عطر رالف لورن

عطر نیش » عطر رالف لورن

نمایش دادن همه 9 نتیجه

خرید عطر رالف لورن

خرید عطر همیشه راحت نیست. اگر تا کنون موفق نشده‌اید که عطر مورد علاقه خود را پیدا کنید و یا به تنوع نیاز دارید، می‌توانید عطر رالف لورن را امتحان کنید. این برند عطرها بسیار خوشبو و با کیفیتی تولید می‌کند که در سراسر جهان طرف‌دار دارند. در ایران می‌توان فروشگاه‌های بسیاری را مشاهده کرد که عطر رالف لورن به فروش می‌رسانند که این نشان دهنده محبوبیت بسیار این برند حتی در ایران است. اگر تمایل به انتخاب و خرید از میان عطر و ادکلن رالف لورن دارید بهتر است مطالب پیش رو را بخوانید و با ویژگی‌های این محصولات بیشتر آشنا شوید.

کیفیت و ویژگی های عطر رالف لورن

عطر رالف لورن از نظر کیفیت در سطح خوبی قرار دارد. به همین دلیل است که افراد در سراسر جهان مایل به خرید و استفاده از عطرها و ادکلن‌های این برند هستند. طبق نظر مشتریان ماندگاری این عطرها بسیار خوب است و خط بوی قوی دارند؛ به طوری که اگر شما از عطر این برند استفاده کنید، رایحه عطر شما برای مدتی در مکانی که از آن عبور کرده‌اید باقی می‌ماند.

البته این در صورتی است که ادکلن رالف لورن اصل باشد. اصالت یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید عطر به شمار می‌آید. از دیگر ویژگی‌های این عطرهای این برند بسته بندی بسیار شیک و زیبا آن‌ها است. همچنین حجم عطر Ralph lauren نیز کاملا مناسب و به اندازه است.

قیمت عطر رالف لورن اصل

عطر رالف لورن از برندهای مشهور فرانسوی تولید کننده عطر است؛ بنابراین می‌توان حدس زد که محصولات آن ارزان قیمت نخواهد بود. به طور کلی کیفیت محصول بر قیمت آن ارجحیت دارد و پیش از توجه به قیمت، به بررسی کیفیت عطر پرداخت. با این حال اگر قیمت عطر مردانه یا زنانه برای شما بسیار مهم است باید بدانید که محصولات برند رالف لورن معمولا بیش از 3 میلیون تومان قیمت دارند و ممکن است شما عطرهای بسیار گران‌تر را نیز مشاهده کنید.

قیمت عطر وابسته به ویژگی‌های آن است. هر چه عطر مرغوب‌تر باشد، هزینه بیشتری باید برای آن پرداخت کرد. ماندگاری، خط بو، برند تولید کننده و حجم عطر از جمله عواملی هستند که بر قیمت این محصول اثر می‌گذارند. همان‌طور که اشاره کردیم

خوشبوترین عطرهای رالف لورن

عطر رالف لورن رایحه خوبی دارد و این موضوع درباره تمام انواع این عطر صدق می‌کند. از طرفی هر فرد سلیقه خاصی دارد و عطر به خصوصی را می‌پسندد. به همین دلیل نمی‌توان گفت کدام عطر و رایحه خوشبوترین است. با این حال کسانی که مشتری ثابت عطر و ادکلن رالف لورن اورجینال هستند، به بعضی از محصولات آن بیشتر علاقه‌مند هستند. آشنایی با عطرهایی که خوشبوتر از دیگر محصولات شناخته می‌شوند ممکن است انتخاب عطر را برای شما راحت‌تر کند‌. به همین دلیل در ادامه به معرفی خوشبوترین عطرهای رالف لورن می‌پردازیم.

  • رالف لورن پولو اسپرت
  • عطر رالف لورن پولو رد اینتنس
  • رالف لورن پولو بلو ادو تویلت
  • عطر رالف لورن پولو کلن اینتنس ادو پرفیوم
  • عطر رالف لورن سافاری زنانه