عطر نیش » عطر بهاره

نمایش 1–48 از 95 نتیجه

خرید عطرهای بهاره

بهار فصل سرزندگی، سرسبزی، شادی و زیبایی است، به همین دلیل بسیاری از افراد عاشق فصل بهار هستند. از این رو برای تلقین حس بهار و آرامش این فصل به خود، تمایل به خرید عطرهای بهاره دارند. عطرهای مخصوص بهار بوی تازگی می‌دهند و از اسانس‌های میوه‌ای و گل‌دار بدست می‌آیند، از این رو این عطرها به خوبی با بوی تازه شکوفه‌های بهاری و زنده آن‌ها با فصل بهار هماهنگی بالایی دارند.

رایحه‌های به کار رفته در عطرهای بهاری اغلب خنک و ملایم می‌باشند تا مخاطبان بتوانند با شرایط آب و هوای فصل بهار به راحتی انس بگیرند و هیچ گونه تندی و شیرینی زننده‌ای را تجربه نکنند. بنابراین مشتریان می‌توانند جهت خرید عطر بهاره مناسب به سایت عطر نیش مراجعه کنند و اصیل‌ترین این عطرها همچون عطر زنانه بهاری و نمونه‌های مردانه آن را با قیمت باصرفه و کیفیت عالی خریداری نمایند.

نکات خرید عطرهای مناسب فصل بهار

فصل بهار از جمله فصل‌های است که یادآور عطر گل‌ها، تازگی میوه‌ها و هوای ملایم می‌باشد که با استشمام هوای آن شور و سرزندگی فراوانی در افراد ایجاد می‌شود. به همین دلیل، انتخاب عطرهای مناسب فصل بهار نقش موثری در داشتن یک حس عالی و آرامش‌بخش در مخاطبان دارند؛ اما به هنگام خرید عطر مخصوص فصل بهار باید نکات مختلفی را در نظر گرفت که این نکات به شرح زیر هستند:

 • بهتر است در فصل بهار به انتخاب عطرهای پرداخت که این عطر و ادکلن‌ها از روایح گل‌دار همچون گل یاسمن، گل رز، گل ارکیده، گل مریم و… برخوردار باشند تا حس آرامش را برای شما به ارمغان آورند.
 • عطرهای مخصوص فصل بهار باید دارای اسانس‌های میو‌ه‌ای همچون گریپ فورت، لیمو، پرتقال، سیب و… باشند تا حس سرزندگی و شور وصف‌ناشدنی به مخاطب القا کنند.
 • داشتن اسانس‌های گیاهی در ترکیبات عطرهای بهاری همچون برگ‌های تازه درخت کاج، برگ‌های گل‌ها و…  نیز ضرورت دارد و حسی از طراوت، هیجان و جوانی را در عطر زنده می‌کند.
 • میزان ماندگاری و پخش بوی عطر مناسب فصل بهار به هنگام خرید این روایح بهاری بسیار اهمیت دارد و هر چقدر ماندگاری آن بالاتر باشد، قیمت عطر نیز افزایش می‌یابد.
 • مشتریان به هنگام خرید انواع عطر بهاره باید به تست این عطرها بپردازند و محصولی را برگزینند که با پوستشان سازگار باشد.
 • اصلا می‌خواهید از عطر بهاره در چه مکانی استفاده کنید! اگر می‌خواهید در مکان‌های رسمی به استفاده از این عطرها بپردازید، نمونه‌های از این عطرها را به کار گیرید که خنکی و ملایمت بیشتری دارند، در صورتی که قصد استفاده از این عطرها را در مکان‌های دوستانه دارید، رایحه‌های قوی‌تر و پرانرژی‌تر این محصول مناسب‌تر می‌باشند.

بهترین عطر برای فصل بهار

مشتریان به هنگام خرید عطر مردانه بهاری یا عطرهای مختص بانوان این فصل باید توجه زیادی کنند تا با انتخاب یک رایحه جذاب و شگفت‌انگیز نهایت لذت را ببرند و حتی موجب خوشحالی و شعف دیگران نیز شوند، چرا که بوی عطر آن‌ها در فضا پراکنده می‌گردد و دیگران را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد. بنابراین در ادامه به معرفی بهترین عطر برای فصل بهار می‌پردازیم:

 • عطر زنانه شنل کوکو مادمازل (chanel coco)
 • عطر مردانه بلو دِ شنل (Blue De Chanel)
 • عطر زنانه اکلت لانوین (Lanvin Eclat)
 • عطر اسپرت بولگاری آکوا پور هوم ( Bvlgari Aqva pour homme)
 • عطر مردانه دیور ساوج (کریستین دیور ساواج)