عطر نارسیس رودریگز

عطر نیش » عطر نارسیس رودریگز

نمایش دادن همه 15 نتیجه

خرید عطر نارسیس رودریگز

نارسیسو رودریگز یک طراح مد آمریکایی بود که بعد از تحصیل در رشته طراحی مد، کار خود را در شرکت‌های مختلف شروع کرد. رودریگز به دلیل نبوغ زیادی که در کارش داشت بعد از مدتی و در سال ۱۹۹۷ برند خود را تاسیس کرد و در همان سال جایزه طراح برتر را به نام خود کرد. این برند معروف در حوزه مد پیشرفت‌های زیادی را تجربه کرد به طوری که بعد مدتی یک محصول دیگر نیز به محصولات تولیدی آن اضافه شد و اولین عطر خود را در سال ۲۰۰۳ معرفی کرد.

عطر نارسیس رودریگز بعد از معرفی به یکی از عطرهای محبوب بازار تبدیل شد؛ به طوری که این برند در تولید محصولات عطری نیز کار خود را ادامه داد و توانست معروفیت قابل قبولی در این حوزه کسب کند. در عطر نیش می‌توانید انواع مختلفی از ادکلن نارسیس رودریگز را با کیفیت قابل قبولی خریداری نمایید.

کیفیت و ویژگی‌ های عطر نارسیس رودریگز

 اگر دنبال رایحه‌ای تکرارنشدنی می‌گردید که در مکانی دیگر مثل آن را استشمام نکرده باشید، کالکشن عطر narciso rodriguez  می‌تواند به کمک شما بیاید تا همان چیزی را که می‌خواهید پیدا کنید. عمدتا محصولات برند رودریگز چه لباس باشد و چه عطر، شگفت انگیز خواهد بود! زیرا نبوغ سازنده درون آن مشهود است و اثر تولیدی کپی دیگر آثار نیس و حاصل خلاقیت و هنر آفرینی عطرساز یا طراح مد این برند است.

به غیر از اشاره به خاص بودن این عطرها  باید بگوییم که ادکلن نارسیس رودریگز اورجینال همواره از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده است به طوری که تا ساعت‌ها رایحه آن برروی پوست و لباس شما خواهد ماند و می‌توانید برای مدت زیادی از رایحه تکرارنشدنی آن لذت ببرید. همچنین بیشتر عطرهای تولیدی این برند پخش بوی مناسبی نیز دارند، به همین دلیل بعد از استفاده از آن‌ها، اطرافیان شما نیز متوجه سلیقه اعجاب انگیز شما در انتخاب عطر خواهند شد و به طور حتم دنبال مارک و مدل عطر شما می‌گردند.

قیمت عطر نارسیس رودریگز اصل

انواع عطر نارسیس رودریگز به دلیل کیفیت بالایی که دارند از قیمتی بالاتر از یک عطر معمولی برخوردارند. البته نام آشنا بودن این برند، کشور سازنده، کیفیت، حجم عطر و… تمام مواردی هستند که نه تنها این قیمت را توجیه بلکه آن را بسیار مقرون به صرفه نیز نمایش می‌دهند. در عطر نیش سعی کردیم انواع مختلفی از این عطرها را با مناسب‌ترین قیمت ممکن و حجم‌های متفاوت موجود نماییم تا بتوانید با هر بودجه‌ای خرید عطر مردانه و زنانه نارسیس رودریگز را تجربه نمایید.

خوشبوترین عطرهای نارسیس رودریگز

در طول تمام سال‌هایی که نارسیس رودریگز در صنعت عطرسازی فعالیت کرده است، نزدیک به 30 عطر با رایحه مختلف تولید کرده است که هرکدام می‌توانند سلایق مختلفی را در بر بگیرند و تکمیل کننده انواع استایل‌ها باشند. به همین دلیل بسیار سخت است که از این کالکشن جذاب بهترین عطر را از لحاظ رایحه انتخاب کنیم؛ اما در ادامه باتوجه به سلیقه اکثر افراد چند مورد از بهترین رایحه‌های ادکلن برند نارسیس رودریگز اصل را معرفی می‌کنیم. این موارد عبارت اند از:

  • نارسیس رودریگز فلور ماسک فور هر (Fleur Musc for Her)
  • نارسیس رودریگز فور هر (Narciso Rodriguez for Her)
  • نارسیس رودریگز نارسیسو  (Narciso EDT)
  • نارسیس رودریگز پودری (narciso-poudree)