عطر روبرتو کاوالی

عطر نیش » عطر روبرتو کاوالی

نمایش دادن همه 8 نتیجه

خرید عطر روبرتو کاوالی

عطر روبرتو کاوالی یکی از برندهای معروف است که در سال 1972 در فلورانس تاسیس شد. این برند ایتالیایی بسیار خوشنام است و و بسیاری از افراد در سراسر جهان ترجیح می‌دهند عطرهای این برند را تهیه و استفاده کنند. در واقع رایحه‌های این عطرها بسیار متنوع است که این موضوع موجب می‌شود افراد با هر سلیقه‌ای بتواند عطر زنانه یا مردانه مورد نظر خود را پبدا کنند و بخرند. با خرید این عطرها شما می‌توانید در هر فصل و آب و هوایی از آن‌ها استفاده کنید. این را هم در نظر داشته باشید ‌که رایحه دلچسب آن‌ها، جذابیت شما بسیار بیشتر می‌کند.

کیفیت و ویژگی های عطر روبرتو کاوالی

هر فردی که به جستجو عطر خوب و باکیفیت می‌پردازد، عطر روبرتو کاوالی از بهترین برندها خواهد یافت. در واقع حسن شهرت این برند ایتالیایی از سالیان گذشته تا به امروز پا برجا بوده و همچنان از آن به عنوان یکی از لوکس‌ترین برندها در جهان یاد می‌شود. عطرهای این برند دارای فرمولاسیون بسیار دقیق و عالی هستند که توسط متخصصان تهیه می‌شوند.

در باب کیفیت عطر روبرتو کاوالی باید گفت که شفافیت و غلظت آن بسیار مناسب است. همچنین ماندگاری عطر roberto cavalli که از مهم‌ترین فاکتورهای آن به حساب می‌آید، در سطح بسیار خوبی قرار دارد. فراموش نکنید که ماندگاری عطر را پیش از خرید امتحان کنید تا با اطمینان خرید کنید.

ادکلن روبرتو کاوالی اصل دارای ظاهری لوکس و زیبا بوده و از دید مشتریان، رضایت بخش است. با خرید و استفاده از این محصول شما خواهید دید که رایحه عطر شما در فضای اطراف بافی می‌ماند که نشان دهنده پخش بوی قوی آن است. البته فراموش نکنید که هنگام خرید مطمئن شوید که عطر اصل است.

قیمت عطر روبرتو کاوالی اصل

قیمت عطر روبرتو کاوالی بر اساس کیفیت و نوع رایحه آن تعیین می‌شود؛ به همین دلیل قیمت آن‌ها کاملا متفاوت است و نمی‌توان مقدار خاصی برای آن بیان کرد. با این حال یا بودجه‌‌ای نه چندان زیاد، اما معقول نیز می‌توان از محصولات این برند خرید کرد. عوامل مختلفی هستند که می‌توانند بر قیمت ادکلن و عطر تاثیر گذار باشند.

اولین مورد اصل بودن آن است. ادکلن روبرتو کاوالی اورجینال نمی‌تواند ارزان قیمت باشد‌؛ بنابراین اگر عطری را دیدید که به این برند نسبت داده شده اما بسیار ارزان قیمت است، باید به اصالت آن شک کنید. نوع رایحه هر عطر نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است؛ در واقع بعضی رایحه‌ها ارزان و برخی گران‌تر هستند. مقدار ماندگاری و قدرت پخش بوی یک عطر نیز از پیگر عوامل موثر بر قیمت عطر روبرتو کاوالی اصل به شمار می‌آیند.

خوشبوترین عطرهای روبرتو کاوالی

از نظر مصرف کنندگان، تمام انواع عطر روبرتو کاوالی دارای رایحه بسیار خوبی است. الهام گرفتن از عناصر طبیعی در تولید این عطرها آن‌ها را دوست داشتنی و خوش بو ساخته است. اما سلیقه تمام افراد یکسان نیست. برخی رایحه‌ها طرفداران بیشتری دارند و برخی از آن‌ها با سلیقه تعداد کمتری از مشتریان هم خوانی دارند. با شناخت خوشبوترین عطرهای روبرتو کاوالی می‌توانید نگاهی به آن‌ها بیندازید؛ چرا که احتمال اینکه از آن‌ها خوشتان بیاید، بیشتر از سایر رایحه‌ها است. در ادامه این عطرها را معرفی می‌کنیم.

  • روبرتو کاوالی جاست مردانه
  • عطر روبرتو کاوالی یومو سیلور اسنس
  • روبرتو کاوالی پارادایسو اسولوتو
  • عطر روبرتو کاوالی  پارادایسو
  • روبرتو کاوالی جاست زنانه