عطر، تا ساعت‌ها برروی لباس شما خواهند ماند.

پخش بو

یکی دیگر از ویژگی‌های عطر یا ادکلن که برای بسیاری از افراد پارامتر پراهمیتی محسوب می‌شود، میزان پخش بوی عطر است. ادکلن هوگو بوس اورجینال می‌تواند تا چند متری شما را معطر کند، به نحوی که افرادی که در یک الی دو متری شما ایستادند به راحتی می‌توانند بوی عطر شما را استشمام کنند.

قیمت عطر هوگو بوس اصل

قیمت ادکلن مردانه و زنانه هوگو بوس را باید باتوجه به اصالت و کیفیتش قضاوت کنیم. قطعا نمی‌توان از یک عطر آلمانی که نوسانات قیمت ارز و گمرکی نیز روی قیمت آن تاثیر می‌گذارند قیمت بسیار پایینی را انتظار داشت. اما به طور کلی اگر موارد مختلفی چون حجم این عطرها، کیفیت، ماندگاری و.. را در کنار یکدیگر قرار بدهیم متوجه خواهیم شد که قیمت عطر هوگو بوس بسیار مناسب است؛ به نحوی که با یکبار خرید این عطر تا ماه‌ها می‌توانید از یک عطر برند و لوکس استفاده کنید و شخصیت جذاب‌تری از خود را به نمایش بگذارید.

خوشبوترین عطرهای هوگو بوس

عطر هوگو بوس نیز مانند عطرهای دیگر دارای سه نت اولیه، میانی و ثانویه است که هرکدام از این نت‌ها در گذر زمان اطرافشان را از یک رایحه به شدت خوشبو پر می‌کنند. برای اینکه بتوانید عطر مورد علاقه خود را خریداری نمایید بهتر است به نت‌های آن توجه کنید و نت مورد علاقه خود را از بین دنیای بی انتهای رایحه‌های هوگو بوس انتخاب کنید. اما در میان انواع عطرهای تولیدی این برند، در ساخت برخی از عطرهای آن کمی ذوق و هنر بیشتری خرج شده است، به همین دلیل، توجه بیشتری نیز به سمت آن‌ها جلب شده است. این عطرها عبارت‌اند از:

  • هوگو بوس باتلد
  • هوگو بوس نامبر وان
  • هوگو بوس اورنج
  • هوگو باس انرژی