عطر ایو سن لورن مردانه

عطر نیش » عطر ایو سن لورن » عطر ایو سن لورن مردانه

نمایش دادن همه 21 نتیجه

خرید عطر ایو سن لورن مردانه

در هنگام خرید عطر مردانه، پارامترهای متعددی چون ماندگاری بالا، پخش بوی خوش، رایحه جذاب و … نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب یا عدم انتخاب یک محصول دارند. حال تصور کنید که تمام این ویژگی‌ها در محصولات یک برند خاص گرد هم آمده باشند؛ چه چیزی از این بهتر؟!

برند ایو سن لوران با سابقه‌ای درخشان در مهد عطر و ادکلن، یعنی فرانسه، با تکیه بر خلاقیت و ظرافت فرانسوی، محصولاتی با تنوع رایحه‌ای بالا و عملکردی بی‌نظیر ارائه می‌کند و به عنوان خالق کالکشن بزرگی از بهترین عطرهای مردانه شناخته می‌شود.

لذا اگر به دنبال عطری هستید که اصالت عطرهای فرانسوی را با رایحه‌های مدرن امروزی در هم آمیخته باشد، حتماً امتحان عطر ایو سن لوران مردانه را به تجربیات خود اضافه کنید و در اولین فرصت، خود را به لذتی بی‌نظیر از بوی این عطرها میهمان نمایید.

خصوصیات عطر های ایو سن لورن مردانه اصل

برای اینکه بیشتر و بهتر با ادکلن های ایو سن لرن مردانه آشنا شوید بهتر است به سراغ خصوصیات مشترک اکثر محصولات این برند برویم و با بررسی آن‌ها اطلاعات شما را در این زمینه تکمیل نماییم. این موارد عبارتند از:

رایحه‌ی شفاف و غنی

رایحه عطرهای این برند کاملا شفاف بوده و شما می‌توانید تغییر نت‌های آن را از نت‌های اولیه به ثانویه حس نموده و با سیر داستانی عطر همراه شوید. در ضمن به دلیل همکاری با عطاران متخصص و باتجربه، رایحه عطر و ادکلن برند ایو سن لورن همه‌گی دارای پیچیدگی و عمق خاصی هستند که سبب یونیک بودن محصول می‌شود.

پرفورمنس خوب

استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا عطر و ادکلن‌های ایو سن لرن از پرفورمنس خوبی برخوردار باشند و اکثر ماندگاری و پخش بوی خوبی از خود نشان دهند.

طراحی و بسته بندی باکیفیت

بطری عطرهای این برند همه‌گی از یک طراحی دقیق، ظریف و باکیفیت برخوردارند به طوری که هم زیبایی ظاهری آن‌ها حفظ شده و هم از لحاظ درپوش و جنس بدنه بسیار محکم بوده و از محتویات آن محافظت می‌شود.

تنوع بالای رایحه

این برند در طول سال‌های فعالیت خود توانسته کالکشن بزرگی از محصولات مردانه را به بازار ارائه نماید. این موضوع سبب شده تا تنوع محصولات این برند بسیار بالا باشد و عطرهای آن تقریبا تمام سلایق، موقعیت‌ها و استایل‌های مختلف را پوشش دهد.

قیمت عطر ایو سن لورن مردانه

قیمت عطر و ادکلن ایو سن لورن اصل باتوجه به عوامل مختلفی چون حجم، غلظت، تغییر نوسانات ارز، نوع رایحه و… تعیین می‌شود اما به طور کلی باید گفت که منطقا هزینه نهایی شما در هنگام خرید از این برند عمدتا بالاتر از خرید عطرهای فیک و یا شرکتی خواهد بود و بهتر است قیمت آن را نسبت به کیفیت، یونیک بودن رایحه و برند بودن محصول انتخابی‌تان قضاوت نمایید؛ هرچند که عطرهای این برند در تناسب با سایر برندهای همرده خود در فرانسه گاها قیمت کمتری نیز داشته و کاملا مقرون به صرفه بنظر می‌رسد.

انواع عطر ایو سن لورن مردانه

در قسمت‌های قبل و در بیان مشخصات این برند گفتیم که تنوع در رایحه یکی از ویژگی‌های اصلی ایو سن لورن محسوب می‌شود. در این قسمت اما، می‌خواهیم این تنوع را به طور کامل شرح دهیم و بگوییم که چه گروه‌های بویایی را می‌توانید در طیف محصولات این برند ببینید. این موارد عبارتند از:

 • معطر فوژه
 • روایح گلی یا floral
 • مرکباتی
 • چرمی
 • چوبی
 • شرقی یا ادویه‌ای
 • تند

معرفی بهترین عطر ایو سن لورن مردانه

خارج از این اطلاعات که همه‌گی برای انتخاب یک عطر خوب از برند جذاب ایو سن لورن کافی هستند، بسیاری از افراد زمان کافی برای تست همه محصولات را ندارند و مستقیما می‌خواهند با بهترین عطر ایو سن لورن مردانه آشنا شوند. به همین دلیل برای یک حسن ختام خوب در معرفی این برند می‌خواهیم به سراغ برجسته‌ترین محصولات ایو سن لورن برویم و آن‌ها را معرفی نماییم؛ این موارد شامل:

 • عطر مردانه ایوسن لورن وای پرفیوم
 • عطر ایو سن لورن لهوم
 • عطر ایو سن لورن لیبر
 • عطر ایو سن لورن لانویت دی له هوم له پرفیوم
 • عطر ایو سن لورن کوروس

شما می‌توانید علاوه‌بر تمام موارد بالا، بسیاری دیگر از محصولات ایو سن لورن را از سایت عطر نیش خریداری نموده و از یک خرید باکیفیت، سریع و مقرون به صرفه لذت ببرید.