عطر زرجوف

عطر نیش » عطر زرجوف

نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرید عطر زرجوف

سرجیو مومو در سال ۲۰۰۳ در کشور ایتالیا برند زرجوف را افتتاح کرد، هدف این برند عرضه لوکس‌ترین و کمیاب‌ترین رایحه‌ها با جعبه‌ها و بسته‌بندی‌های قیمتی به بازار جهانی بود. این برند خوش‌آوازه تاکنون ۱۳۴ رایحه‌های مختلف را به دنیای عطر و ادکلن جهان هدیه کرده است. برند زرجوف در تولید عطر و ادکلن خود از فرمولاسیون فوق‌العاده و ترکیبات طبیعی و گرانبها استفاده کرده است.بنابراین اگر شما هم در فکر خرید عطر زرجوف با بو و کیفیت استثنایی هستید، بهترین کار رفتن به سایت عطر نیش است.

از آنجایی که این برند معتبر، اصیل‌ترین انواع عطر و ادکلن زرجوف را با قیمت ایده‌آل به دست مشتریان می‌رساند. بنابراین مشتریان می‌توانند جهت خرید عطر زرجوف به راحتی به سایت فروش عطر نیش مراجعه نمایند و با توجه به بودجه موردنظر و رایحه دلخواه خود خرید موردپسندی داشته باشند.

کیفیت و ویژگی های عطر زرجوف

فردی که یکبار از انواع عطرهای برند زرجوف استفاده کرده باشد، متوجه تفاوت این عطرها با رایحه‌های سایر برندها می‌گردد. از آنجایی که در تولید ادکلن زرجوف بهترین و مرغوبترین مواد استفاده شده است و این عطر خوشبو، کیفیت عالی و مثال‌زدنی دارد. از این رو می‌توان برخی از مهمترین ویژگی‌های عطر xerjoff را این چنین بیان کرد:

بوی ماندگار

عطر زرجوف با داشتن مواد طبیعی نفیس و خوش‌رایحه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، این عطرها بوی ماندگاری دارند، از این رو نیازی به تمدید آن در طول روز نیست.

بسته‌بندی لوکس

برند زرجوف جهت عرضه انواع عطرهای گرانب های خود نهایت ذوق و سلیقه را به کار برده است، به طوری که بسته‌بندی‌های این عطرها از شیشه‌های با تزئینات جالب مانند سنگ‌های قیمتی یا جعبه‌های از جنس جوب، فلز، طلا، قلع، برنز و… می‌باشند.

ضد حساسیت

از آنجایی که تقطیر و ترکیبات استفاده شده در ادکلن زرجوف اصل با بکارگیری بهترین مواد طبیعی ساخته شده‌اند، از این رو استفاده از این عطرها موجب بروز هیچ گونه حساسیت و آلرژی برای افراد نمی‌گردد.

خط بوی عالی عطر زرجوف

عطرهای لوکس و خاص این برند مشهور با توجه به فرمول جذاب و ترکیبات عالی که در ساخت آن ها استفاده شده از خط بوی مناسبی برخوردار هستند، به طوری که رایحه این عطرها از ذهن کسی پاک نمی‌شود و مشام آنها را نوازش می‌دهد.

متناسب با روحیات هر فرد

برند زرجوف با توجه به داشتن طیف وسیعی از رایحه‌ها توانسته رضایت مشتریان خود را به خوبی بدست آورد. از آنجایی که مشتریان این عطر با توجه به سن، سلیقه، روحیه و… می‌توانند به انتخاب این محصول بپردازند و احساس خوبی از داشتن چنین عطری داشته باشند.

قیمت عطر زرجوف اصل

بسیاری از خانم‌ها و آقایان دوست دارند همواره تمیز و آراسته باشند، به همین جهت به استفاده از انواع عطر خوشبو می‌پردازند. آن ها می‌دانند بویی که از بدنشان به مشام می‌رسد چقدر بر شخصیتشان اثرگذار است و بر اقتدار و ابهت آن ها می‌افزاید. یکی از بهترین عطرهای زنانه موجود در بازار، عطر عطر زرجوف  با  ویزگی های منحصر به فرد  است که قیمت آن رنج ثابتی ندارد و دستخوش تغییراتی است. می‌توان برخی از عوامل موثر بر قیمت ادکلن زرجوف اصل را این چنین بازگو کرد:

  • نوع بسته‌بندی
  • میزان سیاژ و ماندگاری عطر
  • نوسانات نرخ بازار ارز
  • نوع برند عرضه‌کننده
  • حجم و ابعاد عطر
  • نحوه خرید این محصول

خوشبوترین عطرهای زرجوف

اگر شما هم به دنبال استفاده از عطری بکر و خوش‌رایحه هستید، به طوری که با استفاده از آن احساس شادابی و فرح نمایید، گویی که در حال حرکت در مابین شکوفه‌های بهاری هستید و بوی آن ها را با عمق وجودتان حس می‌کنید؛ به سراغ ادکلن زرجوف بروید، این عطر رایحه‌های مختلفی دارد. برخی از خوشبوترین رایحه‌های عطر زرجوف را می‌توان این چنین گفت:

  • کازاموراتی فیوره د الیوو
  • کازاموراتی کورالو
  • داما بیانکا
  • عطر زرجوف لا توسکا