سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

مقالات

تشخیص ادکلن تام فورد اصل

تشخیص عطر تام فورد اصل

متاسفانه، به دلیل بازار آشفته‌ای که در حوزه عطر و ادکلن وجود دارد، سودجویان به راحتی می‌توانند از عدم آگاهی خریداران استفاده کرده و محصولات فیک خود را روانه بازار کنند؛ به طوری که امروزه، از تمام عطرهای معرفی شده برندهای معروف، نسخه‌ای فیک یا شرکتی وجود دارد. این موضوع در خصوص برند تام فورد نمود بیشتری نیز دارد، زیرا قیمت بالای عطرهای این برند انگیزه بیشتری برای سودجویان ایجاد می‌کند تا با تولید محصولی بی‌کیفیت، سود بیشتری کسب نمایند و از این بازار بی سروسامان حداکثر استفاده خود را کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی راه‌هایی ساده اما کاربردی  تشخیص ادکلن تام فورد اصل بپردازیم تا به وسیله آن بتوانید ادکلن تام فورد اصل از تقلبی را تشخیص داده و از لذت خرید و استفاده از یک محصول اورجینال بی‌بهره نمانید؛ پس حتما تا پایان این مقاله با معرفی و شناخت راه‌هایی برای تشخیص ادکلن تام فورد اصل، همراه ما باشید.

روش تشخیص اصل بودن ادکلن تام فورد

شاید شباهت بیش از حد عطرهای تقلبی با نمونه اصلی آن، روند تشخیص عطر تام فورد اصل را با مشکل مواجه کند؛ اما به هرحال اینکار ناممکن نیست! تنها کافیست توجه خود را به چند نکته ساده اما خاص جلب نمایید تا بتوانید محصول بی‌نظیر تام فورد را متمایز از سایر عطرهای تولیدی ببینید. در ادامه به مهم‌ترین نکات این حوزه اشاره می‌کنیم؛

بی نقص بودن بسته بندی تام فورد اصل

یک برند اصیل، هیچ‌گاه کیفیت عطر خود را فدای بسته‌بندی نامناسب آن نمی‌کند؛ با این وجود کاملاً منطقی است که بسته بندی ادکلن تام فورد اصل بدون هیچ‌گونه چروک و خط و خشی باشد و نوشته‌های روی آن نیز کاملا واضح بوده و چاپی خوانا داشته باشد. به همین سبب درصورت مواجهه با یک بسته‌بندی بی‌کیفیت می‌توانید درصد بالایی برای تقلبی بودن آن در نظر بگیرید و ریسک خرید آن را به جان نخرید‌.

مشخصات ادکلن تام فورد اصل

کارت ضمانت عطر اصل

کارت ضمانت عطر، کیفیت و اصالت کالا را تضمین می‌کند. یکی دیگر از راه های تشخیص ادکلن تام فورد اصل وجود کارت ضمانتی در بسته‌بندی محصولات تام فورد است که کیفیت و اصالت کالا را تضمین می‌نماید، به همین سبب در صورت عدم وجود کارت ضمانت یا مغایرت اطلاعات آن با اطلاعات موجود در سایت تام فورد، به راحتی می‌توان تقلبی بودن محصول را ثابت نمود.

ظاهر مرغوب بطری های ‌ادکلن

بطری ‌ادکلن های تام فورد، ظاهری جذاب و مرغوب دارد. علاوه‌بر بسته‌بندی، ظاهر بطری محصولات تام فورد نیز بی‌نقص است که همین موضوع یکی از راه های تشخیص ادکلن تام فورد اصل از فیک است، به طوری که وجود لبه‌های تیز، درپوش بی‌کیفیت و… می‌تواند احتمال تقلبی بودن محصول را تا حد زیادی بالا ببرد. به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید عطر تام فورد جزئیات بطری آن را به صورت کاملا ریزبینانه بررسی کنید و جزئیات آن را با دقت مورد توجه قرار دهید.

عطر تام فورد، مایعی شفاف و یکدست دارد

هر عطری رنگی مخصوص به خود را دارد، اما ویژگی یکسان تمام آن‌ها، غلظت بالا، شفافیت و یکدستی است. به همین سبب یکی از راه‌های تشخیص عطر تام فورد اصل، بررسی ویژگی‌های ماده معطر آن و اجتناب از خرید عطرهایی با مایع کدر و رقیق است.

رایحه غنی و ماندگار نمونه اصلی

رایحه غنی و ماندگار، پایه ثابت محصولات تام فورد است. رایحه عطرهای برند تام فورد به سبب استفاده از بهترین نت‌ها و مواد اولیه، رایحه‌ای غنی و ماندگار است. به همین سبب برای تشخیص ادکلن تام فورد اصل کافیست رایحه آن را استشمام کنید و در صورت مغایرت با نت‌ها و رایحه گفته شده آن را از لیست خرید خود حذف نمایید‌.

تشخیص ادکلن تام فورد اصل از روی رایحه

قیمت متعادل عطرهای تام فورد

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، محصولات تام فورد قیمت بیشتری نسبت به سایر برندها دارند، به همین سبب منطقیست که خرید ادکلن با نصف قیمت تعیین شده، تقلبی و فیک باشد  .در واقع فروشندگان سودجوی عطر با قلقلک حس صرفه‌جویی در خریداران و به انگیزه تخفیفات شگفت‌انگیز مشتری را قانع به خرید اینگونه عطرها می‌کنند تا جایی که حتی افراد به رایحه نیز دقت نمی‌کنند، اما توصیه می‌کنیم در هر شرایطی و با هر قیمتی حتما به نکات گفته شده در این مقاله توجه نمایید.

یکسان بودن Batch code جعبه و بطری

Batch code روی جعبه و بطری تام فورد یکسان است. تمام محصولات تام فورد هم روی جعبه و هم روی بطری کدی مخصوص دارد که مشابه هم هستند. در صورت مغایرت این دو کد احتمال تقلبی بودن محصول تاحد زیادی افزایش می‌یابد.

اشتباهات نگارشی و املایی تولیدکنندگان فیک

برندی مانند تام فورد با رقم زدن تجربه‌ای درخشان و کمک از متخصصان بزرگ آمریکایی و فرانسوی هیچ‌گاه از لحاظ نوشتاری و املایی اشتباه نمی‌کند، به همین سبب توجه به غلط‌های املایی و نگارشی می‌تواند تا حد زیادی راهگشا باشد زیرا عطرهای فیک توسط افرادی غیر انگلیسی‌زبان تولید می‌شود که احتمال اشتباه توسط آن‌ها بسیار بالا است.

الکل کم در عطرهای تام فورد

تشخیص ادکلن تام فورد اصل از روی میزان الکل

میزان الکل کم در عطرهای تام فورد، نشان‌دهنده اصالت آن است!اصول محصولات تام فورد از میزان الکل کمی برخوردارند. برای تست این مورد نیز کافیست بطری ادکلن را تکان دهید و حباب‌های تشکیل شده روی آن را بررسی نمایید، اگر حباب‌ها به سرعت از بین بروند، درصد الکل بالاست اما اگر از بین رفتن آن طول بکشد، محصول مدنظر الکل کمتری خواهد داشت.

فرق ادکلن تام فورد اصل و تقلبی

موارد گفته شده تنها مشخصات ادکلن تام فورد اصل را از لحاظ ظاهری بیان می‌کند، این درحالی است که نمونه تقلبی و اصل عطرهای تام فورد، تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند که بیشتر مرتبط با ویژگی‌های کیفی، رایحه و پرفورمنس عطر است. در ادامه به این تفاوت‌ها اشاره می‌نماییم تا تشخیص اصالت محصول را بهتر از پیش انجام دهید:

ماندگاری

تمام محصولات برند تام فورد به سبب استفاده از مواد اولیه درجه یک، همکاری با بهترین عطارهای جهان، کیفیت ساخت بالا و… ماندگاری بسیار بالایی دارند، این درحالی است که نسخه تقلبی یا شرکتی آن در بهترین حالت ۵ الی ۶ ساعت ماندگاری دارد و با خرید آن همواره نیاز به تجدید عطر خواهید داشت.

پخش بو

فرق ادکلن تام فورد اصل و تقلبی از نظر پخش بو

خط بو یا پخش بوی یک عطر یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است، در حقیقت عطری که پخش بوی مناسبی نداشته باشد ارزش خرید ندارید زیرا تنها با بو کردن نقطه معطر، از رایحه آن بهره‌مند می‌شوید و در حالت عادی نه خودتان و نه اطرافیانتان رایحه‌ای استشمام نخواهید کرد. برند تام فورد نیز با آگاهی کامل بر این موضوع، همواره به پخش بوی عطرهای خود توجه ویژه‌ای دارد به همین سبب عطر تام فورد اصل بر خلاف نسخه تقلبی آن پخش بوی خوبی داشته و تا حداقل چند ساعت اول فضای اطرافتان را معطر می‌نماید.

قیمت

وارداتی بودن، نوسانات قیمت ارز، حجم بالا، غلظت ماده معطر، برند، کشور مبدا و.. تمام پارامترهایی هستند که خواه ناخواه برروی قیمت این محصول تاثیر گذاشته و نمی‌گذارند قیمت آن در سطح پایین بماند، اما محصولات فیک به دلیل عدم وجود تمام این پارامترها قیمت پایین‌تری دارد.

رایحه

اصول محصولات تام فورد، رایحه‌ای خاص و شگفت‌انگیز دارند به طوری که با استشمام آن تا حد زیادی می‌توانید برند محصول را نیز تشخیص دهید، اما نمونه‌های فیک آن رایحه‌ای متفاوت با نسخه اصلی عطر دارند و مانند تمام عطرهای موجود در بازار رایحه‌ای معمولی دارند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به کاربردی‌ترین روش‌های موجود در تشخیص ادکلن تام فورد اصل اشاره کنیم تا به راحتی نسخه اصلی این برند را تشخیص داده و بهترین ادکلن موجود در بازار را خریداری نمایید. در آخر نیز پیشنهاد می‌دهیم که حتما تمام منسوجات عطری مدنظر خود را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کرده تا به طورکامل از اصیل بودن محصول اطمینان داشته باشید و رایحه اصیل و ماندگار یک عطر برند را تجربه نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

ارتباط با مشاوران

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من