سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

مقالات

تشخیص ساواج دیور اصل

تشخیص عطر ساواج دیور اصل از تقلبی

عطر ساواج یکی از بهترین ادکلن های مردانه موجود در بازار است که با طیف وسیعی از سلایق، مطابقت دارد؛ با این حال برای بهره‌مندی از کیفیت بالای این ادکلن، لازم است که حتماً کیفیت اصلی آن را خریداری کنید. درواقع به دلیل فروش بالای عطر ساواج، کمپانی‌های متعددی اقدام به تولید نمونه‌های کپی این ادکلن کرده‌اند که خریداران را با چالش‌های متعددی روبه‌رو می‌کند. در این شرایط پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا با روش‌های کاربردی تشخیص عطر ساواج دیور اصل، آشنایی پیدا کنید.

نحوه تشخیص عطر ساواج دیور اصل

عطر ساواج یکی از موفق‌ترین تولیدات کمپانی کریستین دیور است که از سال 2015 تا به حال، محبوبیت بالایی در بازار خرید عطر و ادکلن مردانه، کسب کرده است. این ادکلن توسط هنرمندان مشهوری از جمله جانی دپ، مورد تحسین قرار گرفته و از کیفیت رایحه منحصر به فردی برخوردار است. در این شرایط به دلیل شهرت و پرطرفدار بودن ادکلن ساواج، نمونه‌های تقلبی متعددی از این ادکلن وارد بازار شد. بدین منظور لازم است که هنگام خرید، با روش‌های مؤثر و از اصالت عطر ساواج، اطمینان حاصل کنید؛ در ادامه به بررسی برخی از این روش‌ها خواهیم پرداخت:

بررسی پوشش سلفونی بسته‌بندی ادکلن ساواج

ادکلن های ساواج تقلبی، معمولاً از پوشش سلفونی کدر و بی‌کیفیت برخوردارند؛ این در حالی است که عطر دیور ساواج اصل، از پوشش سلفونی محکم و دقیق برخوردار است. درواقع ادکلن ساواج اصل در شرایطی بهینه و مطابق با استانداردهای برندینگ بسته‌بندی شده و سپس توسط واحد کنترل کیفیت، مورد بررسی و تأیید قرار می‌گیرد. در نقطه مقابل، ادکلن های ساواج تقلبی معمولاً توسط کمپانی‌های نامعتبر ساخته شده و سپس بدون بسته‌بندی به کشور مقصد ارسال می‌شوند. این ادکلن ها معمولاً بدون بسته‌بندی ارسال شده و سپس در مقصد و به صورت بی‌کیفیت و دستی، بسته‌بندی می‌شوند.

تشخیص عطر ساواج دیور اصل از فیک

بررسی جعبه بسته‌بندی ادکلن ساواج

از دیگر روش‌های تشخیص عطر ساواج دیور اصل، می‌توان به بررسی رنگ جعبه بسته‌بندی و نحوه انعکاس نور بر آن، اشاره کرد. درواقع هر دو نوع ادکلن های ساواج تقلبی و اصلی، از بسته‌بندی مشکی و تیره برخوردارند. این در حالی است که ادکلن ساواج تقلبی، از سایه روشن و درخشندگی بالایی در پوشش جعبه بسته‌بندی خود برخوردار است. اما ادکلن های ساواج اصلی، از بسته‌بندی مشکی مات برخوردار بوده و نور زیادی را منعکس نمی‌کنند. علاوه بر این، هماهنگی و یکپارچگی بالایی در ساختار جعبه بسته‌بندی ادکلن ساواج مشاهده می‌شود که نتیجه طراحی دقیق و اصولی این محصول است.

بررسی فونت و لیبل بسته‌بندی ادکلن ساواج

یکی از نکاتی که هنگام خرید ادکلن از هر برندی می‌تواند در افزایش اطمینان از خرید به شما کمک کند، بررسی بارکد و مشخصات محصول است. برای تشخیص ادکلن ساواج دیور اصل نیز می‌توانید لیبل و علائم درج شده روی بسته‌بندی را مشاهده کنید؛ در این شرایط باید دقت بالایی را به کار ببرید، چراکه که اطلاعات تا حدود زیادی در نمونه‌های اصلی و تقلب، مشابه است. همچنین می‌توانید بارکد محصول را اسکن کنید و سریال محصول را در وب سایت CheckCosmetic پیگیری کنید. علاوه بر این می‌توان گفت که فونت نوشته‌ها در قسمت مشخصات محصول، در نمونه‌های ساواج تقلبی، معمولاً بارز و پررنگ‌تر خواهد بود.

بررسی قیمت ادکلن ساواج دیور

در برخی شرایط می‌توانید قیمت‌هایی را برای خرید ادکلن ساواج دیور مشاهده کنید که باورنکردنی و بسیار پایین هستند. در این شرایط باید بدانید که مشکلی وجود دارد و به احتمالات مختلف فکر کنید؛ به عنوان مثال ادکلن مورد نظر ممکن است تستر باشد که در این شرایط روی بطری، نماد تستر درج خواهد شد. در غیر این صورت لازم است که با روش‌های تشخیص ادکلن ساواج اصل از تقلبی، کالای مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید.

روش تشخیص عطر ساواج دیور اصل

بررسی بطری ادکلن دیور ساواج

یکی از بهترین روش‌های تضمین شده تشخیص عطر ساواج دیور اصل از تقلبی، بررسی مشخصات و ساختار بطری ادکلن است که از مراحل مختلفی تشکیل شده است. در این شرایط باید پارامترهای مختلفی را روی این عطر دیور مد نظر قرار دهید که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

بررسی مطابقت کد بطری و جعبه ادکلن

در برخی شرایط ممکن است برخی فروشگاه‌ها حتی مراکز معتبر فروش ادکلن، بطری‌های تستر از ادکلن هایی از جمله ساواج داشته باشند که بدون جعبه برای فروش عرضه می‌شوند. در این شرایط پیشنهاد می‌کنیم که تا حد امکان از خرید ادکلن ساواج بدون جعبه خودداری کنید تا بتوانید کیفیت اصلی این کالا را دریافت کنید. بدین منظور طبق تصویر کد درج شده در قسمت زیرین بطری ادکلن ساواج را با کد درج شده در قسمت زیرین بسته‌بندی این ادکلن مطابق دهید.

چگونگی تشخیص عطر ساواج دیور اصل

بررسی ساختار درپوش ادکلن ساواج

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و علائم تشخیص عطر ساواج دیور اصل از فیک، طراحی آهنربا و میدان مغناطیسی درپوش آن است؛ درواقع درپوش ادکلن ساواج اصلی، تنها با یک باز چرخاندن باز می‌شود. این ویژگی به دلیل شکسته شدن میدان مغناطیسی است که سازندگان تقلبی موفق به کپی‌برداری از آن نشده‌اند.

بنابراین اگر هنگام خرید، برای باز کردن درب ادکلن علاوه بر چرخش، به کشیدن درپوش نیز نیاز بود، می‌توان به اصالت کالا مشکوک شد. علاوه بر این، درب بطری ادکلن ساواج اصل، به خوبی وزن بطری 100 گرمی را تحمل کرده و اتصال درپوش را حفظ خواهد کرد؛ این ویژگی در نمونه‌های تقلبی، قابل مشاهده نیست. همچنین نحوه علامت‌گذاری در قسمت داخلی درپوش ادکلن ساواج اصلی نیز با نمونه تقلبی متفاوت بوده و از ساختاری کوچک، دقیق و براق برخوردار است.

تشخیص عطر ساواج دیور اصل از روی درپوش

بررسی ساختار و رنگ بطری و ادکلن ساواج

درواقع آسان‌ترین روش تشخیص عطر ساواج دیور اصل، بررسی ویژگی‌های اجمالی بطری این محصول است؛ با مقایسه بطری‌ها متوجه تفاوت‌هایی در رنگ و جزئیات بطری خواهید شد. تفاوت رنگ ادکلن و نحوه عبور نور از بطری، یکی از مشخصه‌های بارز ادکلن های ساواج اصل و تقلبی است. درواقع بطری اصلی، رنگی تیره‌تر و در قسمت زیرین، آبی‌تر خواهد بود. این در حالی است که نمونه‌های تقلبی، رنگ‌های مشکی و آبی روشن‌تری دارند. این تفاوت به دلیل تصفیه ادکلن های دیور ساواج اصلی است که در چندین مرحله انجام می‌شود. در این شرایط با توجه به هزینه‌بر بودن فرایند تصفیه، ادکلن های تقلبی با مراحل تصفیه ناقص به فروش رسیده و رنگ متفاوتی دارند.

بررسی قسمت زیرین بطری ادکلن ساواج

بررسی نشانه‌های زیر بطری ادکلن ساواج می‌تواند به چگونگی تشخیص عطر ساواج دیور اصل کمک کند. درواقع علائم حک شده در زیر بطری ادکلن ساواج تقلبی، نسبت به نمونه‌های اورجینال، درشت‌تر است. علاوه بر این در اکثر ادکلن های ساواج تقلبی، مدل و کد محصول درک نشده است؛ این در حالی است که کد مشابه با جعبه بسته‌بندی، در نمونه‌های اصلی به خوبی به چشم می‌خورد.

تشخیص عطر ساواج دیور اصل از روی زیر بطری

بررسی سر اسپری ادکلن ساواج

اتومایزر یا سر اسپری ادکلن های ساواج اصلی، از اندازه کوچک‌تری نسبت به نمونه‌های فیک و غیر اصلی برخوردار بوده و در عین حال پخش بیشتری دارد. درواقع ادکلن ساواج، مولکول‌های عطر بیشتری را به طور یکنواخت پراکنده می‌کند. در نقطه مقابل، ادکلن های ساواج تقلبی، با وجود پاشش عطر مناسب، از غلظت کمتری برخوردارند.

جمع بندی

از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید، بسیار سپاسگزاریم؛ بدین ترتیب با روش‌های مختلف تشخیص ادکلن ساواج اورجینال آشنایی پیدا کردیم و اکنون می‌توانید خریدی مطمئن را تجربه کرده و از کیفیت اصلی این ادکلن منحصر به فرد، بهره ببرید. در این شرایط لازم است که حتماً خرید خود را از فروشگاه‌های تخصصی و معتبر انجام دهید تا بدین ترتیب رضایت خود را از خرید افزایش دهید. بدین منظور فروشگاه عطر نیش بالاترین سطوح کیفیتی را با مناسب‌ترین قیمت‌ها، برای خرید طیف متنوعی از انواع ادکلن های اورجینال و محبوب، به شما ارائه می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

ارتباط با مشاوران

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من