عطر میسون فرانسیس کورکجان

عطر نیش » عطر میسون فرانسیس کورکجان

نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرید عطر میسون فرانسیس کورکجان

وقتی می خواهید برای انتخاب یک عطر یا ادکلن اقدام کنید، بهتر است برند های مشهور در این زمینه را بشناسید تا بتوانید بهترین گزینه را تهیه نمایید. برند میسون فرانسیس کورکجان، یک برند مشهور عطر است که در همکاری این عطر ساز معروف به نام فرانسیس کورکجان و مارک چایا تاسیس شد.

این برند در سال 2009 توسط این دو شروع به کار کرد و توانست نمادی جدید از عطر هایی با حال و هوای شیک و خاص فرانسوی را به رخ بکشد. این مجموعه محصولات بسیار متنوعی تولید می کند که هر سلیقه ای را هدف قرار می دهند. شما هم می توانید با هر نوع تایپ شخصیتی و استایلی که دارید، با  خرید عطر میسون فرانسیس کورکجان بدرخشید.

کیفیت و ویژگی های عطر میسون فرانسیس کورکجان

فرمولاسیون عطر های این برند به گونه ای است که در عین داشتن تنوع بالا، در تمامی نمونه ها حال و هوای لوکس و خاص بودن رایحه ها به مشام می رسند و همگی اصالت فرانسوی خود را حفظ کرده اند.

فرانسیس کورکجان قطعا در بین عطر سازان یکی از افراد سرشناس و بسیار موفق شمرده می شود و توانسته ظرافت را به صورت همزمان با رایحه های جسورانه و خاص ترکیب کند و نتیجه کار متولد شدن عطر هایی بسیار ماندگار و تاثیر برانگیز بوده است. انواع ادکلن میسون فرانسیس کورکجان اصل ویژگی های زیر را دارند:

  • ماندگاری بالا
  • رایحه های خاص و جسورانه
  • تنوع بالا در محصولات ارائه شده
  • رایحه های کلاسیک و در عین حال یونیک
  • عطر ها با کد ها و تلفیق های دقیق و مسحور کننده

قیمت عطر میسون فرانسیس کورکجان اصل

همان طور که گفته شد، عطر Maison Francis Kurkdjian یک برند مشهور است و قطعا قیمت بالایی دارد. یکی از ویژگی های بارز این عطر ها، قیمت های لاکچری و در عین حال کیفیت و ماندگاری بسیاربالا است.

این هزینه ها با توجه به میزان عطر و محلول داخل عطر، نوع عطر ، سال تولید، اصل یا فیک بودن، نوسانات بازار و دیگر موارد متغیر هستند.

خوشبوترین عطرهای میسون فرانسیس کورکجان

اگر بتوانید ادکلن میسون فرانسیس کورکجان اورجینال را خریداری کنید، قطعا دیگر به سراغ برند های دیگر نمی روید و خیلی سخت از محصولات آن دل می کنید. تنوع بالا و خاص بودن رایحه ها، باعث می شود با هر نوع سلیقه و استایلی بتوانید ادکلن و یا عطر مورد علاقه تان را در بین تولیدات آن پیدا کنید.

با این حال برخی از نمونه ها بر اساس آمار فروش و نظرات کاربران و مشتریان، بیشترین مورد استقبال قرار گرفته اند. اگر می خواهید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید، بهترین کار این است که از بین این گزینه ها انتخاب کنید. در ادامه به خشبوترین انواع ادکلن مردانه و زنانه میسون فرانسیس کورکجان که طرفداران زیادی داشته اند، اشاره می کنیم.

  • عطر میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 اکستریت لیمیتد ادیشن 2021
  • عطر میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 اکسترایت د پارفوم
  • عطر میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540
  • عطر میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 اکستریت د پرفیوم لیمیتد ادیشن