سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

مقالات

تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل

تشخیص اصل بودن عطر لالیک لامور

ادکلن لالیک لامور یکی از رمانتیک‌ترین رایحه‌های لالیک است که نماد عشق و هیجان این برند مشهور، شناخته می‌شود. در این میان یکی از بدترین تجربه‌هایی که می‌توانید از خرید ادکلن لالیک لامور داشته باشید، این است که علی‌رغم صرف هزینه‌های بالا، فریب نمونه‌های فیک و تقلبی این ادکلن را بخورید. در این شرایط شما ادکلنی با ظاهر بصری و بسته‌بندی مشابه با نمونه اورجینال را خریداری کرده و کیفیتی دور از انتظار دریافت خواهید کرد. بدین منظور پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا به طور جامع با روش‌های مؤثر تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل، آشنایی پیدا کنید.

روش های تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل

امروزه با توجه به ارزش صنعت میلیون دلاری ادکلن‌های تقلبی و غیر اصل، می‌توان انتظار داشت که این مارکت تا سالیان زیادی پابرجا خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه برای خرید ادکلن‌های فیک و تقلبی، صرفاً به هدر دادن منابع مالی است، چراکه این ادکلن‌ها از نظر ماندگاری و رایحه، کیفیت مطلوبی نداشته و حتی برخی از آن‌ها تهدیدی برای سلامتی محسوب می‌شوند. در این شرایط می‌توان گفت که تشخیص ادکلن لالیک لامور فرآیند بسیار ساده‌ای است، چراکه این برند هنوز هم جزئیات کوچکی را در نسخه معتبر لامور گنجانده است که اغلب توسط تولیدکنندگان نسخه‌های تقلبی، نادیده گرفته می‌شوند. بدین منظور در ادامه به بررسی برخی از روش‌های تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل خواهیم پرداخت:

امضا و علائم تجاری لامور

شیشه ادکلن لالیک لامور با علائم تجاری انحصاری شرکت لالیک، امضا شده است؛ این امضا بارزترین نشانه اصالت ادکلن لامور است که ارزش بالایی به این ادکلن می‌بخشد. در این شرایط، امضای نسخه‌های تقلبی و نامعتبر لالیک لامور به سادگی قابل تشخیص است چراکه معمولاً پررنگ، با خط‌های شکسته و در مکان‌هایی بسیار واضح در شیشه لامور قرار دارند. این در حالی است که ادکلن لالیک اصل دارای امضاهای کوچک تا متوسط است که در مکان‌هایی ظرف مانند زیر پایه، درج شده‌اند.

روش تشخیص ادکلن لالیک اصل از روی محل تولید

محل تولید لالیک لامور

از دیگر خطاهای رایجی که در نسخه‌های تقلبی ادکلن لالیک لامور دیده می‌شود، می‌توان به محل تولید اعلام شده اشاره کرد. درواقع بر روی شیشه ادکلن لالیک لامور تقلبی، عنوان ساخت فرانسه به صورت “made in France” و یا ساخت پاریس به صورت “made in Paris” درج شده است. این در حالی است که برند لالیک همواره تمایل دارد که همه جزئیات را ساده نگه دارد و شیشه لالیک لامور نیز برای تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل، با عنوان “Lalique’ France” امضا شده است.

ساختار شیشه لالیک لامور

نوع و ساختار شیشه ادکلن لالیک لامور یکی از مهم‌ترین نشانه‌های تشخیص اصل بودن عطر لالیک لامور است. درواقع شیشه لامور اصلی از ویژگی‌های متمایزی برخوردار است که نشان‌دهنده ذوق هنری و تزئین فوق‌العاده این برند کلاسیک است. بدین ترتیب اگر بخواهید مستقیماً لالیک اصلی را از تقلبی تشخیص دهید، لازم است که به تفاوت وزن شیشه ادکلن دقت کنید. همچنین شفافیت شیشه ادکلن لالیک لامور اصلی به دلیل محتوای اکسید سرب در ساختار آن است که در نمونه‌های تقلبی دیده نمی‌شود.

وزن شیشه لالیک لامور

ادکلن لالیک لامور اصلی، با ساختاری نفیس و بطری ساخته شده از مواد باکیفیت عرضه می‌شود؛ در این شرایط اگر نمونه خریداری شده از بطری کریستالی و سنگین برخوردار باشد، می‌توان گفت که شما ادکلن لامور اوریجینال را خریداری کرده‌اید. در نقطه مقابل اگر شیشه ادکلن مورد نظر دارای ساختار سبک و شکننده بود، باید در اصالت کالای خریداری شده شک کنید.

ساختار بدون نقص بطری لامور

از دیگر ویژگی‌های بارز و قابل توجه در هنگام خرید عطر لالیک لامور اصل می‌توان به روکش براق و بطری بدون نقص و درز آن اشاره کرد. درواقع بطری لالیک لامور مانند هر شیشه گران قیمت دیگری، با تکنیک و مهارت بالا ساخته شده است. بنابراین هیچ نقص، ایراد یا نشانه‌ای در شیشه این ادکلن دیده نمی‌شود. بدین ترتیب اگر هرگونه درز یا اشکالی در بطری لامور مشاهده کردید، باید در کیفیت و اصالت ادکلن خریداری شده شک کنید.

روش تشخیص ادکلن لالیک اصل از روی قیمت

قیمت لالیک لامور

قیمت ادکلن لالیک یکی از ساده‌ترین فاکتورهای تشخیص ادکلن تقلبی از نمونه اوریجینال لامور است؛ مشخصاً تمام افراد تمایل به خرید کالاها با قیمت‌های پایین‌تر دارند اما اگر ادکلن لالیک لامور را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از کیفیت اصلی مشاهده کردید، جدا از خرید امتناع کنید.

متن های بسته بندی ادکلن لامور

قبل از باز کردن بسته‌بندی ادکلن لالیک لامور اصل، به دقت متن‌های درج شده روی بسته‌بندی را مورد بررسی قرار دهید. آیا اشتباهات دستوری یا غلط املایی در آن‌ها مشاهده می‌کنید؟ آیا فونت‌های جعلی و متفاوت با نمونه‌های اصلی در این بسته‌ بندی‌ها به کار رفته است؟ تمام این موارد می‌توانند روش تشخیص ادکلن لالیک اصل و هشداری مبنی بر خرید ادکلن لالیک لامور تقلبی باشند.

کاغذ بسته بندی لامور

توجه داشته باشید که بسته‌بندی ادکلن لالیک لامور اصلی از مقوای سخت و باکیفیت ساخته شده است تا به خوبی بتواند از بطری ادکلن در برابر آسیب محافظت کند. این در حالی است که ادکلن‌های لالیک لامور تقلبی از کاغذهای نازک و بی‌کیفیت ساخته شده و زمینه آسیب به بطری را فراهم می‌سازند و بدین ترتیب تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل میسر خواهد شد.

روش تشخیص ادکلن لالیک اصل از روی ماندگاری عطر

ماندگاری لامور اصل

ادکلن لالیک لامور اصلی از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و تا مدت طولانی پس از باز شدن بطری، کیفیت خود را بدون تغییر، حفظ خواهد کرد. این در حالی است که لالیک لامور تقلبی طی چند ماه و با گذر زمان، کیفیت اولیه خود را از دست داده و رایحه ارائه شده آن کمتر و کمتر خواهد شد. درواقع به طور متوسط پس از 6 ماه، به سختی می‌توانید رایحه‌ای از لامور فیک دریافت کنید.

کدهای حک شده شیشه و بسته بندی لامور

مانند هر ادکلن دیگری، در قسمت زیرین ادکلن لالیک لامور اصلی نیز می‌توانید برخی مشخصات کلیدی را به همراه کد و سریال محصول مشاهده کنید. کدهای حک شده روی شیشه لالیک لامور اصلی، کاملاً با کدهای درج شده روی بسته‌بندی این ادکلن مطابقت داشته و روشی برای تشخیص ادکلن لالیک اصل هستند. این در حالی است که در نمونه‌های تقلبی، هماهنگی بین کدها وجود نداشته و یا کدی روی شیشه حک نشده است.

تفاوت ادکلن لالیک لامور اصل با فیک

درواقع ادکلن‌های تقلبی لالیک لامور از لحاظ بصری شباهت زیادی به ادکلن‌های اوریجینال دارند و با همان نام و بسته‌بندی و حتی با همان نام تجاری به فروش می‌رسند. در این شرایط تنها پس از استعمال ادکلن می‌توانید تفاوت بین رایحه، شدت و ماندگاری ادکلن را با نسخه اصلی لامور مشاهده کنید. اما شناخت تفاوت‌های لامور اصل می‌تواند دیدگاه بهتری برای خرید ادکلن با کیفیت اصلی برای شما ایجاد کند. بدین منظور در ادامه به بیان برخی از این تفاوت‌ها خواهیم پرداخت:

  • امضاهای درج شده بر روی شیشه ادکلن لالیک لامور کوچک‌تر از 3 میلی‌متر بوده و فاقد حروف تزئینی یا فانتزی هستند. این در حالی است که متن‌های برخی نمونه‌های لامور فیک کاملاً افراطی، شلوغ و نامتوازن هستند.
  • علامت‌ها در قسمت‌هایی ماند لبه پایینی یا در طراحی داخلی، به سختی مشاهده می‌شوند؛ این در حالی است که علائم لامور فیک کاملاً محسوس و به راحتی قابل مشاهده است.
  • کیفیت بدنه بطری و افشانه لامور تقلبی، بسیار پایین بوده و اسپری ادکلن به راحتی انجام نخواهد شد؛ این موضوع کاملاً متفاوت با نمونه‌های اصلی و باکیفیت لامور است.
  • شیشه ادکلن لالیک لامور اصلی از شفافیت بالایی برخوردار بوده و نسبتاً براق است؛ این عامل به دلیل کیفیت مواد اولیه به کار رفته در شیشه این ادکلن است که در نمونه‌های تقلبی به هیچ عنوان مشاهده نخواهد شد.

جمع بندی

امیدواریم موارد بیان‌شده به شما در تشخیص ادکلن لالیک لامور اصل و تجربه خریدی رضایت‌بخش، کمک کند. درنهایت لازم است که بدانید که ادکلن‌ها موادی هستند که معمولاً جذب پوست می‌شوند؛ به همین دلیل لازم است که حساسیت بالایی را هنگام خرید آن‌ها به کار ببرید. بنابراین لازم است که هنگام خرید این ادکلن، همواره سلامتی و ارزش هزینه صرف شده را در نظر بگیرید و مطمئن‌ترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. در این شرایط مانند هر کالای باارزش و لوکس دیگری، برای خرید ادکلن لالیک لامور اصلی نیز لازم است که حتماً منبع معتبری را برای خرید انتخاب کنید. علاوه بر این حتماً پیش از خرید تحقیقات کاملی درباره این ادکلن و کیفیت آن داشته باشید تا همواره کالایی اصیل و اوریجینال را با صرف هزینه معقول خریداری کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

ارتباط با مشاوران

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من