عطر زیر

عطر نیش » عطر زیر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید عطر زیر

عطر زیر یک کمپانی آمریکایی است که در سال 1995 توسط برایان رابینسون افتتاح شد. این کمپانی مبنای فعالیت خود را بر تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مردانه قرار داده به نحوی که در تمام محصولات تولیدی آن عطر یا ادکلن زنانه وجود ندارد.

این مورد هرچقدر که برای خانم‌ها نکته‌ای منفی محسوب می‌شود، برای آقایان به همان میزان مثبت است؛ زیرا با تمرکز یک کمپانی بزرگ بر محصولی خاص، می‌توان انتظار داشت که محصولات تولیدی از کیفیت ویژه‌ای برخوردار شوند. در عطر نیش می‌توانید انواعی از محصولات عطر zirh را مشاهده و خریداری نمایید.

کیفیت و ویژگی‌ های عطر زیر

همانطور که گفتیم محصولات تولیدی برند زیر صرفا برای مردان تولید می‌شود و این بدین معناست که عطر و ادکلن زیر برحسب شرایط پوستی مردان فرموله شده است. برند زیر همواره در تولید محصولات خود کیفیت را در جایگاه ویژه ای قرار داده است، به صورتی که نتیجه این موضوع را می‌توان از جوایز متعددی که عطر و ادکلن‌های تولیدی زیر دریافت کردند نیز مشاهده نمود. البته باوجود عطرسازهای معروفی که با این شرکت همکاری می‌کنند آنچنان دور از انتظار نیست که جوایز نصیب برندی جز این برند شود.

عطرهای تولیدی توسط این برند عموما با درنظر گرفتن شرایط فصلی و آب‌ و هوایی از ماندگاری و پخش بوی خوبی نیز برخوردارند. این مورد سبب می‌شود تا در طول روز نیازی به تجدید عطر خود نداشته باشید و همواره بوی مطبوع و شگفت‌انگیز زیر را همراه خود داشته باشید. به غیر از تمام این موارد بطری‌های ادکلن زیر اصل نیز ظاهر لوکس و جذابی به این محصولات می‌بخشند و به نحوی طراحی شدند که از نگاه مردان خوش دست و جذاب به نظر بیایند.

قیمت عطر زیر اصل

حجم بالا را خریداری نمایید. این عطر به تمام آقایون شیک پوش و لوکس پسندی که در انتخاب عطر خود بسیار حساس هستند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا ادکلن زیر اورجینال در کنار کیفیت زبانزدش قیمت مناسبی نیز دارد به طوری که می‌توانید به راحتی یک بطری از این عطر را در حجم بالا خریداری نمایید. همچنین مناسب بودن قیمت این عطرها سبب می‌شود تا عطر زیر به عنوان یک کادو خوب و به یادماندنی نیز گزینه‌ی خوبی باشد.

خوشبوترین عطرهای زیر

محصولات این برند در زمینه عطر و ادکلن به چهار محصول خلاصه می‌شوند. اولین محصول زیر عطر کردری است که در سال 2055 معرفی و روانه بازار شد. این عطر به نسبت خود جایگاه ویژه ای در میان دوستداران عطر پیدا کرد اما محصول بعدی این شرکت توانست یک موج شگفت‌انگیز ایجاد کند و به قدری با اقبال عمومی رو به رو شد که دیگر محصولات برند زیر، زیرمجموعه این عطر قرار گرفتند. در نتیجه خوشبوترین عطرهای زیر را می‌توان به مواردی که در پایین اشاره می‌کنیم، اختصاص دهیم.

  • زیر آیکن
  • زیر آیکن پیور
  • Zirh for men